515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Krásy Jižní Moravy (Lednice) pro DVA s polopenzí
Jižní Morava (Lednice) pro DVA na 4 dny v Penzionu Hippoclub s polopenzí, džbánem vína a romantickou vyjížďkou v kočáře zámeckou zahradou. Nádherná lokalita Lednicko-valtického areálu (UNESCO) a nekonečné možnosti výletů a atrakcí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Krásy Jižní Moravy (Lednice) pro DVA s polopenzí

-31 %
Krásy Jižní Moravy (Lednice) pro DVA s polopenzí
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Hippoclub Lednice
Ul. 21.dubna 4
691 44 Lednice

www.hippoclub.penzion.com
tel. +420 519 340 477
e-mail: hippoclub@penzion.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočinkový pobyt v klidné lokalitě jižní Moravy

Chybí Vám klid a ničím nerušená pohoda? Navštivte Penzion Hippoclub v kouzelné lokalitě jihomoravského městečka Lednice (UNESCO), které leží přímo v centru všeho dění jižní Moravy. V pohodovém penzionu si užijete polopenzi, víno i romantickou vyjížďku v kočáře!

Penzion Hippoclub nejen pro milovníky koní

Penzion najdete v klidné části turisty vyhledávané Lednice hned naproti zámecké zahrady a zámku. Součástí pokojů je také vlastní sociální zařízení. 

V rámci balíčku si pochutnáte na polopenzi podávané ve stylové Selské restauraci, kterou najdete přímo v penzionu. Navíc dostanete džbán kvalitního moravského vína pro navození té správné atmosféry.

Penzion se skvěle hodí také pro rodiny s dětmi. V blízkosti je dětské hřiště. Vaše dítě si může užít vyjížďky na poníkovi v zámecké zahradě a s Vaším doprovodem.

Romantická projížďka v kočáře

Pravá romantika teprve přichází! Užijete si i romantickou jízdu v kočáře taženém koňmi, který Vás poveze od penzionu, přes celou zámeckou zahradu a kolem rybníka, kde se dříve vozil i kníže Lichtenštejn. Uvidíte tak všechny krásy zámeckého parku a to včetně proslulého Minaretu, kde vyjížďka končí! Tento zážitek si domluvte přímo na penzionu - máte ho totiž v rámci tohoto balíčku ZDARMA.

Pokud byste Vy, nebo Vaše děti, raději zkusili něco dobrodružnějšího, vyzkoušejte jízdu na koni. Ujme se Vás zkušený lektor, který bude dbát na to, aby se Vám nic nestalo a dosyta jste si užili nejkrásnější pohled na svět - z koňského sedla.

Lednicko-valtický areál (UNESCO)

Pokud jste na jižní Moravě poprvé a nebo se sem vracíte po delší době, určitě nemůžete vynechat Lednicko-valtický areál se zámky a kolonádou na Reistně. Areál máte hned u penzionu!

Udělejte si výlet k Janovu hradu - plavit se k němu můžete na loďkách.

Lednice láká také na nejmladší lázně v Česku - Lázně Lednice - kde se léčí minerální jodobromovou vodou účinnou na nemoci pohybového aparátu. V lednických restauracích také narazíte na nejrůznější sezónní gastronomické akce.

Na kole přes vinice

Krajina jižní Moravy je ideální na cyklo výlety, odpovídající náročnost zde najdou rodiny s dětmi i nadšení cyklisté. Při Vašich projížďkách narazíte nejen na malebné vinné sklípky, ale také na architektonické skvosty, které jsou jako pozůstatky šlechtických rodů rozesety po okolí.

Zbrusu nový Aqualand Moravia

Zavítejte také do nedalekého nově otevřeného Aqualand Moravia. Zaručujeme Vám, že se zde nebudou nudit ani Vaše děti, ani Vy! Využijte slevu 10% a vyzkoušejte 12 bazénů, 20 tobogánů, spoustu vodních atrakcí, ale také římské lázně, kde můžete okusit až 24 saun a procedur.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 30.9. do 31.10.2013.
 • Před zakoupením kuponu si ověřte volné termíny na tel. +420 519 340 477 nebo e-mailu hippoclub@penzion.com.
 • Rezervace pobytu výhradně na emailu hippoclub@penzion.com.
 • Děti do 3 let zdarma (bez nároku na služby).
 • Starší dítě za 250 Kč/noc (lze dokoupit na místě). Snídaně pro dítě 50 Kč, večeře 50 Kč.
 • Parkoviště 20 Kč/vůz/den.
 • Psi vítáni - poplatek 100 Kč/den.
 • Možnost zapůjčení kol 250 Kč/den. Úschovna zdarma.
 • Prodloužení pobytu dle domluvy na místě nebo nákupem dvou kuponů.
 • V ceně není zahrnutý ubytovací poplatek 16 Kč/osoba/den.
nabídka byla ukončena