515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Letní romantika na Vysočině pro DVA na 3 dny
Romantická letní Vysočina pro DVA na 3 dny v Hotelu Záložna s polopenzí, saunou a lahví sektu i vína. Poznejte okolní zajímavosti, vydejte se na kola a hlavně odpočívejte v nejvýše položeném městyse Sněžné na Vysočině obklopeném čistou přírodou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Vysočina

Letní romantika na Vysočině pro DVA na 3 dny

-35 %
Letní romantika na Vysočině pro DVA na 3 dny
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Záložna
Sněžné 73
592 03 Sněžné

www.hotelzaloznasnezne.cz
tel. +420 602 958 114
email: hotelzalozna@seznam.cz

Pobyt v čisté přírodě Vysočiny

Nepotrpíte si na speciální nabídky, ale raději se vydáte do míst, kde si užijete nádherné přírody plné možností, jak travit volný čas?

Pobyt na Vysočině v Hotelu Záložna je to pravé pro Vás - příjemný hotel, ubytování s polopenzí, sektem, vínem, saunou a hlavně nekončící možnosti sportovního i kulturního vyžití!

Hotel Záložna - dominanta nejvýše položeného náměstí na Vysočině

Hotel Záložna je už od roku 1927 dominantou náměstí nejvýše položeného městysu na Českomoravské vysočině - Sněžného. Těšte se na ubytování v komfortních pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Hotel Záložna v minulosti hostil řadu známých osobností, malířů, básníků a herců, také dnes po postupné modernizaci je centrem kulturního dění celé obce.

Obec Sněžné najdete v místech dávných česko-moravských obchodních cest a zároveň se zde protínají dnešní turistické  a cyklistické trasy. Sněžné je zajímavá obec s dlouholetou kulturní tradicí, se dvěma obrazovými galeriemi, dvěma historickými kostely a s krásným okolím. 

Polopenze, víno, sekt, káva se zákuskem i sauna

Můžete si být jisti, že v Hotelu Záložna nezůstanete o hladu. V rámci balíčku na Vás čeká polopenze servírovaná v hotelové restauraci. Jeden večer si pak pochutnáte na láhvi sektu, kterou si vychutnáte v soukromí svého pokoje. Další večer láhev vína doplní chuťový zážitek z večeře.

Po návratu z výletu Vám také jistě přijde vhod káva s lahodným zákuskem. A co až si dobrotu vychutnáte? Relaxací v sauně určitě nic nezkazíte ;-).

Sněžné s bohatou historií a kulturním životem

Obec Sněžné se nachází na Českomoravské Vrchovině mezi Jimramovem a Novým Městem na Moravě. První zmínky o obci se datují do 13.–14. stol. Z roku 1729 je známa nejstarší pečeť obce, ve znaku byli dva ptáci na stromě vyrůstajícím ze srdéčka. Od roku 1948 se obec původním jménem Německé přejmenovala na Sněžné.

Přímo ve Sněžném najdete galerie malířů Vysočiny, je tu stálá výstava bonsají a japonská kamenná zahrada.

Léto na Vysočině - sport,koně i koupání na dosah ruky

Vyjma turistiky a cyklistiky si na Vysočině můžete užít i mnoho dalších aktivit:

 • Projeďte se na koních na Blatinách (3 km), na farmě v Jimramovských Pavlovicích (10 km) nebo na farmě ve Žďáru nad Sázavou (13 km).
 • Letní koupání si užijete ve vysokohorských rybnících Milovy (3 km), Sykovec (5 km) nebo Medlov (5 km).
 • Vydat se můžete také do plaveckého bazénu Žďár nad Sázavou (15 km). 
 • Tenisový kurt s vybavením a bar najdete v Novém Jimramově (9 km), nebo si zahrajte na golfovém hřišti Svratka (11 km).
 • Za horolezením se můžete vydat na horu Drátník.

Pěšky nebo na kole poznejte Vysočinu

Perfektní poloha Hotelu Záložna Vám zajistí výchozí bod pro nespočet výletů na kole. Oblíbená trasa je například z Hotelu Záložna ve Sněžném přes Devět skal a Velké Dářko do obce Radostín. Dále můžete využít síť dobře značených tras, např. regionální cyklotrasa č. 104 (Jeseník – Znojmo).

A tím to ani zdaleka nekončí: vydejte se na nejvyšší vrcholy Vysočiny Devět skal (3 km), Žákovu Horu (10 km) nebo Buchtův Kopec (2 km). Za výlet stojí také další vrcholové skály Žďárských vrchů – Čtyři palice, Malínská skála, Lisovská skála, Milovské perničky, Dráteničky, Pasecká skála atd. (do 10 km), naučná stezka Tisůvka – Žákova hora (12 km), zřícenina hradu Skály (6 km).

Na výlety se hodí také Vírská přehrada (18 km), skanzen Vysočiny Veselý kopec u Hlinska (18 km), Bystřice nad Pernštejnem s vlastivědným muzeem a hrad Pernštejn (20 km), zámek a Výstavní síň u sv. Jana Jimramov (11 km), Polička – vlastivědné muzeum a památník B. Martinů, galerie moderního umění (18 km), Horácké muzeum Nové Město na Moravě a Horácká galerie (12 km) nebo Šiklův Mlýn (26 km).

Určitě nevynechejte poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře – památka UNESCO ve Žďáru nad Sázavou (19 km) či obrázková cesta lesem Ochoza (12 km).


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 17.5. do 30.9.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 602 958 114 nebo emailu hotelzalozna@seznam.cz.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Děti od 3 do 12 let za příplatek 995 Kč/pobyt vč. polopenze.
 • Prodloužení pobytu o jednu noc dle ceníku hotelu (platí se na místě).
 • Pes 50 Kč/den.
 • Více informací na www.hotelzaloznasnezne.cz.
nabídka byla ukončena