515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Víkend plný luxusu v Praze pro DVA s polopenzí a kousek od centra
Víkendový pobyt u historického centra Prahy pro DVA na 3 dny v luxusním Hotelu Louis Leger**** s polopenzí. Až dvě děti do 14-ti let ZDARMA. Poznejte hlavní metropoli Čech s celou rodinou nebo si užijte romantický víkend ve dvou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Praha

Víkend plný luxusu v Praze pro DVA s polopenzí a kousek od centra

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
307 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

16. 10. 2013 – 30. 3. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Louis Leger****
Legerova 9
120 00 Praha 2

www.hotelleger.cz
tel.: +420 222 924 511
e-mail: recepce@hotelleger.cz 

Romantika ve stověžaté Praze

Praha má svou nezapomenutelnou atmosféru. Romantika na Petříněprocházka podél Vltavy, představení v Národním divadle... Tím vším můžete potěšit Váš protějšek. A pokud je Vás doma víc a chtěli byste se vydat na výlet jako celá rodina, ani to není problém. V ceně tohoto balíčku je pobyt pro dvě děti zdarma a tak můžete objevovat krásy Prahy všichni!

Luxusní ubytování v Hotelu Louis Leger****

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra města, asi 20 minut pěšky od Václavského náměstí. Díky tomu budete mít všechny památky ihned po ruce a ani pražský noční život Vám neunikne.

Budova hotelu je palác z 19. století, který nabízí 60 pokojů zařízených v italském stylu. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, vysoušečem vlasů, satelitní TV, telefonem, Wi-Fi, minibarem a bezpečnostním trezorem. 

Přímo v hotelu se nachází i restaurace, kde Vás bude čekat mimořádný kulinářský zážitek s italskou a mezinárodní kuchyní. Snídaně budou probíhat formou buffetu každé ráno od 6:30 do 10:30. Při večeřích Vás čeká 3-chodové menu s pečivem a vodou na stole. Navštívit můžete také hotelový lobby bar, který je otevřen non stop. Zde jsou v nabídce studené i teplé nápoje. 

Pokud byste chtěli při svém pobytu navštívit různé akce jako výstavy, divadelní představení, koncerty nebo vernisáže a nevíte jak a kde je objednat, na recepci Vám rádi pomohou a vstupenky Vám zajistí. 

Památky, výstavy, ZOO

Kam vyrazit v Praze určitě víte - Pražský hrad, Staroměstské náměstí, orloj, židovská čtvrť... Kam ale vyrazit až Vás pamětihodnosti omrzí?

 • Pokud jste ještě nikdy nebyli v ZOO Praha, je skvělý čas sem zavítat. Provětráte se na čerstvém vzduchu a uvidíte obrovský areál plný rozličných zvířat a pavilonů. Určitě nevynechejte zajímavou expozici goril! Zoo nabízí spoustu míst, kde lze příjemně trávit čas i při špatném počasí.
 • Vedle pražské zoo můžete navštívit botanickou zahradu, ve které můžete spatřit bohatou venkovní expozici exotických rostlin a také skleník Fata Morgana. Zde se ocitnete během několika vteřin v tropickém ráji se záplavou rostlin nepřeberných tvarů a barev.
 • Láká Vás spíše umění ve formě stálých expozic a výstav? Navštivte jednu ze sekcí Národní galerie. Galerie prezentuje umění ve vymezených časových úsecích, a tak můžete navštívit to, co Vás právě zajímá. Bude to gotické, renesanční nebo moderní umění?
 • Neměli byste zapomenout ani na Národní muzeum, které se nachází na Václavském náměstí a poskytuje pro každého něco. 
 • Jistě Vás zaujmou i některé divadelní hry nebo koncerty, které budou v době Vašeho pobytu probíhat. Neváhejte a navštivte je!

Praha je krásné kulturní město, které nabízí nepřeberné množství možností, jak strávit čas v jakékoli části roku. Nechte se osvěžit jejím duchem!


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 16.10.2013 do 30.3.2014.
 • Rezervace na čísle +420 222 924 511 nebo e-mailem recepce@hotelleger.cz.
 • Pobyt s polopenzí až pro dvě děti do 14-ti let v ceně balíčku.
 • Další osoba 50% sleva z ceny dospělého.
 • Možnost výběru levnější varianty pobytu v dalším kroku objednávky.
 • Varianty pobytu:
  • víkendový pobyt (Pá-Ne) za 2990 Kč
  • pobyt ve všední dny (v rozmezí Po-Pá) za 2490 Kč
 • Více informací na www.hotelleger.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena