515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Luxusní jarní pobyt pro zamilované na jižní Moravě v Buchlovicích
Romantický pobyt na jižní Moravě pro DVA na 3 dny v luxusním Hotelu Buchlovice**** se snídaní a lahví vína. Vydejte se za jarní romantikou na úpatí Chřibů a navštivte třeba nádherný zámek Buchlovice, lázně Luhačovice a nespočet dalších památek v okolí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Luxusní jarní pobyt pro zamilované na jižní Moravě v Buchlovicích

-35 %
Luxusní jarní pobyt pro zamilované na jižní Moravě v Buchlovicích
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Buchlovice
Náměstí Svobody 426
687 08 Buchlovice

www.hotelbuchlovice.cz
tel. 572 596 021
email: info@hotelbuchlovice.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantické jaro na jižní Moravě

Kdy naposledy jste svoji drahou polovičku něčím překvapili? Už ani nepamatujete? Tak to rychle napravte, jaro přímo vybízí k romantickým výletům a překvapením! Zajeďte si třeba do kraje s jedinečnou atmosférou a zažijte zde nezapomenutelný luxusní pobyt plný romantiky!

Romantické jaro na jižní Moravě

Luxusní Hotel Buchlovice**** v centru klidného města

Hotel Buchlovice**** se nachází v krásném prostředí na úpatí Chřibských hor, kterým dominuje středověký hrad Buchlov a v údolí unikátní barokní zámek. Hotel leží v samém centru města a spolu s náměstím dotváří příjemný ráz městečka s neopakovatelnou atmosférou, kterou každoročně oceňují tisíce návštěvníků.

Luxusní Hotel Buchlovice**** v centru klidného města

Hotel je zařízen v decentním zámeckém stylu, který Vás alespoň po dobu Vašeho pobytu přenese na romantickou vlnu. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, satelitním TV, telefonem a minibarem.

Hotel je zařízen v decentním zámeckém stylu

V restauraci hotelu si každé ráno vychutnáte snídaně, které Vás nabijí energií na poznávání krás místního okolí. Součástí balíčku je také láhev kvalitního vína a káva pro oba, kterou si můžete vychutnat na letní terase.

Buchlovice a okolí plné kulturních i přírodních zajímavostí

Pokud na dovolené i rádi poznáváte nová místa, v Buchlovicích budete nadšeni! Je zde hned několik míst, která navštívit:

 • národní kulturní památka barokní Zámek Buchlovice a jeho celoročně přístupný zámecký park, který Vás svojí atmosférou naprosto okouzlí
 • nedaleký kostel sv. Martina se sochou svatých Petra a Pavla
 • Hrad Buchlov tyčící se na kopci nad městem je perfektní na výlet - ale pozor! Hrad je pěkně vidět z dálky, jakmile ale budete pod ním, pohled na něj se vytratí.
Hrad Buchlov tyčící se na kopci nad městem je perfektní na výlet
 • Kaple svaté Barbory v přírodní rezervaci Barborka láká k procházce, stejně jako osamělý skalní útvar Buchlovský kámen.
 • Hradiště na Holém kopci Vám vypoví něco z pradávné historie tohoto kraje (archeologické naleziště)

Při návštěvě různých míst se jistě setkáte s několika pověstmi, které se v Buchlovicích tradují. Co je na nich pravdy ale už musíte poznat sami :-).

Za odpočinkem do lázní Smraďavka

Smraďavka jsou lázně, které jsou zároveň součást obce Buchlovice. Pramení zde sirovodíkový pramen, který byl využíván už od 16. století a který dal místu své typické jméno. Na počátku 19. století zde žil majitel místního panství Leopold I. Berchtold, podle něhož dostalo místo své druhé jméno (Leopoldov).

Za odpočinkem do lázní Smraďavka

Můžete zde absolvovat nespočet léčivých procedur nebo si zajít do stylové Lovecké restaurace na místní speciality.

Kam dál? Do Luhačovic, Strážnice i aquaparku

Slovácko možná nepatří ke krajům úplně nejznámějším, je však plný zajímavostí od těch přírodních až po ty kulturně-historické. Vybrali jsme pro Vás místa, která byste určitě neměli při svém putování po Slovácku vynechat:

 • Velehrad není jen poutní místo s nádhernou bazilikou a klášterem. Je to také bájné středisko Velké Moravy. Toto tvrzení dokládá také nedaleký Archeoskanzen Modrá, kde poznáte historický život na Moravě.
Velehrad není jen poutní místo s nádhernou bazilikou a klášterem. Je to také bájné středisko Velké Moravy
 • Luhačovice jsou jedny z nejznámějších lázní v Česku, které Vás okouzlí nádhernou kolonádou, kde si zdraví utužíte pár doušky Vincentky nebo Ottovky. 
 • Můžete navštívit i některé z luxusních wellness center místních lázeňských hotelů (např. Alexandria). U Luhačovic (v Pozlovicích) se také můžete "pokochat" výhledem na třpytivou hladinu místní vodní nádrže.
 • V Uherském Hradišti najdete nově vybudovaný aquapark. Nabízí nejdelší tobogán u nás, který měří neuvěřitelných 186 metrů! Specialitou je i 140 metrů dlouhý světelný tobogán Black Hole. Barevné diody vytvářejí kombinaci až 16,7 milionů barev a každý sjezd bude proto originálem! Součástí aquaparku je saunový svět, těšte se na 4 druhy saun a ochlazovací bazének.
 • Zajeďte si také až za Uherský Brod, kde se pomalu začínají tyčit Bílé Karpaty. Z rozhledny na Velkém Lopeníku nebo z Velké Javořiny uvidíte dech beroucí panoramata "Moravských Kopanic".
 • Vypravte se na výlet po cyklostezce "Kolem Baťova kanálu". Pokud Vás neláká cykloturistika, využijte možnosti plavit se po Baťově kanálu. Z pohodlí lodní paluby si tak vychutnáte jedinečná panoramata tohoto kraje. Podívejte se na www.batacanal.cz a vyberte si nejlepší trasu pro Vaši plavbu!
 Zajeďte si třeba do kraje s jedinečnou atmosférou a zažijte zde nezapomenutelný luxusní pobyt plný romantiky

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 20.3. do 30.4.2014.
 • Před zakoupením kuponu je nutno si předem domluvit konkrétní termín na recepci hotelu.
 • Rezervace na tel. 572 596 021 nebo emailu info@hotelbuchlovice.cz.
 • Dítě do 6 let pobyt zdarma včetně snídaně.
 • Třetí osoba na pokoji za příplatek 350 Kč za osobu a přistýlku, včetně snídaně.
 • Možnost prodloužení o jednu noc za 1 350 Kč/dvoulůžkový pokoj (hradí se na místě).
 • Více informací na www.hotelbuchlovice.cz.
nabídka byla ukončena