515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Luxusní pobyt pro DVA na 3 dny na Buchlovicích se vstupem do aquaparku
Pobyt plný romantiky v Hotelu Buchlovice**** pro DVA na 3 dny s polopenzí, lahví vína a vstupem do aquaparku. Ubytování nedaleko nádherného zámku a v krásné přírodě na úpatí Bílých Karpat Vás naladí na romantickou notu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Bílé Karpaty

Luxusní pobyt pro DVA na 3 dny na Buchlovicích se vstupem do aquaparku

-34 %
Luxusní pobyt pro DVA na 3 dny na Buchlovicích se vstupem do aquaparku
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Buchlovice
Náměstí Svobody 426
687 08 Buchlovice

www.hotelbuchlovice.cz
tel. 572 596 021
email: info@hotelbuchlovice.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zimní romantika na Slovácku

Zima přímo vybízí k romantickým výletům a překvapením, proto neváhejte a vydejte se na Slovácko! Luxusní pobyt pro dva na 3 dny v Hotelu Buchlovice**** s polopenzí, lahví vína a vstupem do aquaparku. Zajeďte si do kraje s jedinečnou atmosférou a zažijte zde nezapomenutelný pobyt plný romantiky!

Luxusní Hotel Buchlovice**** v centru klidného města

Hotel Buchlovice**** se nachází v krásném prostředí na úpatí Chřibských hor, kterým dominuje středověký hrad Buchlov a v údolí unikátní barokní zámek. Hotel leží v samém centru města a spolu s náměstím dotváří příjemný ráz městečka s neopakovatelnou atmosférou, kterou každoročně oceňují tisíce návštěvníků.

Hotel je zařízen v decentním zámeckém stylu, který Vás alespoň po dobu Vašeho pobytu přenese na romantickou vlnu. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, satelitním TV, telefonem a minibarem.

V restauraci hotelu si každé ráno vychutnáte snídaně, které Vás nabijí energií na poznávání krás místního okolí. Večer na Vás zase čekají bohaté večeře výběrem ze speciálního jídelního lístku. Součástí balíčku je také láhev kvalitního vína. 

Vstup do aquaparku v nedalekém Uherském Hradišti 

Součástí kuponu je také vstup pro dva na 90 minut do Aquaparku Uherské Hradiště. Tento aquapark nabízí nejdelší tobogán u nás, který měří neuvěřitelných 186 metrů! Zóna 1 a 2, které můžete navštívit, nabízí mnoho zábavy.

Do zóny 1 spadá plavecký bazén, který je určený ke kondičnímu plavání. Pro děti  je zde speciálně oddělený výukový bazén, kde se o své ratolesti nemusíte strachovat. Za návštěvu jistě stojí unikátní parní kabina. V zóně 2 se nachází zábavný bazén, který nabízí divokou řeku, vodní číši, vzduchovou lavici, vodní chrliče a mnoho dalšího. Specialitou aquaparku je i 140 metrů dlouhý světelný tobogán Black Hole. Barevné diody vytvářejí kombinaci až 16,7 milionů barev a každý sjezd bude proto originálem. Více informací o aquaparku zde. 

Buchlovice a okolí plné kulturních i přírodních zajímavostí

Pokud jste fanoušci kultury, památek a historie, v Buchlovicích budete přímo nadšeni! Je zde hned několik míst, která navštívit:

 • národní kulturní památka barokní Zámek Buchlovice a jeho celoročně přístupný zámecký park, který Vás svojí atmosférou naprosto okouzlí
 • nedaleký kostel sv. Martina se sochou svatých Petra a Pavla
 • Hrad Buchlov tyčící se na kopci nad městem je perfektní na výlet.
 • Kaple svaté Barbory v přírodní rezervaci Barborka láká k procházce, stejně jako osamělý skalní útvar Buchlovský kámen.
 • Hradiště na Holém kopci Vám vypoví něco z pradávné historie tohoto kraje (archeologické naleziště).

Lyžování a zimní radovánky

Nedaleko od hotelu se nachází lyžařský areál Břestek ležící v nadmořské výšce 340 m. Sjezdovka je vhodná především pro začátečníky, mírně pokročilé lyžaře, seniory a děti. Využít můžete služby lyžařské školy. V areálu je dále k dispozici rychlé občerstvení a sociální zařízení s teplou vodou a topením. Provoz začíná od poloviny prosince  a končí v polovině března. Tyto termíny nejsou závazné, vše záleží na klimatických podmínkách. Více informací zde. 

Za odpočinkem do lázní Smraďavka

Smraďavka jsou lázně, které jsou zároveň součást obce Buchlovice. Pramení zde sirovodíkový pramen, který byl využíván už od 16. století a který dal místu své typické jméno. Na počátku 19. století zde žil majitel místního panství Leopold I. Berchtold, podle nějž dostalo místo své druhé jméno (Leopoldov).

Můžete zde absolvovat nespočet léčivých procedur nebo si zajít do stylové Lovecké restaurace na místní speciality.

Co ještě navštívit na Slovácku?

Slovácko možná nepatří ke krajům úplně nejznámějším, je však plný zajímavostí od těch přírodních až po ty kulturně-historické. Vybrali jsme pro Vás místa, která byste určitě neměli při svém putování po Slovácku vynechat:

 • Velehrad není jen poutní místo s nádhernou bazilikou a klášterem. Je to také bájné středisko Velké Moravy. Toto tvrzení dokládá také nedaleký Archeoskanzen Modrá, kde poznáte historický život na Moravě.
 • Luhačovice jsou jedny z nejznámějších lázní v Česku, které Vás okouzlí nádhernou kolonádou, kde si zdraví utužíte pár doušky Vincentky nebo Ottovky. 
 • Můžete navštívit i některé z luxusních wellness center místních lázeňských hotelů (např. Alexandria). U Luhačovic (v Pozlovicích) se také můžete "pokochat" výhledem na třpytivou hladinu místní vodní nádrže.
 • Zajeďte si také až za Uherský Brod, kde se pomalu začínají tyčit Bílé Karpaty. Z rozhledny na Velkém Lopeníku nebo z Velké Javořiny uvidíte dech beroucí panoramata "Moravských Kopanic".

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 6.1.2014 do 31.5.2014.
 • Rezervace na tel. 572 596 021 nebo emailu info@hotelbuchlovice.cz.
 • Před zakoupením kuponu je nutno si předem domluvit konkrétní termín na recepci hotelu.
 • Dítě do 6 let pobyt zdarma včetně snídaně.
 • Třetí osoba na pokoji za příplatek 350 Kč za osobu a přistýlku, včetně snídaně.
 • Více informací na www.hotelbuchlovice.cz.
nabídka byla ukončena