515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Letní romantika v Praze pro DVA na 3 dny
Romantický pobyt v Praze pro DVA na 3 dny v Hotelu Michael**** v klidné části města. Snídaně, slavnostní večeři a mnoho dalšího si užijete při letním pobytu v nádherném hotelu nedaleko centra metropole.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Praha

Letní romantika v Praze pro DVA na 3 dny

-50 %
Letní romantika v Praze pro DVA na 3 dny
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Michael****
Pod Lysinami 474/1
147 00 - Praha 4

www.hotelmichael.cz
tel.: +420 241 093 500
e-mail: recepce@hotelmichael.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantika a luxus ve stověžaté Praze

Praha má svou nezapomenutelnou atmosféru. Romantika na Petříněprocházka podél Vltavy, představení v Národním divadle... že jste to už skoro zapomněli? Tak využijte příležitosti a společně se svým doprovodem se do Prahy vydejte oprášit staré vzpomínky!

Nezapomenutelný pobyt v Praze - v Hotelu Michael****

Praha je krom jiného také městem přepychu. A proto i Vy budete bydlet v luxusním Hotelu Michael****, který najdete v tiché části Prahy 4, což je asi 20 minut od samotného centra města tramvají č. 17 nebo č. 3, která Vás doveze rovnou na Václavské náměstí

K vybavení pokojů Superior patří vlastní WC, koupelna s vanou a luxusní kosmetikou, SAT TV, telefon s přímou volbou a Wi-Fi internetem zdarma.

V hotelové zahradě si na své přijdou i děti - mohou si užívat zábavy na houpačkách, prolízačkách nebo si zahrát fotbal. K dispozici je zde také prostor pro volejbal nebo petanque.

Kuchyně celého světa v restauraci San Marco

Každé ráno pro Vás bude nachystána bufetová snídaně. Jeden večer si také vychutnáte slavnostní večeři podávanou ve stylové restauraci San Marco. Restaurace se specializuje na pokrmy středomořské kuchyně, ale pochutnáte si zde i na české a mezinárodní kuchyni. V létě můžete posedět na terase a třeba ochutnat speciality z grilu.

Léto v Praze není nuda - naopak!

Kam vyrazit v Praze určitě víte - Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Orloj, židovská čtvrť... prostě klasika. Kam ale až si prohlédnete všechny pamětihodnosti?

 • Pokud jste ještě nikdy nebyli v ZOO Praha, je nejvyšší čas sem zavítat. Provětráte se na čerstvém vzduchu a uvidíte obrovský areál rozléhající se v jarně rozkvétající přírodě. Určitě nevynechejte zajímavou expozici goril!
 • Láká Vás spíše výstava? Správnou volbou bude návštěva nově zrekonstruovaného Národního technického muzea, jehož precizně vypracované expozice Vás naprosto ohromí.
 • A milovníky klasického umění jistě zaujme návštěva Veletržního paláce s kontroverzně přesunutou Slovanskou epopejí. Obrovská plátna Alfonse Muchy Vás přenesou o tisíce let zpátky a Vy budete uneseni mistrnou technikou tohoto secesního velikána!
 • Pokud hledáte trochu křehké krásy uprostřed Prahy zajděte si určitě do Botanické zahrady. Nabídne Vám bohatou venkovní expozici exotických rostlin a nebo navštivte skleník Fata Morgana, kde se ocitnete během několika vteřin v tropickém ráji se záplavou rostlin nepřeberných tvarů a barev.

Hotel je obklopen klidnou zelení zahrad, které Vám poskytnou prostor pro totální relaxaci. Na vycházku se pak můžete vydat k Vltavě, kterou když přejdete, navštívíte Chuchelský háj


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 1.7. do 31.8.2013.
 • Počet kuponů je omezen na 100 ks.
 • Pro platnou rezervaci je nutné předem ověřit volný termín telefonicky nebo e-mailem, poté rezervovat písemně s uvedením čísla voucheru.
 • Rezervace na čísle +420 241 093 500 (volejte 7.00 - 19.00 hod.) nebo e-mailu recepce@hotelmichael.cz
 • Děti do 6 let zdarma bez nároků na lůžko a stravu.
 • Děti od 6 do 15 let na přistýlce za příplatek 250 Kč/noc se snídaní (platba na recepci).
 • Večeře (poloviční porce) pro děti 6-15 let za příplatek 125 Kč.
 • Více informací na www.hotelmichael.cz.
nabídka byla ukončena