515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
3-denní pobyt pro DVA na Konopišti
3-denní pobyt pro DVA poblíž zámku Konopiště. Polopenze s grilovanými specialitami, bohaté sportovní vyžití, krásná příroda, jen 30 minut od Prahy! Platnost do konce srpna.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

3-denní pobyt pro DVA na Konopišti

-40 %
3-denní pobyt pro DVA na Konopišti

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Hotel Amber Konopiště***

Ubytování s výhledem do tiché krajiny, v sousedství zámku Konopiště a navíc jen 30 minut od Prahy - to je Hotel Amber Konopiště***! A právě zde můžete strávit jedinečnou 3 - denní dovolenou s Vaším partnerem či celou rodinou!

 

 

Se skvělou slevou 40% jsme si pro Vás připravili pobytový balíček "nadupaný" skvělým jídlem a sportovními aktivitami v nádherné, klidné přírodě jen kousek od legendárního zámku Konopiště. Těšit se můžete na 3 dny v Hotelu Amber Konopiště***, který disponuje útulně vybavenými pokoji bungalového typu s veškerým příslušenstvím - od sociálního zařízení a ledničky až po trezor, fén či wi-fi připojení. Bonusem je výhled do lesů či posezení na terase! Parkovací místa přímo u bungalovu.

 

Sport a vyhlášená gastronomie

Vaše chuťové buňky můžou očekávat přímo gastronomický zážitek v hotelové Gourmet restauraci Stodola, kterou navštívilo mnoho známých osobností. Každé ráno je pro Vás připravena bohatá a vyvážená snídaně, večer se můžete těšit na dvouchodové menu. Na výběr budou i speciality na grilu, na které jsou kuchaři restaurace Stodola experty!

V žádném případě se nemusíte bát nudy! V rámci tohoto balíčku je pro Vás totiž připravena opravdu bohatá nabídka sportovních aktivit! Začít můžete na minigolfovém hřišti a pokračovat se 2 hodinami tenisu na hotelovém kurtu. V létě je připraven i venkovní bazén a posezení u snack baru! Pokud by toho na Vás bylo málo, za příplatek je k dispozici i hotelová posilovna, půjčovna kol, víceúčelové hřiště, stolní tenis či relaxace v sauně nebo na masážích. Ani děti nepřijdou zkrátka - je tu pro ně připraveno dětské hřiště s pískovištěm a prolézačkami.

 

Kam se podívat?

Samozřejmě největším lákadlem pro návštěvníky je proslulý zámek Konopiště, který se proslavil jako poslední sídlo Františka d´Este, dědice trůnu Rakouska - Uherska.  Asi ve vzdálenosti půl kilometru od zámku najdete unikátní soubor terenních pozůstatků ze středověkého ležení. Před vstupní branou také najdete "ubytování" medvěda Jiřího, který zde žije od roku 2011 a který se stal nástupcem proslulého medvěda Kazimíra.

Dálé stojí za návštěvu také:

 • raně gotický hrad Český Štenberk (30 km)
 • Benešov - areál pivovaru Ferdinand, židovský hřbitov, kostel sv. Mikuláše a další
 • ve Středočeském kraji také Kutná hora, Okoř, Křivoklát či Karlštejn, Lidice nebo Koněpruské jeskyně

 

Kde kupon uplatnit

Amber Hotel Konopiště***
Benešov u Prahy 20
256 01, Benešov
tel.: +420 739 246 726
e-mail: konopiste@amberhotels.cz


Doplňující informace

 • kupon je možno využít od 30. 3. do 31. 8. 2012
 • pobyt je nutno rezervovat na tel. +420 739 246 726 nebo na emailu konopiste@amberhotels.cz
 • dítě do 3 let bez nároku na lůžko ZDARMA!
 • dítě 4 - 12 let za 780 Kč/pobyt
 • dítě 13 - 16 za 940 Kč/pobyt
 • můžete si koupit více kuponů, a pobyt si tak prodloužit

Výběr varianty

nabídka byla ukončena