515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Romantika u Mariánských lázní pro DVA s polopenzí a lahví vína
Romantická dovolená v Teplé (nedaleko Mariánských lázní a Plzně) pro DVA na 3 dny s polopenzí v Penzionu Plzeňka. Výhodné prodloužení pobytu a láhev vína pro zpříjemnění Vaší dovolené.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Západní Čechy

Romantika u Mariánských lázní pro DVA s polopenzí a lahví vína

-50 %
Romantika u Mariánských lázní pro DVA s polopenzí a lahví vína

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Plzeňka – restaurant a penzion
Masarykovo náměstí 142,
364 61 Teplá

www.plzenka.com
telefon: +420 353 392 641
e-mail: info@plzenka.com

Romantický pobyt nedaleko Mariánských lázní

Romantické, tiché a klidné místo. Západní Čechy mají mnoho co nabídnout, ať je to krásná příroda Tepelské vrchoviny, romantická města a městečka, lázeňská relaxace nebo jedinečné památky. Užijte si neopakovatelnou dovolenou v romantické lokalitě!

 

Stylový Penzion Plzeňka s dobovou restaurací

Stylový penzion Plzeňka najdete v centru malebného západočeského městečka Teplá. Situován je přímo na náměstí vedle kostela a vodní fontány. Objekt penzionu pochází již z 16. století a nabízí vskutku romantické a nevšední ubytování.

Pokoje jsou velmi originálně a nevšedně vybaveny. Snoubí se zde staré dřevěné trámy a stropy s moderním vybavením. Každý pokoj má své soc. zařízení, TV a fén.

Součástí penzionu je i  dobová restaurace, kde máte zajištěnou bohatou polopenzi. Zdejší kuchyně nabízí jak typicky česká jídla, tak i speciality mezinárodní kuchyně - na své si přijde skutečně každý. Večer si pak vychutnáte láhev kvalitního vína, která ještě umocní romantickou atmosféru celého pobytu.

Teplá a její památky

Město Teplá je rozlohou 9. největší obec v České republice. Nachází se v západních Čechách na horním toku stejnojmenné řeky, v Tepelské vrchovině.

V obci i okolí najdete nespočet zajímavých památek:

 • Stará škola (dnes budova radnice) byla postavena v roce 1574 a má renesanční portál s nápisem „Představený Jan Myšín ctitel vzdělanosti dal pevný základ školství městu tomuto“.
 • Kostel svatého Jiljí byl postaven v letech 1762-1765 na místě původního staršího kostela. Opraven byl kolem roku 1850. nachází se v něm hodnotný hlavní oltář, přenesený v roce 1785 z kláštera v Chotěšově. Zařízení kostela je v barokním stylu. 
 • Klášter premostrátů je nejvýznamnější tepelská památka, která se nachází asi 2 km jižně od centra města. Založen byl v roce 1193 a při jeho návštěvě Vás okouzlí jeho tajemná architektura.

Turisticky bohaté okolí

Okolí městečka Teplá skýtá spoustu možností pro zajímavé výlety. Dovolíme si vyzvednout jen ty nejzajímavější.

 • Mariánské Lázně (15 km) - Mariánské Lázně patří k nejkrásnějším lázeňským místům v Evropě. Jejich chloubou a charakteristickým znakem jsou kromě mnoha léčivých minerálních pramenů také překrásné parky vytvořené podle velkolepého projektu architekta Václava Skalníka, které přímo lákají k romantické procházce.
 • Doporučujeme také Park Boheminium - naučně-poznávací okruh s dokonalými maketami významných památek České republiky v překrásném prostředí krajinného parku.
 • Státní zámek Kynžvart a zříceninu hradu Kynžvart
 • Hrad a zámek Bečov
 • Hrad Loket
 • Klášter Kladruby

V teplých dnech se můžete osvěžit na přírodním koupališti, které se nachází v malebném prostředí nedaleko kláštera Teplá.  Pláž je travnatá s pozvolným vstupem do vody. Přírodní koupaliště leží v turisticky zajímavé oblasti, okolí je vhodné pro všechny druhy turistiky - romantické procházky, pěší i cykloturistiku.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 27.5. do 30.10.2013.
 • Rezervace na čísle +420 353 392 641 nebo e-mail: info@plzenka.com.
 • Výhodné prodloužení pobytu:
  • pobyt na 4 dny (3 noci) DVA s polopenzí jen za příplatek 800 Kč (cena celkem 2 499 Kč)
 • Děti do 2 let zdarma (bez nároku na lůžko)
 • Děti do 15 let 150 Kč/noc (bez stravy, možné dokoupit na místě)
 • Více informací na www.plzenka.com.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena