515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Slovensko
Luxus v Martine pro DVA na 3 dny se vstupem do fitness
Luxusní pobyt pro DVA na 3 dny v Penzionu MartINN se vstupem do fitness. Navštivte historické město Martin nedaleko českých hranic a zažijte dovolenou plnou kultury, historie, přírody i fitness!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Malá Fatra

Luxus v Martine pro DVA na 3 dny se vstupem do fitness

-51 %
Luxus v Martine pro DVA na 3 dny se vstupem do fitness
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzión MartInn
V.P.Tótha 10318/1A
036 01 Martin
Slovensko

www.penzionmartinn.sk
tel: +421-917 941500, +421-903 021803
info@penzionmartinn.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočívejte ve dvou ve městě i v horách

Zabrousili jste na nabídku odpočinku, fitness, kultury i přírody. Skvěle pro Vás, udělali jste první krok k Vašemu dokonalému odpočinku! V centru města Martin se nudit určitě nebudete. Přivítá Vás totiž město obklopené pahorky Malé i Velké Fatry, kde však nechybí ani pořádná nabídka kultury, sportovního vyžití, nakupování a relaxace.

Luxusní Penzion MartINN

Po 3 dny o Vás bude pečovat luxusní Penzion MartINN v centru města Martin v pěší zóně. Pro Vaše maximální pohodlí nabízí 4 pohodlné pokoje a 6 apartmánů, vybavené satelitní televizí, Wi-Fi, ledničkou a pro Vaše maximální bezpečí také samostatným elektronickým zabezpečením.

V ceně pobytu máte zajištěné snídaně a parkování zdarma. Asi 50m od penzionu najdete fitnesscentrum, které Vás zve na dva vstupy v ceně balíčku zdarma!

Součástí penzionu je také restaurace a salónek. Láká na slovenskou i světovou kuchyni, ke stravování nabízí výběr ze 4 druhů denního a 3 druhů speciálního týdenního menu. Pochutnat si můžete také na výběrové kávě a odrůdových a přívlastkový vínech.

Relaxace v lázních Turčianské Teplice

Asi 20 km od penzionu najdete malebné lázeňské městečko Turčianské Teplice - v tomto historickém městě najdete jednak lázně zaměřující se na léčbu ledvin a močových cest a jednak také Spa&Aquapark s termální vodou, kde si užijete zábavu i lenošení.

Město Martin - kulturní perla mezi slovenskými městy

Město se může pochlubit širokou kulturní a společenskou nabídkou. Za návštěvu například Matica Slovenská, Martinské komorní divadlo, Kulturní centrum či Turčinská galerie. Dále se zde nachází hned několik zajímavých míst - Národní hřbitov, kde jsou pohřbeny největší osobnosti slovenské historie, nedaleké Muzeum slovenské dědiny, zámeček s anglickým parkem v obci Mošovce či klášter premonstrátů v obci Kláštor pod Znievom.

Na výlet do neposkvrněné přírody

Až Vás unaví obdivování historických památek, chození po nákupech a nasytíte se civilizace, pak je čas pro výlet do přírody. Město Martin je obklopené nádhernou přírodou pahorků Malé i Velké Fatry a turistické možnosti zde neberou konce! 

 • Veľký Fatranský Kriváň - na nejvyšší vrch Turca se dá vystoupat nejlépe od Chaty pod Chlebom přes Snilovské sedlo. Na sousední vrch se také můžete vydat ze Šútovské doliny kolem nádherného Šůtovského vodopádu. 
 • Pro zdatnější túristy se skvostným zážitkem přechod hřebenu Malé Fatry od Kľačianskej Magury a Suchého přes Malý a Velký Fatranský Kriváň, Chleb, případně i dále na Poludňový Grúň, Stoh a Velký Rozsutec.
 • Hezký výlet může být také na Ostredok - nejvyšší vrchol Velké Fatry.
 • Při cestě nevynechejte ani skalní monumenty Gaderské, Blatnické a Necpalských doliny.
 • Na www.cyklisticketrasy.sk se také můžete poradit o nejlepších cyklotrasách v okolí Martina.

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 1.7. do 15.9. 2013.
 • Rezervace prostřednictvím on-line formuláře ZDE.
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a služby.
 • Více informací na www.penzionmartinn.sk.
nabídka byla ukončena