515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Pobyt u Lednicko-valtického areálu s NEOMEZENOU degustací vín
Pobyt pro DVA na 3 dny v Penzionu U Doubků u Lednicko-valtického areálu. Těšit se můžete na večer strávený ve vinárně s NEOMEZENOU ochutnávkou kvalitních moravských vín a nechybí ani snídaně a sleva do aquaparku!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Pobyt u Lednicko-valtického areálu s NEOMEZENOU degustací vín

-40 %
Pobyt u Lednicko-valtického areálu s NEOMEZENOU degustací vín
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion U Doubků
Nádražní 57b
691 41 Břeclav

www.udoubku.cz
tel: 519 334 095
email: udoubku@centrum.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Víno a relax Vás čeká na jižní Moravě

Krásy jižní Moravy jsou proslavené po celém Česku a možná i za hranicemi. Poznejte je i Vy! Vydejte se ve dvou na víkendový romantický pobyt na jižní Moravu, užijte si večer v romantické vinárně, okoštujte moravské víno, užijte si v aquaparku a poznejte Moravu všemi smysly.

Rodinný penzion kousek od Lednicko-valtického areálu

V rámci tohoto kuponu zažijete pobyt v Penzionu U Doubků v okrajové a klidné části Břeclavi jen kousek od hlavních dominant Lednicko-valtického areálu.

Součástí pokojů je vlastní koupelna s vanou a WC, TV a Wi-Fi. Jako překvapení na Vás také po příjezdu bude na pokoji čekat malý dárek.

Těšte se na neomezenou ochutnávku vín

Jeden z večerů zajděte do romantické vinárny s rotundou, která je součástí penzionu. Zde na Vás čeká neomezená ochutnávka moravských vín

Ve stylové restauraci Vás čekají také lahodné snídaně. Součástí pobytu je také uvítací aperitiv a láhev minerálky na pokoji.

Lednicko-valtický areál (UNESCO)

Pokud jste na jižní Moravě poprvé anebo se sem vracíte po delší době, určitě nemůžete vynechat tolik proslulý Lednicko-valtický areál se zámky a kolonádou na Reistně. Areál je vzdálen jen 6 km od penzionu.

V létě láká Lednice turisty na zámek, ale ani v zimě tu nepřijdete zkrátka. Od listopadu se o víkendu a svátcích lze plavit po řece Moravě v zámeckém areálu a z vyhřáté lodní kajuty pozorovat krásy zasněženého parku a na masopust se plavit s pirátskou posádkou.

Můžete si také udělat procházku k Minaretu zasněženým parkem anebo navštívit tropický skleník, který je mimo ledna otevřen vždy o víkendu a svátcích od 10 do 16 hodin. Za zmínku stojí také Janův hrad, ke kterému už je to na menší výlet.

Za lyžováním do Němčiček...

Necelých 30 km od penzionu najdete obec Němčičky, ve které se nachází v nadmořské výšce 180 m n.m. nejníže položené ski centrum v Evropě. Sezóna začala v Němčičkách už koncem listopadu, kdy je na svah položen speciální povrch umožňující lyžování i za méně příznivých sněhových podmínek.

Sjezdovka s jedním vlekem o délce necelého půl kilometru potěší hlavně méně náročné lyžaře a rodiny s dětmi.

...a za odpočinkem do Aqualandu Moravia

Za zábavou, relaxem i adrenalinem se vydejte do nedalekého Aqualandu Moravia v Pasohlávkách, kde se rozhodně nudit nebudete. V tomto aguaparku najdete spoustu vyžití. Různé masáže, vířivky, sauny, tobogány, skluzavky a bazény. Každý, ať už velký nebo malý, si přijde na své. Do Aqualandu navíc máte 10% slevu!


Doplňující informace

  • Kupon je možno využít od 3.2. do 30.4.2014. 
  • Rezervace pobytu na tel. 519 334 095 nebo emailu udoubku@centrum.cz.
  • Děti do 5 let zdarma (bez nároku na lůžko a se snídaní). 
  • Přistýlka 230 Kč/noc se snídaní. Na pokoji je možná jen jedna přistýlka.
  • Další noc pro dvě osoby s 15% slevou.
  • Více informací na www.udoubku.cz.
nabídka byla ukončena