515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Moravský kras pro DVA na 3 nebo 5 dní se snídaněmi
Romantický pobyt v srdci chráněné krajinné oblasti Moravský kras pro dva s ubytováním ve stylovém penzionu Žralok. Připomeňte si nejznámější místa Moravského krasu, budete je mít všechna na dosah!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Moravský kras pro DVA na 3 nebo 5 dní se snídaněmi

-33 %
Moravský kras pro DVA na 3 nebo 5 dní se snídaněmi

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2015

Kde uplatnit voucher

Penzion Žralok
Šošůvka 46
679 13 Šošůvka

www.penzionzralok.cz
Tel.: 516 415 563, 724 714 413
E-mail: penzionzralok@hydroart.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Objevte půvaby Moravského krasu 

Kdo by neznal název největší propasti nejen v České republice, ale i v celé střední Evropě? Správně, je to propast Macocha. Byli jste ji však už navštívit? Pokud nemáte rádi davy lidí, využijte tuto nabídku a prohlédněte si CHKO Moravský kras mimo hlavní turistickou sezónu!

Objevte půvaby Moravského krasu

Rodinný Penzion Žralok v srdci CHKO

Ubytováni budete v příjemném rodinném penzionu Žralok, který se nachází v malebné vesničce Šošůvka. Odtud je všude blízko - Sloupsko-šošůvské jeskyně jsou jen 1,5 km daleko, k Macoše je to jen 8 km.  

Rodinný Penzion Žralok

Pokoje jsou komfortní a stylově zařízené, s vlastním sociálním zařízením. Můžete se tak těšit na vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Dále také LCD televizi s úhlopříčkou 82 cm a prostor pro ukládání osobních věcí (skříně, poličky, věšáky). Připojení k internetu je samozřejmostí - v celém areálu je Wi-Fi, na pokojích je možné připojení přes UTP kabel.

Stylově zařízené pokoje

Na pokojích je i televizor

Součástí obou variant jsou snídaně po celou dobu pobytu a 1x také bohatá večeře. Na uvítanou vás navíc bude čekat láhev sektu. A při dalším pobytu budete mít 25 % slevu!

Interiér penzionu

Do jeskyní i v zimě

Využijte skvěle umístěného ubytování a prozkoumejte jeskyně v okolí! Až na pondělí je většina z nich přístupná denně - otevírací dobu si můžete ověřit zde.

A které jeskyně tedy můžete navštívit?

 • Nejblíže jsou Sloupsko-šošůvské jeskyně - pouze 1,5 km od penzionu. Tyto jeskyně jsou rozsáhlým komplexem dómů, chodeb a obrovských podzemních propastí vytvořených ve dvou patrech. Prostora nazývaná Eliščina jeskyně má vynikající akustiku, a proto je příležitostně využívána pro koncerty komorní hudby.
 • O něco dál se nachází jeskyně Balcarka (cca 5 km od penzionu), což je úchvatný labyrint chodeb, dómů a propastí s bohatou a mnohotvárnou krápníkovou výzdobou. Roku 2001 zde byl vybudován nový provozní areál s moderním vybavením a službami pro návštěvníky.
 • Nejznámější a nejvyhledávanější jsou však Punkevní jeskyně. Ty návštěvníkům umožňují dostat se na dno propasti Macocha a zároveň podniknout romantickou plavbu na lodičkách po podzemní říčce Punkvě. 

Na výlet vyrazte do jeskyní

V celém Moravském krasu jsou navíc desítky kilometrů značených turistických tras - čekají vás kopce a ostré kaňony, nezvyklé krasové útvary, historické památky, tajuplné rozvaliny i hospody a útulné chatky. Na co tedy čekat? 

Za kulturou do Boskovic

Moravský kras však samozřejmě není jen o jeskyních. Pokud dostanete chuť na prohlídku nějakého města, zkuste zavítat například do Boskovic. Ty se nachází jen 15 km od penzionu a je zde k vidění boskovický hrad ze 13. století, synagoga ze 17. století a židovský hřbitov nebo boskovický empírový zámek z 19. století.

Za kulturou do Boskovic

V textu je fotografie Prazaka -  „Boskovice-zámek“ Vlastní dílo. Licencováno pod CC BY 2.5 via Wikimedia Commons. Autorovi děkujeme.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit v termínech od 14. 1. 2015 do 30. 4. 2015.
 • Rezervace pobytu na e-mailu penzionzralok@hydroart.cz nebo na telefonu 516 415 563 či 724 714 413.
 • Varianty pobytu:
  • VARIANTA A: pobyt na 3 dny (2 noci) za 1 499 Kč
  • VARIANTA B: pobyt na 5 dní (4 noci) za 2 699 Kč
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti od 3 let 260 Kč/noc bez stravy na přistýlce.
  • Další dospělá osoba 260 Kč/noc bez stravy na přistýlce.
  • Pes (pouze menší plemena) 80 Kč/noc.
  • Možnost dokoupit snídaně za 85 Kč/osoba/den, polopenzi za 180 Kč/osoba/den, nebo plnou penzi 270 Kč/osoba/den.
 • Děti bez přistýlky do 3 let zdarma.
 • Turistická taxa 10 Kč/noc není zahrnuta v ceně kuponu.
 • Check-in od 14:00, check-out do 10:00.
 • Spojováním kuponů si pobyt můžete prodloužit.
 • Více informací na www.penzionzralok.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena