515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Pobyt u lázní Karlovy Vary pro DVA na 3 všední dny
Jedinečný pobyt nedaleko lázní Karlovy Vary, hradu Loket, historického Chebu a celé řady golfových hřišť a lyžarských středisek. Romantický pobyt pro DVA na 3 všední dny v historickém a luxusním Haus Stein Elbogen jen za 999 Kč!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Karlovy Vary

Pobyt u lázní Karlovy Vary pro DVA na 3 všední dny

-69 %
Pobyt u lázní Karlovy Vary pro DVA na 3 všední dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 348 zákazníků
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantická dovolená pro dva nedaleko lázní Karlovy Vary

Hledáte univerzální dovolenou v podstatě v kterémkoliv ročním období za skvělou cenu? Právě jste našli - luxusní ubytování v lokalitě nabité zajímavostmi a aktivitami na zimu, jaro, léto i podzim!

Luxusní ubytování v podhradí

Najít klidné místo v nádherném prostředí, které je navíc plné zajímavostí a nezruinuje Vaši peněženku, je v dnešní době celkem zázrak. Stále ale jedno takové existuje - není jim nic jiného než městečko Loket a luxusní historický zrekonstruovaný dům Haus Stein Elbogen. Přesně na takovémhle místě teď můžete ve dvou strávit tři nevšední dny

Haus Stein Elbogen najdete jen 5 minut chůze od hradu Loket. Samotný historický dům pochází z roku 1820. Celkem 8 pokojů a apartmánů s komfortním vybavením a vlastním sociálním zařízením Vám zaručeně zajistí příjemnou dovolenou.

V rámci tohoto kuponu je pro Vás připravena také snídaně formou švédských stolů podávaná v nádherné historické místnosti s klenutými stropy a výhledem na zahradu. Za 350 Kč si můžete dokoupit i večeře pro oba na celý pobyt.

Lyžování v okolí Karlových Varů

Loket a Karlovy Vary leží v podhůří Krušných hor a do vzdálenosti 30 kilometrů se Vám zde skýtají perfektní podmínky pro lyžování. Například na Božím Daru a v jeho těsné blízkosti najdete 19 sjezdovek, 2 snowparky, desítky kilometrů upravených běžeckých tratí, snowtubing, snowkiting a další zimní atrakce.

Pro golfisty i milovníky historie

Jelikož kupon platí až do října 2013, nemusíte jej využít jen v zimním období. Ať už vášnivě hrajete golf, rádi chodíte na vycházky, procházíte zapadlé uličky a historické stavby nebo milujete kulturu, Karlovarsko i město Loket jsou tím pravým místem pro Vaši dovolenou.

 • V okolí najdete 10 golfových hřišť, pět z nich dokonce v dojezdu půl hodiny z města Loket. Nejbližší z nich jsou greeny v Karlových Varech a Františkových Lázních.
 • Hrad Loket je z hotelu vzdálen jen 5 minut chůze.
 • U řeky Ohře, přímo pod hradem, najdete také místní amfiteátr s bohatým kulturním vyžitím. Tu pravou akci pro Vás si vyberte ZDE.
 • Podél řeky Ohře, směrem ke Karlovým Varům, vede krásná stezka vhodná pro pěší i cyklisty. Vydáte - li se touto cestou, narazíte na skalní městečko Svatošské skály.
 • Cyklisté i turisté jistě uvítají výbornou polohu ubytování a vyjdou si na některou ze stezek, které vedou až do Slavkovského lesa.
 • Lázně Karlovy Vary jen 10 minut jízdy autem.

 

Kde kupon uplatnit

Haus Stein Elbogen
Rooseveltova 181/4
357 33 Loket
www.stein-elbogen.cz
tel.: +420 608 871 120, 608 427 042
email: ekubesa@seznam.cz

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 6.12.2012 do 30.10.2013 s výjimkou 1.7.-30.8.2013
 • Pobyt platí jen ve všední dny
 • Rezervace pobytu na tel. +420 608 871 120, 608 427 042 nebo na emailu ekubesa@seznam.cz.
 • Pobyt lze prodloužit zakoupením více kupónů.
 • Děti do 3 let včetně zdarma.
 • Děti 4-18 let za 350 Kč/noc včetně snídaně.
 • Pes 150 Kč/noc.
 • Check-in od 14h., check-out dle domluvy.
 • Více informací na www.stein-elbogen.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena