515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Český Krumlov pro DVA na 3 dny se snídaní v luxusním hotelu
Český Krumlov pro DVA na 3 dny s ubytováním v luxusním Hotelu Alchymy Riverside se snídaní! Navíc libovolná konzumace v hotelové kavárně a vstupenka do muzea. Návštěva Jižních Čech a ubytování v tomto hotelu s výhledem na zámek Vás nadchne!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Český Krumlov pro DVA na 3 dny se snídaní v luxusním hotelu

-50 %
Český Krumlov pro DVA na 3 dny se snídaní v luxusním hotelu
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 1. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Alchymy Riverside
Dlouhá 95
89101 Český Krumlov 
www.alchymy.cz
tel.: +420 731 686 578
e-mail: info@alchymy.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantika a luxus nad meandrem Vltavy - Český Krumlov

Českém Krumlově se říká, že jde o jedno z nejromantičtějších míst Česka. Že jste tam ještě nebyli? Tak to je nejvyšší čas doplnit si zeměpisné znalosti a vydat se do Jižních Čech! Užijete si ubytování v nádherném a luxusním hotelu ALCHYMY RIVERSIDE se snídaní v samém historickém centru města! A navíc si vychutnáte zajímavostmi nabitou lokalitu Jihočeského kraje! 

Ubytování v Českém Krumlově s nezaměnitelnou historií

Naši dnešní nabídku ocení hlavně ti, kteří hledají luxusní ubytování v elegantním stylu na exkluzivním místě. Čeká Vás nezapomenutelný pobyt v hotelu ALCHYMY RIVERSIDE v historickém srdci Českého Krumlova na břehu řeky Vltavy v pokoji dle Vašeho výběru. Doporučujeme včasnou rezervaci, která Vám umožní ubytovat se v pokoji s výhledem na zámek.

Těšte se na ubytování v hotelu s tradicí. Už budova samotná má totiž neopakovatelné kouzlo. Pochází ze středověku a jejím první známým obyvatelem byl jistý Václav (do roku 1500). Po celé 16. století zde působila městská sladovna, která dodávala slad pro výrobu piva ve vedlejším domě číslo 94. V roce 1645 město starou sladovnu prodalo kotláři Janu Nettingovi, jenž ji přestavěl na obytný dům. Více o historii budovy a jeho dalších majitelích se dočtete zde.

Aktuálně si však užijete nezapomenutelný pobyt ve stylových pokojích, které ve Vás zanechají jen ty nejlepší vzpomínky na návštěvu Českého Krumlova!

 

Vynikající gastronomie i kultura jako součást balíčku

V rámci balíčku se také těšte na bohaté snídaně a libovolnou konzumaci v hodnotě 600 Kč v hotelové kavárně. V této stylové kavárně si pochutnáte jak na kvalitním pivě, víně, kávě, koktejlech a dalších nápojích, tak i na lahodných dortech, toustech, sadwichs a salátech!

Kulturní část balíčku reprezentují dvě vstupenky do dvou zajímavých muzeí Českého Krumlova. Jednak jde o Wax muzeum voskových figurín, které zobrazuje významné osobnosti jihočeského kraje. Dále pak vstup do Muzea útrpného práva, kde najdete více než zajímavou expozici tortury.

 

Český Krumlov jako památka UNESCO

Romantické panorama obklopené meadry Vltavy jistě každý zná alespoň z fotek. A právě toto nejčastěji zobrazované panorama je historický střed města, který je od roku 1992 zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a kde také leží hotel Alchymy Riverside! Křivolaké uličky, ze kterých dýchá historie, jsou ideálním místem na romantickou procházku ve dvou!

 

Po Českém Krumlově výhodně

Český Krumlov je po Praze druhým nejnavštěvovanějším místem v Česku a je tudíž turistům víc než nakloněný. Pokud chcete poznat všechny krásy tohoto historického města, pořiďte si výhodnou Krumlov Card, se kterou doporučujeme navštívit:

 • Zámek Český Krumlov: Hradní muzeum a zámeckou věž
 • Regionální muzeum v Českém Krumlově
 • Museum Fotoatelier Seidel
 • Egon Schiele Art Centrum

 

Kam dál v Jižních Čechách?

Český Krumlov není v Jižních Čechách jedinou památkou UNESCO - tento kraj je navíc krajem rybníků a lázeňství! Kam se tedy podívat?

 • Pro milovníky romantiky a historie je ideálním cílem zámek Hluboká nad Vltavou, jehož atmosféra je nezapomenutelná. Až si projdete rozlehlý anglický park, navštivte i menší, ale zajímavou ZOO.
 • Tradiční lidovou architekturu "zkoukněte" v Holašovicích, dalším místě zapsaném v UNESCO. Nádherná ukázka selského baroka, které je typické hlavně pro Česko, láká tisíce turistů.
 • Určitě nezapomeňte také na lázeňskou TřeboňDvoje lázně, zámek, pivovar a Schwanzenberská hrobka Vás zaměstnají na celý den. Ve zdejších restauracích také servírují výborné rybí speciality!
 • Za turistikou se vydejte do Blanského lesa, který se tyčí nad Českým Krumlovem. Můžete si tady vyšlápnout třeba na horu Kleť!
 • A nevynechejte ani klášter Zlatá koruna, Římov, Trocnov nebo Dívčí kámen!

 

 

Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 29.10.2012 do 31.1.2013.
 • Nelze čerpat v období  20.12.2012 - 3.1.2013.
 • Nutná včasná rezervace pobytu na tel. čísle +420 731 686 578 nebo na mailu info@alchymy.cz.
 • Poslední rezervace je možné provádět nejpozději deset dnů před koncem platnosti kuponu (tzn. do 21.1.2013).
 • Děti do 4 let zdarma.
 • Děti nad 4 roky nebo další dospělý za příplatek 600 Kč/noc na přistýlce se snídaní (hradí se na místě).
 • Příplatek za domácího mazlíčka 200 Kč/noc (hradí se na místě).
 • Check-in: 14 - 17 hod.
 • Check-ou: do 11 hod.
 • Více informací na www.alchymy.cz.
nabídka byla ukončena