515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Odpočinkový seniorský pobyt pro DVA na 3 dny v klidném prostředí středních Čech
Nechte své starosti doma a pojďte si užít 3 dny pro DVA v krásném okolí středočeského kraje. Hotel Jesenice Vám poskytne komfortní ubytování, wellness a večery plné zábavy i s hudbou. Perfektní dárek pro rodiče nebo prarodiče!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

Odpočinkový seniorský pobyt pro DVA na 3 dny v klidném prostředí středních Čech

-50 %
Odpočinkový seniorský pobyt pro DVA na 3 dny v klidném prostředí středních Čech
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Jesenice***
Jesenice u Rakovníka 33
270 33   Jesenice 

www.hotel-jesenice.cz
tel.: +420 313 599 260
e-mail: recepce@hoteljesenice.cz 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočinkový pobyt v klidném prostředí

Je toho poslední dobou na Vás hodně? Chtěli byste si odpočinout nebo na pár dní změnit prostředí a jenom relaxovat? Neváhejte a pojeďte na výlet do středočeské Jesenice, čeká na Vás ubytování v přírodě, dobré jídlo a spousta zábavy.

Ubytování uprostřed čisté přírody

Hotel Jesenice*** se nachází v unikátním prostředí Přírodního parku Jesenice. Je obklopen tichou přírodou, četnými rybníky a nespočtem cest a pěšinek, které vedou k tajům tohoto kraje. Hotel je vyhlášen kvalitním ubytováním a gastronomií, nechte se opečovávat příjemným personálem a vychutnávejte si kouzlo tohoto místa!

Komfortní ubytování, kvalitní odpočinek

Můžete se těšit na příjemné ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním WC, sprchovým koutem, satelitní TV, telefonem a lednicí. Je zde také možnost pronajmutí apartmánu s bezbariérovým přístupem.

Poznejte vyhlášenou gastronomii hotelu Jesenice

Na co se dále můžete těšit? Například na kvalitní gastronomické služby s dlouholetou tradicí. V rámci balíčku, na Vás budou čekat bohaté snídaně formou bufetových stolů a na večeře budete mít možnost si vybrat ze 2 - 3 zdejších pokrmů.

Restaurace nabízí širokou škálu chutí, od české až po mezinárodní kuchyně. Jako pozornost si můžete dopřát 1x odpolední kávu se zákuskem pro dvě osoby

Zábava, relax a živá hudba, to je dovolená na míru!

Hotelové zařízení Vám nabízí několik možností, jak zde strávit příjemnou dovolenou. Mimo tenisové kurty, golf, bazén a víceúčelové hřště, které jsou určeny k letnímu využití, si zde za příplatek můžete užít například saunu nebo fitness centrum. Dámy určitě ocení přítomnost solária. Součástí balíčku je také speciální masáž pro seniory.

Součástí pobytu je také jeden večer s hudebním doprovodem a tancem. Těšit se můžete na tradiční českou živou hudbu, v podání zkušených muzikantů. Skvělý večer při skleničce vína či piva. Nechte se unášet libými tóny a skvělou společností.

Kam na výlet v okolí?

Vedle procházek po okolní čisté přírodě protkané romantickými potůčky, můžete navštívit ještě nespočet zajímavostí v okolí:

 • ČD Muzeum Lužná u Rakovníka - Muzeum Českých drah, zabývající se údržbou a provozem železničních tratí v naší vlasti. Najdete zde spoustu historických železničních vozidel, která si zaslouží obdiv Váš, i těch největších železničních nadšenců.
 • Kamenné řady u Kounova - Objevte taje tohoto kultovního místa, zapsaného v seznamu nemovitých památek. Stáří, účel a původ těchto kamenných řad uprostřed lesů není zcela znám. Teorie hovoří, že se jedná o pravěkou megalitickou observatoř. K tomuto místu vede značená naučná stezka z nedalekých Mutějovic.
 • Naučná stezka Jesenicko - jedná se o okružní stezku v délce 15 km. Cestou se můžete dozvědět cenné informace o zdejší krajině, ze 14 přírodopisných a kulturně historických zastávek, zaměřených na geologii, botaniku, zoologii, vodstvo, zemědělství, lesní společenstva a chráněné stromy. První zastávka je u nádražního hostince v Jesenici.
 • Muzeum a galerie v Mariánské Týnici - regionální muzeum umístěné v areálu bývalého cisterciáckého poutního místa.
 • Nádherný zámek Valeč, který je kulturní památkou. POZOR! Zámek je otevřen i v zimě!
 • Klášter Plasy - Počátky tohoto barokního skvostu sahají do 12. století a dodnes se na tomto místě, kvůli výborné akustice pořádají koncerty. Naleznete zde stálou expozici barokní architektury a umění a v nemocniční části zase expozici lékárenství. Součástí areálu je také gotická kaple sv. Máří Magdalény.
 • Pohádkový zámek Chyše, který je pro svou atmosféru vyhledávaným místem zamilovaných. 
Další tipy:
 • Prezidentský Zámek Lány a stejnojmenné město
 • Nejmenší české historické město a hrad Rabštejn nad Střelou
 • Skryjská jezírka

Užijte si skvělou dovolenou, kde se o Vás postarají profesionálové. V klidné lokalitě středočeské Jesenice Vás čeká ten nejlepší odpočinek a kvalitní služby. Udělejte sami sobě i svým blízkým radost. Skvělý tip na vánoční dárek.

Autor fotografie Kamenné řady je Karelj, zdroj.


Doplňující informace

 • Kupón lze uplatnit v termínech od 1.12.2013 do 30.4.2014.
 • Kupón nelze uplatnit v termínech od 23.12.2013 do 5.1.2014.
 • Rezervace pobytu na tel.: +420 313 599 260 nebo emailu recepce@hoteljesenice.cz.
 • Po domluvě také možnost odvozu z města nebo nádraží přímo k hotelu (vhodné zeptat se při rezervaci).
 • Děti do 3 let bez nároku na stravu a lůžko zdarma.
 • Děti od 3 do 12 let mají slevu 50 % z ceníkové ceny ubytování.
 • Domácí mazlíček za poplatek 50 Kč/noc.
 • Rezervace je závazná. Storno se řídí storno podmínkami hotelu. Pokud se nedostavíte na domluvený termín pobytu, kupón propadá.
 • V ceně není zahrnut rekreační poplatek 10 Kč/noc/osoba nad 12 let (osoby nad 60 let poplatek neplatí).
 • Více informací na www.hotel-jesenice.cz.
nabídka byla ukončena