515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Pobyt u lázní Karlovy Vary pro DVA na 3 dny - podzim
Jedinečný pobyt nedaleko lázní Karlovy Vary, hradu Loket, historického Chebu a celé řady golfových hřišť a lyžarských středisek. Romantický pobyt pro DVA na 3 dny v historickém a luxusním Haus Stein Elbogen.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Karlovy Vary

Pobyt u lázní Karlovy Vary pro DVA na 3 dny - podzim

-59 %
Pobyt u lázní Karlovy Vary pro DVA na 3 dny - podzim

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
145 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Romantická dovolená pro dva nedaleko lázní Karlovy Vary

Nebaví Vás předvánoční šílenství a davy v nákupních centrech? Zpříjemněte si čekání na Vánoce a vydejte se ve dvou za romantikou do královského města Loket. O luxusní ubytování i zábavu je postaráno!

Luxusní ubytování v podhradí

Najít klidné místo v nádherném prostředí, které je navíc plné zajímavostí a nezruinuje Vaši peněženku, je v dnešní době celkem zázrak. Stále ale jedno takové existuje - není jim nic jiného než městečko Loket a luxusní historický zrekonstruovaný dům Haus Stein Elbogen. Přesně na takovémhle místě teď můžete ve dvou strávit tři nevšední dny

Haus Stein Elbogen najdete jen 5 minut chůze od hradu Loket. Samotný historický dům pochází z roku 1820. Celkem 8 pokojů a apartmánů s komfortním vybavením a vlastním sociálním zařízením Vám zaručeně zajistí příjemnou dovolenou.

V rámci tohoto kuponu je pro Vás připravena také snídaně formou švédských stolů podávaná v nádherné historické místnosti s klenutými stropy a výhledem na zahradu. Za 350 Kč si můžete dokoupit i večeře pro oba na celý pobyt.

Lyžování v okolí Karlových Varů

Loket a Karlovy Vary leží v podhůří Krušných hor a do vzdálenosti 30 kilometrů se Vám zde skýtají perfektní podmínky pro lyžování. Například na Božím Daru a v jeho těsné blízkosti najdete 19 sjezdovek, 2 snowparky, desítky kilometrů upravených běžeckých tratí, snowtubing, snowkiting a další zimní atrakce.

Pro golfisty i milovníky historie

Jelikož kupon platí až do konce června 2013, nemusíte jej využít jen v zimním období. Ať už vášnivě hrajete golf, rádi chodíte na vycházky, procházíte zapadlé uličky a historické stavby nebo milujete kulturu, Karlovarsko i město Loket jsou tím pravým místem pro Vaši dovolenou.

 • V okolí najdete 10 golfových hřišť, pět z nich dokonce v dojezdu půl hodiny z města Loket. Nejbližší z nich jsou greeny v Karlových Varech a Františkových Lázních.
 • Hrad Loket je z hotelu vzdálen jen 5 minut chůze.
 • U řeky Ohře, přímo pod hradem, najdete také místní amfiteátr s bohatým kulturním vyžitím. Tu pravou akci pro Vás si vyberte ZDE.
 • Podél řeky Ohře, směrem ke Karlovým Varům, vede krásná stezka vhodná pro pěší i cyklisty. Vydáte - li se touto cestou, narazíte na skalní městečko Svatošské skály.
 • Cyklisté i turisté jistě uvítají výbornou polohu ubytování a vyjdou si na některou ze stezek, které vedou až do Slavkovského lesa.
 • Lázně Karlovy Vary jen 10 minut jízdy autem.

Kde kupon uplatnit

Haus Stein Elbogen
Rooseveltova 181/4
357 33 Loket
www.stein-elbogen.cz
tel.: +420 608 871 120, 608 427 042
email: ekubesa@seznam.cz

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 16.11.2012 do 30.6.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 608 871 120, 608 427 042 nebo na emailu ekubesa@seznam.cz.
 • Pobyt lze prodloužit zakoupením více kupónů.
 • Děti do 2,9 let zdarma.
 • Děti 3-18 let za 250 Kč/noc včetně snídaně.
 • Pes 150 Kč/noc.
 • Check-in od 14h., check-out dle domluvy.
 • Více informací na www.stein-elbogen.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena