515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Romantika u Mariánských lázní pro DVA s polopenzí a lahví vína
Romantická dovolená v Teplé (nedaleko Mariánských lázní a Plzně) pro DVA na 3 dny s polopenzí v Penzionu Plzeňka. Výhodné prodloužení pobytu a láhev vína pro zpříjemnění Vaší dovolené.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Západní Čechy

Romantika u Mariánských lázní pro DVA s polopenzí a lahví vína

-50 %
Romantika u Mariánských lázní pro DVA s polopenzí a lahví vína

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Plzeňka – restaurant a penzion
Masarykovo náměstí 142,
364 61 Teplá

www.plzenka.com
telefon: +420 353 392 641
e-mail: info@plzenka.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantický pobyt nedaleko Mariánských lázní

Romantické, tiché a klidné místo. Západní Čechy mají mnoho co nabídnout, ať je to krásná příroda Tepelské vrchoviny, romantická města a městečka, lázeňská relaxace nebo jedinečné památky. Užijte si neopakovatelnou dovolenou v romantické lokalitě!

 

Stylový Penzion Plzeňka s dobovou restaurací

Stylový penzion Plzeňka najdete v centru malebného západočeského městečka Teplá. Situován je přímo na náměstí vedle kostela a vodní fontány. Objekt penzionu pochází již z 16. století a nabízí vskutku romantické a nevšední ubytování.

Pokoje jsou velmi originálně a nevšedně vybaveny. Snoubí se zde staré dřevěné trámy a stropy s moderním vybavením. Každý pokoj má své soc. zařízení, TV a fén.

Součástí penzionu je i  dobová restaurace, kde máte zajištěnou bohatou polopenzi. Zdejší kuchyně nabízí jak typicky česká jídla, tak i speciality mezinárodní kuchyně - na své si přijde skutečně každý. Večer si pak vychutnáte láhev kvalitního vína, která ještě umocní romantickou atmosféru celého pobytu.

Teplá a její památky

Město Teplá je rozlohou 9. největší obec v České republice. Nachází se v západních Čechách na horním toku stejnojmenné řeky, v Tepelské vrchovině.

V obci i okolí najdete nespočet zajímavých památek:

 • Stará škola (dnes budova radnice) byla postavena v roce 1574 a má renesanční portál s nápisem „Představený Jan Myšín ctitel vzdělanosti dal pevný základ školství městu tomuto“.
 • Kostel svatého Jiljí byl postaven v letech 1762-1765 na místě původního staršího kostela. Opraven byl kolem roku 1850. nachází se v něm hodnotný hlavní oltář, přenesený v roce 1785 z kláštera v Chotěšově. Zařízení kostela je v barokním stylu. 
 • Klášter premostrátů je nejvýznamnější tepelská památka, která se nachází asi 2 km jižně od centra města. Založen byl v roce 1193 a při jeho návštěvě Vás okouzlí jeho tajemná architektura.

Turisticky bohaté okolí

Okolí městečka Teplá skýtá spoustu možností pro zajímavé výlety. Dovolíme si vyzvednout jen ty nejzajímavější.

 • Mariánské Lázně (15 km) - Mariánské Lázně patří k nejkrásnějším lázeňským místům v Evropě. Jejich chloubou a charakteristickým znakem jsou kromě mnoha léčivých minerálních pramenů také překrásné parky vytvořené podle velkolepého projektu architekta Václava Skalníka, které přímo lákají k romantické procházce.
 • Doporučujeme také Park Boheminium - naučně-poznávací okruh s dokonalými maketami významných památek České republiky v překrásném prostředí krajinného parku.
 • Státní zámek Kynžvart a zříceninu hradu Kynžvart
 • Hrad a zámek Bečov
 • Hrad Loket
 • Klášter Kladruby

V teplých dnech se můžete osvěžit na přírodním koupališti, které se nachází v malebném prostředí nedaleko kláštera Teplá.  Pláž je travnatá s pozvolným vstupem do vody. Přírodní koupaliště leží v turisticky zajímavé oblasti, okolí je vhodné pro všechny druhy turistiky - romantické procházky, pěší i cykloturistiku.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 27.5. do 30.10.2013.
 • Rezervace na čísle +420 353 392 641 nebo e-mail: info@plzenka.com.
 • Výhodné prodloužení pobytu:
  • pobyt na 4 dny (3 noci) DVA s polopenzí jen za příplatek 800 Kč (cena celkem 2 499 Kč)
 • Děti do 2 let zdarma (bez nároku na lůžko)
 • Děti do 15 let 150 Kč/noc (bez stravy, možné dokoupit na místě)
 • Více informací na www.plzenka.com.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena