515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Pobyt na farmě pro dvě osoby na 1 noc
1699 Kč místo 3197 Kč za noc pro dva na jedinečné bio farmě v 5* standardu. Na jihu Čech, ve Voticích hodinu od Prahy, v oblíbené rekreační oblasti.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Pobyt na farmě pro dvě osoby na 1 noc

-47 %
Pobyt na farmě pro dvě osoby na 1 noc
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2011

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Hledáte způsob, jak uniknout z ruchu každodenního života? Přejete si najít místo, kde můžete relaxovat? Načerpat nové síly, užít si pohodu a klid českého venkova?

Přinášíme vám pobyt v hotelu Bohemiae Rosa, který je ekologickou farmou, ale nabízí ubytování s 5-hvězdičkovým standardem. Bohemiae Rosa nabízí dokonalou kombinaci pokročilých zařízení, komfortu a zdravého jídla, což zaručuje nejlepší možný pobyt. Spojuje luxus a pohodu českého venkova v historické oblasti Čech.

Celý hotel i farma dodržuje základní principy udržitelnosti a ekologie. Všechny potraviny se vyrábí s využitím pouze organických procesů. To vše Bohemiae Rosa odlišuje od ostatních míst podobného pojetí.

Kde hotel najdete

Bohemiae Rosa se nachází v blízkosti města Votice, což je pouze hodina od Prahy na jih. Hotel je snadno dostupný autem. Pokud nepřijedete vlastním autem, budete mít zajištěnou přepravu z nejbližší zastávky veřejné dopravy.

Výhled na noční oblohu z pokoje

Každý pokoj je jedinečný. Nabízí pohodlné postele, krásné koupelny a hlavně hodně prostoru pro Vás. Většina pokojů poskytuje nádherný výhled na hvězdy posetou noční oblohu, jakou ve městě neuvidíte (nutno ale rezervovat včas).

Nabídka aktivit

Stejně tak jako můžete relaxovat na farmě, máte nesčetné možnosti různých atrakcí a aktivit v okolí.

Hotel se nachází v oblíbeném rekreačním místě, protože obsahuje několik výjimečností. Můžete jít na ryby, výlet, prozkoumat přírodu a vyfotit si úžasné scenérie. Jedním z nejlepších způsobů, jak prozkoumat oblast, je při jízdě na kole s využitím jedné z mnoha tras a stezek.

Na nedaleké Orlické přehradě si můžete půjčit loďky nebo využít různé vodní sporty a aktivity. Během zimních měsíců je k dispozici lyžování na Monínci. Golfisté budou vítání na slavném hřišti Konopiště.

Stejně jako přírodní krásy jsou domovem tohoto regionu, také tu najdete mnoho klasických zámků a historických hradů. Včetně zámku Vrchotovy a Janovice, které hostí stálé expozice Národního muzea.

Kde kupón uplatnit

Bohemiae Rosa Hotel
Otradovice 3
259 01 Votice
www.statek-otradovice.cz
e-mail: info@statek-otradovice.cz
tel.: 317 777 707


Doplňující informace

  • kupon je možné využít až do 30.6.2011
  • počet kupónů není omezen, můžete si tak vytvořit pobyt na kolik dní chcete
  • kupon lze čerpat kdykoliv během týdne včetně víkendů
  • pobyt je nutné rezervovat na tel. čísle 317 777 707
  • více informací na www.statek-otradovice.cz
nabídka byla ukončena