515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Lednicko-valtický areál pro DVA s večeří a bowlingem
Zažijte na vlastní kůži kouzlo jižní Moravy a ubytujte se v Penzionu Myslivna kousek od Lednicko-valtického areálu zapsaného v seznamu kulturního dědictví UNESCO.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Lednicko-valtický areál pro DVA s večeří a bowlingem

-35 %
Lednicko-valtický areál pro DVA s večeří a bowlingem

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2016

Kde uplatnit voucher

Penzion Myslivna
Nádražní 675, Lednice

www.myslivna-lednice.eu
+420 354 422 777
penzion@myslivna-lednice.eu
check-in od 14:00 do 18:00, check-out do 10:00

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.


Jižní Morava nabízí spoustu krás a malebných míst. Mezi ty nejznámější a turisticky nejnavštěvovanější patří bezesporu Lednicko-valtický areál zapsaný v seznamu světového kultuního dědictví UNESCO. Ubytujte se v penzionu Myslivna a vychutnejte si jeho půvaby plnými doušky!

Penzion Myslivna v Lednici

Penzion nabízí ubytování v útulných podkrovních pokojích s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a Wi-Fi připojením. V celém hotelu je přísný zákaz kouření, je tedy vhodný pro rodiny s dětmi.

Součástí penzionu je útulná nekuřácká restaurace, ve které si každý večer vychutnáte vynikající tříchodovou večeři, která se skládá z polévky, hlavního chodu (výběr ze 2 jídel dle denní nabídky) a desertu (bez nápojů).

Okolí penzionu je rájem pro milovníky cyklistiky, neváhejte si s sebou tedy vzít kolo. Můžete si ho uschovat v prostorech penzionu o kapacitě 15 kol.

Penzion nemá recepci, ubytování a registrace hostů probíhá u obsluhy restaurace.

Pokoj Penzionu Myslivna

Útulné podkrovní pokoje

Lednice - ráj nejen pro milovníky historie

Lednicko-valtický areál nabízí spoustu možností, jak využít volný čas. Projděte se i vy mezi těmi nejkrásnějšími stavbami, jaké naše země nabízí.

 • Pouhých 10 minut chůze od penzionu najdete klenot mezi klenoty. Novogotický zámek Lednice společně s rozlehlou zahradou patří mezi nejkrásnější místa v naší zemi. Pro turisty, kteří se sem neustále vracejí, je doslova zhmotněnou rajskou zahradou.
 • Nepřehlédnutelnou dominantou lednického parku je minaret. Nechte se i vy během několika okamžiků přenést z Moravy do zemí vonících tajemným orientem.
 • Součástí Lednicko-valtického areálu je i Janův Hrad. Na první pohled působí dojmem gotické zříceniny, ve skutečnosti se jedná o romantickou stavbu z počátku 19. století, která sloužila panstvu jako lovecký zámeček. 
 • Zapomenout bychom neměli ani na návštěvu zámku Valtice. Původně gotický hrad získal v průběhu několika staletí renesanční, a později i barokní rysy. Bohatě vybavený interiér i překrásná zahrada ve vás zanechají pocit spokojenosti.
 • Nezapomenutelným zážitkem je návštěva Valtického podzemí. Tento unikátní labyrint ze 13. století o délce 900m v sobě ukrývá vinné sklípky, ve kterých si můžete vychutnat ty nejlahodnější vína vyráběné vinařstvím Lednice Annovinno.
 • Když už budete mít dost historie a architektury Lednicko-valtického areálu, můžete vyrazit do nedaleké Břeclavi. Zdejší koupaliště, krytý bazén a zimní stadion lákají k aktivnímu vyžití. Pokud chcete zažít nejlepší koupání svého života, rozhodně vsaďte na Aqualand Moravia Pasohlávky vzdálený asi 28km od penzionu.

Janův hrad

Aqualand Moravia Pasohlávky


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 19. 1. 2016 do 31. 5. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. + 420 604 564 111 nebo na e-mailu penzion@myslivna-lednice.eu. Rezervace probíhají denně kromě neděle od 9:00 do 20:00.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě)
  • obecní poplatky za 15 Kč/den/osoba.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • děti do 1,9 let zdarma bez nároku na lůžko a snídani.
  • děti od 2 do 5,9 let za 350 Kč/noc na pevném lůžku se snídaní.
  • děti od 6 do 11,9 let za 450 Kč/noc na pevném lůžku se snídaní.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pobyt se zvířetem za 100 Kč/noc.
  • možnost objednání apartmánu za 770 Kč/noc/pokoj.
 • Nákupem více kuponu je možné si pobyt prodloužit.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena