515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Lednicko-valtický areál pro DVA s večeří a bowlingem
Zažijte na vlastní kůži kouzlo jižní Moravy a ubytujte se v Penzionu Myslivna kousek od Lednicko-valtického areálu zapsaného v seznamu kulturního dědictví UNESCO.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Lednicko-valtický areál pro DVA s večeří a bowlingem

-35 %
Lednicko-valtický areál pro DVA s večeří a bowlingem

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2016

Kde uplatnit voucher

Penzion Myslivna
Nádražní 675, Lednice

www.myslivna-lednice.eu
+420 354 422 777
penzion@myslivna-lednice.eu
check-in od 14:00 do 18:00, check-out do 10:00

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.


Jižní Morava nabízí spoustu krás a malebných míst. Mezi ty nejznámější a turisticky nejnavštěvovanější patří bezesporu Lednicko-valtický areál zapsaný v seznamu světového kultuního dědictví UNESCO. Ubytujte se v penzionu Myslivna a vychutnejte si jeho půvaby plnými doušky!

Penzion Myslivna v Lednici

Penzion nabízí ubytování v útulných podkrovních pokojích s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a Wi-Fi připojením. V celém hotelu je přísný zákaz kouření, je tedy vhodný pro rodiny s dětmi.

Součástí penzionu je útulná nekuřácká restaurace, ve které si každý večer vychutnáte vynikající tříchodovou večeři, která se skládá z polévky, hlavního chodu (výběr ze 2 jídel dle denní nabídky) a desertu (bez nápojů).

Okolí penzionu je rájem pro milovníky cyklistiky, neváhejte si s sebou tedy vzít kolo. Můžete si ho uschovat v prostorech penzionu o kapacitě 15 kol.

Penzion nemá recepci, ubytování a registrace hostů probíhá u obsluhy restaurace.

Pokoj Penzionu Myslivna

Útulné podkrovní pokoje

Lednice - ráj nejen pro milovníky historie

Lednicko-valtický areál nabízí spoustu možností, jak využít volný čas. Projděte se i vy mezi těmi nejkrásnějšími stavbami, jaké naše země nabízí.

 • Pouhých 10 minut chůze od penzionu najdete klenot mezi klenoty. Novogotický zámek Lednice společně s rozlehlou zahradou patří mezi nejkrásnější místa v naší zemi. Pro turisty, kteří se sem neustále vracejí, je doslova zhmotněnou rajskou zahradou.
 • Nepřehlédnutelnou dominantou lednického parku je minaret. Nechte se i vy během několika okamžiků přenést z Moravy do zemí vonících tajemným orientem.
 • Součástí Lednicko-valtického areálu je i Janův Hrad. Na první pohled působí dojmem gotické zříceniny, ve skutečnosti se jedná o romantickou stavbu z počátku 19. století, která sloužila panstvu jako lovecký zámeček. 
 • Zapomenout bychom neměli ani na návštěvu zámku Valtice. Původně gotický hrad získal v průběhu několika staletí renesanční, a později i barokní rysy. Bohatě vybavený interiér i překrásná zahrada ve vás zanechají pocit spokojenosti.
 • Nezapomenutelným zážitkem je návštěva Valtického podzemí. Tento unikátní labyrint ze 13. století o délce 900m v sobě ukrývá vinné sklípky, ve kterých si můžete vychutnat ty nejlahodnější vína vyráběné vinařstvím Lednice Annovinno.
 • Když už budete mít dost historie a architektury Lednicko-valtického areálu, můžete vyrazit do nedaleké Břeclavi. Zdejší koupaliště, krytý bazén a zimní stadion lákají k aktivnímu vyžití. Pokud chcete zažít nejlepší koupání svého života, rozhodně vsaďte na Aqualand Moravia Pasohlávky vzdálený asi 28km od penzionu.

Janův hrad

Aqualand Moravia Pasohlávky


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 19. 1. 2016 do 31. 5. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. + 420 604 564 111 nebo na e-mailu penzion@myslivna-lednice.eu. Rezervace probíhají denně kromě neděle od 9:00 do 20:00.
 • Povinné příplatky (hradí se na místě)
  • obecní poplatky za 15 Kč/den/osoba.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • děti do 1,9 let zdarma bez nároku na lůžko a snídani.
  • děti od 2 do 5,9 let za 350 Kč/noc na pevném lůžku se snídaní.
  • děti od 6 do 11,9 let za 450 Kč/noc na pevném lůžku se snídaní.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pobyt se zvířetem za 100 Kč/noc.
  • možnost objednání apartmánu za 770 Kč/noc/pokoj.
 • Nákupem více kuponu je možné si pobyt prodloužit.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena