515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Víkend plný luxusu v Praze pro DVA s polopenzí a kousek od centra
Víkendový pobyt u historického centra Prahy pro DVA na 3 dny v luxusním Hotelu Louis Leger**** s polopenzí. Až dvě děti do 14-ti let ZDARMA. Poznejte hlavní metropoli Čech s celou rodinou nebo si užijte romantický víkend ve dvou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Praha

Víkend plný luxusu v Praze pro DVA s polopenzí a kousek od centra

-57 %
Víkend plný luxusu v Praze pro DVA s polopenzí a kousek od centra

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 307 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Louis Leger****
Legerova 9
120 00 Praha 2

www.hotelleger.cz
tel.: +420 222 924 511
e-mail: recepce@hotelleger.cz 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantika ve stověžaté Praze

Praha má svou nezapomenutelnou atmosféru. Romantika na Petříněprocházka podél Vltavy, představení v Národním divadle... Tím vším můžete potěšit Váš protějšek. A pokud je Vás doma víc a chtěli byste se vydat na výlet jako celá rodina, ani to není problém. V ceně tohoto balíčku je pobyt pro dvě děti zdarma a tak můžete objevovat krásy Prahy všichni!

Luxusní ubytování v Hotelu Louis Leger****

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra města, asi 20 minut pěšky od Václavského náměstí. Díky tomu budete mít všechny památky ihned po ruce a ani pražský noční život Vám neunikne.

Budova hotelu je palác z 19. století, který nabízí 60 pokojů zařízených v italském stylu. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, vysoušečem vlasů, satelitní TV, telefonem, Wi-Fi, minibarem a bezpečnostním trezorem. 

Přímo v hotelu se nachází i restaurace, kde Vás bude čekat mimořádný kulinářský zážitek s italskou a mezinárodní kuchyní. Snídaně budou probíhat formou buffetu každé ráno od 6:30 do 10:30. Při večeřích Vás čeká 3-chodové menu s pečivem a vodou na stole. Navštívit můžete také hotelový lobby bar, který je otevřen non stop. Zde jsou v nabídce studené i teplé nápoje. 

Pokud byste chtěli při svém pobytu navštívit různé akce jako výstavy, divadelní představení, koncerty nebo vernisáže a nevíte jak a kde je objednat, na recepci Vám rádi pomohou a vstupenky Vám zajistí. 

Památky, výstavy, ZOO

Kam vyrazit v Praze určitě víte - Pražský hrad, Staroměstské náměstí, orloj, židovská čtvrť... Kam ale vyrazit až Vás pamětihodnosti omrzí?

 • Pokud jste ještě nikdy nebyli v ZOO Praha, je skvělý čas sem zavítat. Provětráte se na čerstvém vzduchu a uvidíte obrovský areál plný rozličných zvířat a pavilonů. Určitě nevynechejte zajímavou expozici goril! Zoo nabízí spoustu míst, kde lze příjemně trávit čas i při špatném počasí.
 • Vedle pražské zoo můžete navštívit botanickou zahradu, ve které můžete spatřit bohatou venkovní expozici exotických rostlin a také skleník Fata Morgana. Zde se ocitnete během několika vteřin v tropickém ráji se záplavou rostlin nepřeberných tvarů a barev.
 • Láká Vás spíše umění ve formě stálých expozic a výstav? Navštivte jednu ze sekcí Národní galerie. Galerie prezentuje umění ve vymezených časových úsecích, a tak můžete navštívit to, co Vás právě zajímá. Bude to gotické, renesanční nebo moderní umění?
 • Neměli byste zapomenout ani na Národní muzeum, které se nachází na Václavském náměstí a poskytuje pro každého něco. 
 • Jistě Vás zaujmou i některé divadelní hry nebo koncerty, které budou v době Vašeho pobytu probíhat. Neváhejte a navštivte je!

Praha je krásné kulturní město, které nabízí nepřeberné množství možností, jak strávit čas v jakékoli části roku. Nechte se osvěžit jejím duchem!


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 16.10.2013 do 30.3.2014.
 • Rezervace na čísle +420 222 924 511 nebo e-mailem recepce@hotelleger.cz.
 • Pobyt s polopenzí až pro dvě děti do 14-ti let v ceně balíčku.
 • Další osoba 50% sleva z ceny dospělého.
 • Možnost výběru levnější varianty pobytu v dalším kroku objednávky.
 • Varianty pobytu:
  • víkendový pobyt (Pá-Ne) za 2990 Kč
  • pobyt ve všední dny (v rozmezí Po-Pá) za 2490 Kč
 • Více informací na www.hotelleger.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena