515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Pobyt v Babiččině údolí pro DVA + 1 dítě do 10 let ZDARMA na 3 a více dní
Pobyt pro DVA + 1 dítě do 10 let ZDARMA na 3 a více dní v Hotelu Holzbecher v Babiččině údolí v atraktivní lokalitě Náchodska. Polopenze, láhev vína i káva se zákuskem Vám zpříjemní pobyt v malebném údolí poblíž Ratibořického zámku.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Orlické hory

Pobyt v Babiččině údolí pro DVA + 1 dítě do 10 let ZDARMA na 3 a více dní

-39 %
Pobyt v Babiččině údolí pro DVA + 1 dítě do 10 let ZDARMA na 3 a více dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 53 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Holzbecher***
Zlič 42
552 03 Česká Skalice

www.zlic.cz
tel. +420 491 452 497
email: hotel@zlic.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

S celou rodinou po stopách Babičky

Děti trápí povinná četba a vy už jen marně lovíte v paměti, jakže to s tou Babičkou vlastně bylo? Vydejte se s celou rodinou po stopách slavné povídky a přesvědčte se na vlastní oči, že Babiččino údolí a celé Náchodsko má co nabídnou i v babím létě!

Hotel Holzbecher přímo v Babiččině údolí

Nechte se přenést do dob, kdy se po Starém Bělidle proháněli Sultán a Tyrl a u nedalekého splavu zpívala Viktorka své teskné písně. Hotel Holzbecher*** Vám poskytne perfektní základnu pro putování po Babiččině údolí. Svým skvělým umístěním přímo v údolí a nedaleko vodní nádrže Rozkoš je předurčen k romantickým či rodinným výletům s dětmi po nesčetných historických a kulturních zajímavostech v okolí.

Pokoje hotelu jsou jednoduše, ale příjemně vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a internetovou přípojkou. Díky kuponu si tento pobyt užijí také rodiny s dětmi - 1 dítě do 10 let má pobyt i s polopenzí zdarma!

Polopenze, víno i káva se zákuskem

Vedle příjemného ubytování dělá správnou dovolenou také kvalitní domácí kuchyně. A přesně na takové dobroty v podobě minutek i hotových jídel podávaných po celý den se můžete těšit ve vyhlášené restauraci hotelu. V ceně kuponu máte polopenzi skládající se ze snídaní formou švédských stolů a večeří, které si vyberete z menu.

Večer na pokoji Vám zpříjemní láhev vína a po návratu z výletu jistě "bodne" také lahodná káva se zákuskem.

Procházka po Babiččině údolí

Chvíli zavzpomínejte na školní léta a vydejte se na obhlídku všech míst, která ve své nejslavnější povídce popisovala Božena Němcová.

 • Kdo že je ta "paní kněžna" - jedna z nejznámějších postav Babičky? Jde o Kateřinu Frederiku Vilemínu Benigna, vévodkyni Zaháňskou, která v roce 1800 zdědila Ratibořický zámek. Krásná, bohatá a duchaplná vévodkyně si Ratibořice zvolila za své stálé letní sídlo, které nechala v letech 1825-1826 přebudovat ve stylu klasicismu a empíru.
 • Mlýn si z knihy můžete pamatovat jako jednopatrovou kamennou budovu se zařízenou mlýnicí, pekárnou, dvěma komorami, dobovým nábytkem a předměty a dřevěným mlýnským kolem. Skutečnost není od popisu daleko a vy možná budete překvapeni, jak věrně je stavba v knize popsána.
 • Uvidíte zde také Viktorčin splav, i když dnes již z kamene a betonu. Zajímavostí je, že čela splavu musela být při posledním natáčení Moskalykova filmu přechodně obložena nařezanou kulatinou z velkých kmenů, aby splav připomínal dobu spisovatelčina dětství a místo, kde Viktorka pěla své tklivé písně.
 • Místo, kde Božena Němcová prožila léto se svými dětmi a kam také umístila celý děj Babičky je samozřejmě Staré Bělidlo. Romantická dřevěná roubená chalupa krytá šindelem leží nedaleko Ratibořického zámku v Ratibořickém údolí.

Náchodsko plné zajímavostí a tipů na výlety

Náchodsko svojí polohou a rozmanitou krajinou nabízí nespočet aktivit k pěší turistice, projížďce na horských kolech, výletech po značených turistických stezkách a v zimě také k sjezdovému lyžování a běžkování. Celý kraj je protkán osudy zdejších rodáků - Aloise Jiráska, Josefa a Karla Čapkových, Boženy Němcové, Egona Hostovského a v neposlední řadě i Josefa Škvoreckého, který pochází přímo z Náchoda.
 
Věřte, že nudit se v tomto kraji určitě nebudete:
 • mezi nejnavštěvovanější místa tohoto regionu patří Adršpašsko - teplické skály, které jsou tvořeny unikátními pískovcovými skalními městy - ty jsou nejrozsáhlejšími skalními masivy ve střední Evropě
 • dominantou regionu a dalším uskupením skalních měst, roklin, skalních věží a hřibů tvoří 10 km dlouhý hřeben Broumovských stěn, dále hora Ostaš a stolové hory Bor a Hejšovina na hranicích s Polskem
 • poblíž Jaroměře se nachází rozsáhlá pevnost Josefov založená císařem Josefem II. se zpřístupněnou částí podzemních chodeb
 • mladší systém opevnění představuje pevnostní systém II. světové války Dobrošov, který je propojen naučnou stezkou s pěchotním srubem Březinka, upraveném autenticky do stavu roku 1938
 • poblíž Dobrošova zajděte také na Jiráskovu chatu, kde je vyhlídková věž i výletní restaurace
 • městečko a zámek Kuks je zajímavý především částečně zachovalými barokními lázněmi a hospicem z přelomu 17. a 18. století, jejichž rozsáhlou sochařskou výzdobu realizoval Matyáš Bernard Braun
 • fascinující je benediktýnský klášter v Broumově, postavený dle plánů K.I. Dienzenhofera a nyní také místem, kde uvidíte Turínské plátno
 • méně známý, ale také pozoruhodný je klášter v Polici nad Metují založený roku 1253 s gotickým pískovcovým portálem v průčelí kostela
 • ZOO a Safari Dvůr Králové vám umožní navštívit všechny světové kontinenty během několika chvil a vidět nejrůznější živočišné druhy z bezprostřední blízkosti.
Náchodsko není jen krajem velikánů české kultury a nádherných přírodních, kulturních i historických unikátů, ale také kraje loupežníka Lotranda. Při svých cestách si tedy dávejte bedlivý pozor... :-)

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 16.9.2013 do 20.12.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 491 452 497 nebo emailu hotel@zlic.cz.
 • Vyhovující variantu pobytu vyberete ve 2. kroku objednávky:
  • Pobyt pro DVA + 1 dítě do 10 let ZDARMA na 3 dny (2 noci) za 2 060 Kč.
  • Pobyt pro DVA + 1 dítě do 10 let ZDARMA na 4 dny (3 noci) za 2 910 Kč.
  • Pobyt pro DVA + 1 dítě do 10 let ZDARMA na 6 dní (5 nocí) za 4 600 Kč.
 • 1 dítě do 10 let zdarma (ubytování na přistýlce a polopenze).
 • Další dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma.
 • Další dítě od 4 do 10 let (včetně) za 230 Kč/noc s polopenzí.
 • Domácí mazlíček zdarma.
 • Více informací na www.zlic.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena