515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Pivní pobyt v jižních Čechách pro DVA s prohlídkou pivovaru
Pivní pobyt pro DVA na 3 dny v Hotelu Dvořák v Českých Budějovicích se snídaní, dárkem a prohlídkou světoznámého pivovaru Budvar i s ochutnávkou. Chmelová relaxace v nádherné přírodě Jižních Čech!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Pivní pobyt v jižních Čechách pro DVA s prohlídkou pivovaru

-40 %
Pivní pobyt v jižních Čechách pro DVA s prohlídkou pivovaru

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 30 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Dvořák ****
Náměstí Přemysla Otakara II 123/36
370 01 České Budějovice

www.hoteldvorakcb.cz
tel: tel. +420 386 322 349, +420 774 100 512
email: info@hoteldvorakcb.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Skvělá dovolená (nejen) pro milovníky piva

Praha, Havel, hokej a pivo - to je to, co si většina cizinců vybaví při představě České republiky. A když pivo, tak co jiného než Budvar! A právě do "kuchyně" tohoto světoznámého pivovaru se podíváte, když se s naší nabídkou vydáte do Hotelu Dvořák**** v Českých Budějovicích. Čeká na Vás luxusní ubytování, snídaně, pivní překvapení a další výjimečné zážitky!

Hotel Dvořák****, luxus v centru Budějovic

Nový, moderní a luxusní - to jsou adjektiva, která jistě charakterizují Hotel Dvořák****. Zároveň má ale tento hotel bohatou historii a navíc ho najdete přímo v historickém jádru Českých Budějovic.

Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a WC s vysoušečem vlasů, jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, telefonem, minibarem. V celém hotelu je bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, na recepci potom internetový koutek. Parkovat můžete v podzemních garážích.

Ačkoliv hotel leží v centru města, kousek od něj můžete relaxovat v klidné zóně u Vltavy nebo v lesoparku Stromovka. Co takhle romantická vycházka do přírody hned po vydatné snídani, která je součástí balíčku?

Prohlídka pivovaru Budvar součástí balíčku

Jaký jiný, než-li pivní balíček očekávat při cestě do Českých Budějovic! A právě pivní překvapení na Vás bude čekat při příjezdu do Hotelu Dvořák.

To je ale teprve začátek - nejlepší z celého pobytu teprve přijde. Díky kuponu máte totiž možnost nahlédnout pod "chmelovou pokličku" sládkovi pivovaru Budvar. A budete nejen nahlížet, ale samozřejmě také ochutnávat!

Dozvíte se, jak se vaří pivo se 700-sty lety starou tradicí. Chvíli po té, co Přemysl Otakar II. založil město České Budějovice, udělil mu také právo várečné. Od té doby si tedy nejen Češi, ale také celý svět mohou užívat jedinečnou chuť světlého ležáku Budweiser Budvar, který se v pivovaru vaří od konce 19. století stejnou recepturou až dodnes.

České Budějovice a další krásy Jižních Čech

Hotel Dvořák se nachází hned na náměstí Přemysla Otakara II, jehož dominantou náměstí je Samsonova kašna. Za návštěvu stojí i Černá věž, ze které je výhled na horu Kleť a zámek v Hluboké.

Jižní Čechy jsou nejen plné rybníků, ale i památek UNESCO:

 • Zámek a městská památková zóna v Českém Krumlově jsou právě jednou ze zmiňovaných památek zapsaných na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Obrovský areál zámku i centrum města rozkládající se nad tokem Vltavy určitě stojí za návštěvu!
 • Pro milovníky romantiky a historie je ideálním cílem zámek Hluboká nad Vltavou, jehož atmosféra je nezapomenutelná. Až si projdete rozlehlý anglický park, navštivte i menší, ale zajímavou ZOO.
 • Určitě se vydejte do Třeboně. Jednak se projdete kolem proslulých rybníků, navštívíte třeboňský zámek či architektonicky unikátní Schwanzenberskou hrobku a jednak můžete ochutnat rybí pohoutky ve městě, kde je prý umějí připravovat nejlépe.
 • Další z památek UNESCO jsou Holašovice s unikátní náměstím ve stylu selského baroka.
 • Nezapomeňte navštívit Slavonice s překrásnými renesančními zdobenými domy nebo se vydejte do Strakonic, kde se zrodila pověst o Švandovi.

Jižní Čechy jedině na kole

Za rekreační cyklo-turistou se vydejte právě do Jižních Čech. Zdejší rovinatá krajina a nespočet nádherných rybníků přímo lákají k šlápnutí do pedálů.

 • Celé České Budějovice jsou doslova přeplněné cyklotrasami, tudíž si můžete projet celé město a jeho okolí.
 • Pokud se vydáte podél řeky Vltavy, můžete se napojit na mezinárodní cyklostezku vedoucí z Německa až do Rakouska.
 • U zimího stadionu v Českých Budějovicích začíná cyklostezka, která Vás podél řeky Malše dovede až k překrásnému zámku v Hluboké nad Vltavou.
 • Určitě nezapomeňte na trasu kolem největšího českho rybníka Rožumberka.
 • Pro cyklo-fajnšmekry je tu Vltavská cyklistická cesta, která sleduje tok řeky Vltavy od jejího pramene až k soutoku s Labem v celkové délce 450 km.

Doplňující informace

 • Kupon lze využít od 1.4. do 20.12.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 386 322 349, +420 774 100 512 nebo emailu info@hoteldvorakcb.cz.
 • Jedno dítě se dvěma dospělými na pokoji zdarma.
 • Další dítě 500 Kč/za pobyt.
 • Děti bez nároku na prohlídku pivovaru, doplácí se na místě za 50 Kč.
 • Prodloužení pobytu za 1600 Kč/noc se snídaní pro dva (ve druhém kroku objednávky).
 • Více informací na www.hoteldvorakcb.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena