515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Karlovarsko pro DVA na 3 dny v Penzionu Hradní Bašta
Návrat do historie pro DVA na Karlovarsku na 3 a více dní v Penzionu Hradní Bašta - výlet do středověku v Bečově nad Teplou s tříchodovou večeří a welcome drinkem. Poznejte CHKO Slavkovský les!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Západní Čechy

Karlovarsko pro DVA na 3 dny v Penzionu Hradní Bašta

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 38 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Hradní Bašta
Náměstí 5. května 19
364 64 Bečov nad Teplou

www.hradnibasta.cz
tel.: +420 353 222 802 
e-mail: becovskahradni@seznam.cz
 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantický pobyt v podhradí

Hledáte klidné místo pro jarní romantickou dovolenou v přírodě? Pak je dnešní balíček přímo pro Vás! Přijeďte si užít pohádkový výlet do historie v Penzionu Hradní Bašta.

Rodinný penzion uprostřed Slavkovského lesa nedaleko Karlových Varů

Rodinný penzion a restaurace Hradní Bašta se nachází v CHKO Slavkovský les v Bečově nad Teplou, zdáleném 20 km od Karlových Varů. Samotný penzion se nachází na náměstí tohoto malebného městečka.

Penzion nedávno prošel důkladnou rekonstrukcí a nyní se sestává ze dvou částí – staré a nové. Stará část je zrekonstruovaný patrový domek z roku 1761. K domku patří průchod do bývalé židovské čtvrti (tzv. Židovská branka). Před 2. světovou válkou zde bydlel kloboučník Anton Wölfl. Při rekonstrukci byl brán velký zřetel na zachování původního rázu budovy, proto zde můžeme najít původní hrázděné zdi, dřevěné podlahy a stropy.

Ubytováni budete v pohodlně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, internetem a LCD televizorem.

Součástí balíčku jsou snídaně formou švédských stolů a také tříchodová večeře, při které okusíte skvělou domácí kuchyni. K večeři dostanete dvě porce česnečky a talíř zazobaného sedláka, který obsahuje 100g uzeného, 100g kuřecího, 100g vepřového, 2 druhy klobás, gril. zeleninu a přílohu dle výběru. Na závěr dostanete ještě dvě porce domácího koláče.

Pro příjemné lenošení je Vám k dispozici posezení na terasách a vinný sklípek.

Protože věříme, že se Vám  Váš výlet do historie bude zamlouvat, připravili jsme si pro Vás také výhodné prodloužení pobytu.

Co ve volném čase? 

Okolí penzionu přímo vybízí k turistice, cykloturistice, rybaření i houbaření. Přímo v malebném městečku Bečov nad Teplou můžete navštívit Hrad Bečov ze 14. století, či projít naučnou stezkou až na šibeniční vrch. Penzion se nachází hned u zámku, ve kterém je vystaven vzácný Relikviář Sv. Maura, poklad nevyčíslitelné hodnoty

Ze spousty tipů na výlety si můžete také vybrat například:

 • Lázně Kynžvart s lázeňskou čtvrtí
 • Kláštěr Teplá 
 • Hrad a město Loket 
 • Pivovar a pivní lázně v Chovové Plané
 • Svatošské skály
 • Zámek a zámecký pivovar Chýše
Asi 25 km jsou vzdáleny Karlovy Vary, lázeňské město světového rozměru i Mariánské lázně, druhé největší lázně v Čechách. Lázně a bazény jsou ideální k relaxaci po návratu z výletu.
 
 
Jste-li příznivci aktivní dovolené, pak Vás jistě zaujme 6 rozlehlých golfových hrišť v okolí, přičemž do jednoho máte díky kuponu 20% slevu. Milovníky tenisu potěší také několik tenisových kurtů.

Turistika v CHKO Slavkovský les

Karlovarský kraj se také nabízí jako síť turistických tras a cyklo tras, které začínají u penzionu a proplétají se nádhernou přírodou CHKO Slavkovský les.

 • Naučná stezka Kladská (10 km) - jedním z nejkrásnějších míst na Chebsku je rybník a lovecký zámeček Kladská v centru nejcennějšího území Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Od bývalého loveckého zámečku knížete Schönburg-Waldenburga uprostřed tichých smrkových lesů vede kolem romantické vodní plochy po dřevěných chodníčcích nově opravená naučná stezka národní přírodní rezervací Kladské rašeliny – Tajga s velmi pestrou flórou i faunou. Lidé si nyní mohou prohlédnout i sousední Kyselé jezero s jedním z nejkyselejších povodí v Evropě a park s hrobkou zakladatele zdejšího loveckého zámečku, se stylovými stavbami a arboretem.
 • Naučná stezka Smraďoch - lesní vrchovištní rašeliniště. Stezka má délku 76 metrů. Na trase jsou dvě vyhlídkové plošiny (výhled na mofetový štít – bahenní sopky a na vývěr plynů v Zeleném jezírku). V blízkosti naučné stezky je volně přístupný vývěr minerální vody Farská kyselka.

Doplňující informace

 • Platnost kupónu od 5.4.do 30.6. 2013.
 • Rezervace na tel. čísle +420 353 222 802 nebo pomocí rezervačního formuláře ZDE.
 • Prodloužení pobytu na 4 dny (3 noci) za 800 Kč/2 osoby včetně snídaně.
 • Ubytování dětí a dalších osob na přistýlce za 450 Kč/noc včetně snídaně.
 • Ubytování domácích mazlíčků po předchozí domluvě povoleno zdarma.
 • Více informací na www.hradnibasta.cz

Hodnocení pobytu

3,5 z 5
Celkem hodnotili 2 zákazníci.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • gabriela.popelkova 25. 5. 2016
 • mireksvec61 8. 4. 2016

zobrazit hodnocení / 2 zákazníci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena