515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Chorvatsko
First-minute letní dovolená v Chorvatsku pro JEDNOHO
Letní dovolená v Chorvatsku pro JEDNOHO na 8 dní v apartmánovém domě Laguna v Severní Dalmácii (Vodice). Možnost dokoupit dopravu i polopenzi. Na výběr PĚT termínů v červnu a červenci! Atraktivní lokalita u Šibeniku a NP Kornati a Krka!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Chorvatsko

First-minute letní dovolená v Chorvatsku pro JEDNOHO

-37 %
First-minute letní dovolená v Chorvatsku pro JEDNOHO

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 67 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 7. 2013

Kde uplatnit voucher

MORAVA Tour s.r.o.
Milíčova 16
702 00 Ostrava 2

www.moravatour.cz
tel. +420 596 118 488, +420 596 116 797
e-mail: info@moravatour.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

First-minute dovolená v Chorvatsku pro dva, celou rodinu nebo partu přátel

Ještě jste nepřemýšleli nad letní dovolenou? Ještě že máte nás - všechno plánování jsme totiž udělali za Vás! 

Do diáře si zapište jeden z PĚTI termínů, kdy strávíte týden v nádherné přírodě Severní Dalmácie, ve vybaveném apartmánu kousek od pláže i centra města a hlavně jen nedaleko historického Šibeniku a skvostů chorvatské přírody - Národních parků Krka a Kornati.

Na cenu se ohlížet nemusíte - je totiž naprosto bezkonkurenční a Vaši peněženku nezatíží ani v dobách krize!

Vyberte si jeden z pěti termínů

Letní sezóna začíná v Chorvatsku již koncem května, tudíž na konci června už bude moře teplé, slunce pálící a bary i restaurace připravené uspokojit Vaše chuťové buňky. Kdy se tedy do Chorvatska vydáte Vy?

 • VARIANTA A: pobyt v termínu 22.6. – 29.6. za 2320 Kč (sleva 37% z původních 3 680 Kč). Vyprodáno!
 • VARIANTA B: pobyt v termínu 29.06. – 6.7. za 2320 Kč (sleva 45% z původních 4 280 Kč). Vyprodáno!
 • VARIANTA C: pobyt v termínu 6.7. – 13.7. za příplatek 260 Kč (sleva 42% z původních 4 450 Kč). K dispozici 4 kupony.
 • VARIANTA D: pobyt v termínu 13.7. – 20.7. za příplatek 570 Kč (sleva 35% z původních 4 450 Kč). Vyprodáno!
 • VARIANTA E: pobyt v termínu 20.7. – 27.7. za příplatek 570 Kč (sleva 35% z původních 4 450 Kč). Vyprodáno!.
Termín, který si zvolíte, vyberete ve druhém kroku této objednávky a následně ještě potvrdíte při rezervaci v Morava Tour s.r.o, která celý pobyt zajišťuje. Morava Tour s.r.o má bohaté a dlouhodobé zkušenosti s organizováním letních i zimních pobytů po celé Evropě.

Apartmánový dům Laguna kousek od moře i centra

Pobřeží kolem přímořského letoviska Vodice je doslova obsypáno novými apartmánovými domy. V jednom z nich budete bydlet i vy. Apartmánový dům Laguna se nachází jen 300 metrů od oblázkové pláže a asi 800 metrů od centra města, které večer ožívá životem typickým pro oblíbené letní letovisko. Nedaleko se nachází restaurace (30 metrů).

Třípatrový dům nabízí apartmány:

 • BILO 3: pokoj (2 lůžka), společná místnost s kuchyní a s pohovkou (1 osoba), koupelna
 • TRILO 4: pokoj (2 lůžka), pokoj (2 lůžka), společná místnost s kuchyní, koupelna 
 • TRILO 5: pokoj (3 lůžka), pokoj (2 lůžka), společná místnost s kuchyní, koupelna

Minimální obsazenost pokojů jsou dvě osoby. Za neobsazené lůžka nic neplatíte. Každý pokoj má vlastní kuchyň, sprchový kout, balkón a TV. Parkoviště se nachází hned u domu.

Rozhodnutí, zda si uděláte romantickou dovolenou ve dvou, s celou rodinou nebo s partou přátel necháme samozřejmě na Vás.

Pláže s pozvolným vstupem do moře

Vodice vynikají velice příjemnými a čistými plážemi s průzračným mořem. Dlouhá přírodní štěrková a kamenitá pláž s pozvolným vstupem do moře kombinovaná s kamennými moly obklopená borovými lesy a čistým mořem láká jak k odpočinku, stejně jako k zábavě jako např. jízda na vodním skútru, šlapadle, člunu či nafukovacím banánu, jízdy na tobogánu či kurzům potápění.

S ohledem na kamínkovou pláž a občasný výskyt ježků je pohodlnější přibalit i obuv do vody.

Jak se do Vodic dostanu? Autem nebo autobusem!

Volbu, jakým způsobem se do Vodic dostanete, také necháváme na Vás. Pokud nechcete plánovat cestu, využijte možnost vydat se s Morava Tour s.r.o autobusem (za příplatek 2 100 Kč/1 osoba/cesta tam i zpět). Nástupní místa jsou po celém Česku (nabídka dle CK). Cesta trvá asi 13 hodin a jediné, co k ní potřebujete je pas nebo občanka.

Pokud preferujete dobrodružnější způsob cestování, zvolte cestu autem. Z Brna se vydejte směr Mikulov a Vídeň, dále na Graz a na hraniční přechod do Slovinska Spielfeld/Šentilj. Ve Slovinsku je třeba zakoupit dálniční známku (asi 30 EUR/měsíc). 

Dále pojedete asi 45 km po slovinské dálnici a zbývajících 13 km, k chorvatskému hraničnímu přechodu, po „obyčejné“ silnici. Po 25 km jízdy po slovinské dálnici odbočte doprava na dálnici směr Zagreb. Pokud se budete chtít vyhnout placenému úseku přes Maribor, cesta vás navede opět na dálnici, kde můžete zaplatit vysokou pokutu.

Dále směrujte na Záhřeb a cestou k Šibeniku. Asi 14 km před Šibenikem se nachází Vodice. Cesta by Vám měla trvat kolem 10 hodin. Podobnou cestu zvolte také, pokud jedete z Bratislavy, Ostravy i Prahy.

Oblíbené Vodice plné historie

Vodice se řadí k nejatraktivnějším a nejvyhledávanějším letoviskům Dalmácie. Nachází se v malebné zátoce 14 km severně od města Šibenik. Své jméno získalo podle četných pramenů pitné vody v místě a okolí.

Stará část města s malými kamennými náměstíčky a křivolakými uličkami nabízí spoustu obchůdků, taveren a stylových restaurací, které vytvářejí atmosféru města. Místo veselé, hlučné a čarovné při západu slunce.

Lákavým cílem procházek je "marina", kde kotví řada jachet, výletních a rybářských lodí. Oblíbené je také tržiště s širokou nabídkou ovoce a zeleniny. Letovisko nabízí příjemné promenády, můžete se projet vyhlídkovým vláčkem, dále sportovní a kulturní vyžití (tenisové kurty, půjčovny kol), podél pláže je možno dojít do malebného přístavního městečka Tribunj, odkud je překrásný výhled na zapadající slunce.

Možnost polopenze a orientační ceny jídla

Pokud se nechcete zatěžovat chystáním jídla, můžete si přikoupit ještě polopenzi (za příplatek 2 200 Kč/1 osoba/pobyt). Na snídaních formou bufetu a večeři výběrem ze dvou menu si pochutnáte v restauraci Matilda jen 30 metrů od apartmánů.

Co ochutnat v restauraci? Určitě nějakou mořskou pochoutku - například Lignje na žaru, tedy kalamáry na grilu o ceně asi 40 - 55 kun (asi 140 - 190 Kč). Mnoho restaurací však nabízí ucelené menu, kdy za výhodnou cenu ochutnáte speciality středomořské kuchyně (ryby, mořské plody a chorvatské speciality). Na pláži Vám jistě přijdou vhod "krafny" - velké koblihy plněné čokoládou asi za 4 kuny (asi 14 Kč). Kopeček zmrzliny (o velikosti tří českých) vyjde asi na 5 kun (17 Kč). Ledovou kávu si vychutnáte od 8 - 10 kun (28 - 35 Kč).

Ve Vodicích se nachází několik poboček potravinového řetězce Konzum, ve kterém najdete vše potřebné od potravin až po drogerii a suvenýry. Ceny zde jsou podobné jako v Česku, vyplatí se nakupovat v různých akcích.

Fakultativní výlety do okolí

Vedle lenošení u moře se vydejte také poznávat okolí města. Fakultativní výlety do Šibeniku nebo Národních parků Krka a Kornati si můžete domluvit u delegáta Morava Tour s.r.o.

Šibenik leží asi 14 km za Vodicemi a je to nádherné, historické město s přístavem a mnoha památkami. Navštivte katedrálu sv. Jakuba zapsanou na seznamu UNESCO a nevynechejte ani klášter a chrám sv. Františka nebo městskou pevnost. Dobrodružnější povahy se mohou do Šibeniku vydat samy pomocí chorvatské meziměstské dopravy.

Národní park Krka je považován za jeden z nejkrásnějších parků v Chorvatsku, stejně tak i řeka Krka je jedna z nejčistších v zemi. NP Krka je velice podobný Plitvickým jezerům, které můžete znát z filmů o Vinetouovi. Divokou přírodu, vodopády, jezírka a nespoutanou krajinu - to uvidíte v NP Krka.

Přírodní skvost, který nevynechejte je Národní park Kornati, nebo-li Kornatské ostrovy. Skupina malých ostrovů a ostrůvků Vás překvapí krásou divokých útesů a čisté přírody. Navíc výlet spojte s plavbou po moři a třeba také s typickým středomořským občerstvením.


Doplňující informace

 • Výběr z 5 termínů (cena platí vždy pro 1 osobu na 8 dní/7 nocí):
  • VARIANTA A: pobyt v termínu 22.6. – 29.6. nebo za 2320 Kč (sleva 37% z původních 3 680 Kč). Vyprodáno!
  • VARIANTA B: pobyt v termínu 29.06. – 6.7. za 2320 Kč (sleva 45% z původních 4 280 Kč). Vyprodáno!
  • VARIANTA C: pobyt v termínu 6.7. – 13.7. za příplatek 260 Kč (sleva 42% z původních 4 450 Kč). K dispozici 4 kupony.
  • VARIANTA D: pobyt v termínu 13.7. – 20.7. za příplatek 570 Kč (sleva 35% z původních 4 450 Kč). Vyprodáno!
  • VARIANTA E: pobyt v termínu 20.7. – 27.7. za příplatek 570 Kč (sleva 35% z původních 4 450 Kč). Vyprodáno!
 • Základní je varianta A, kterou zakoupíte po stisknutí tlačítka "Koupit". Další varianty zvolíte v rolovací nabídce ve druhém kroku objednávky.
 • Maximální počet voucherů na 1 osobu 4 ks.
 • POZOR: Po zakoupení kuponu je potřeba ještě do 1 týdne objednat pobyt.
 • OBJEDNÁVKA POBYTU:
  • telefonicky na +420 596 118 488 nebo +420 596 116 797 (PO - PÁ 9.00 - 12.30 hod. a 13.30 - 17.00 hod.)
  • emailem na info@moravatour.cz
 • Sleva je platná při obsazení 2 osob na 1 pokoji (není možný pobyt pro 1 osobu).
 • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko. Příplatky za další děti se řeší individuálně v CK.
 • Příplatek za polopenzi 2 200 Kč/osoba/pobyt.
 • Příplatek za autobusovou dopravu 2 100 Kč/osoba/cesta tam i zpět. Nástupní místa na Moravě i v Čechách dle nabídky CK.
 • Doprava i polopenze se hradí přímo v CK při objednání pobytu. 
 • Cena zájezdu zahrnuje ubytování, služby delegáta CK v místě pobytu a pojištění CK proti úpadku.
 • Cena nezahrnuje dopravu a polopenzi (možno dokoupit) a pobytové taxy (300 Kč/pobyt osob nad 18 let, 150 Kč/pobyt dětí od 12 do 18 let).
 • Více informací na www.moravatour.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena