515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Polsko
Krakov pro DVA na 3 dny v centru a luxusně
3 dny plné romantiky ve DVOU v jednom z nejkrásnějších měst Evropy - Krakově. Luxusní ubytování v samotném centru Krakova - 4* Hotel Amadeus. Nenechte si ujít velkolepé Vánoční trhy, solné doly Wieliczka a smutně proslulý koncentrační tábor Osvětim!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Polsko

Krakov pro DVA na 3 dny v centru a luxusně

-50 %
Krakov pro DVA na 3 dny v centru a luxusně
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 2. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru jednoho z nejkrásnějších měst - polského Krakova

Ubytování jsme pro Vás připravili v luxusním Hotelu Amadeus****, ve kterém přenocovala spousta známých a slavných osobností - polský prezident Aleksander Kwaśniewski s manželkou, litevský prezident Valdas Adamkus, cestovateľ Steve Fosset nebo třeba Sir Edmund Hillary a mnoho dalších světových osobností. Hotel Amadeus**** se nachází přímo v překrásném historickém centru Krakova.

Hotel Amadeus**** je členem prestižní skupiny hotelů v Polsku – PPH&R - tuto skupinu charakterizuje vysoký standard hotelů a jejich kvalitní servis.

Užijte si romantickou večeři jako z filmu

V ceně kupónu je kromě bohatých snídaní zahrnutá i romantická večeře v luxusní Restauraci Amadeus****. Postará se o Vás kvalifikovaný personál, který si pochvalovali mnozí významní hosté a kuchaři, kteří získali za své kulinářské speciality nejedno ocenění.

Tipy aneb kam zajít a co určitě vidět

Jelikož toto překrásné město vzniklo už okolo roku 800, má Vám z historie rozhodně co nabídnout. Neopakovatelná atmosféra na Vás bude dýchat z každého rohu. Doporučujeme návštěvu překrásného historického náměstí Rynek, na kterém se každý rok konají stylové Vánoční trhy, a které najdete hned vedle hotelu. Určitě nevynechejte ani hrad Wawel s katedrálou.  Okolí Krakova Vás bude lákat do proslavených Solných dolů Wieliczka a za poznáním do koncentračních táborů v Osvětimi (obojí UNESCO).

Vánoční trhy - ty rozhodně nesmíte vynechat!

V tomto překrásném období rozhodně nesmí chybět vychutnávání si atmosféry na Vánočních trzích - a že ty v Krakově opravdu stojí za to! Vánoční trhy budou probíhat ve dnech 1.12.-23.12.2012 a kdo zde již byl, určitě potvrdí, že jsou tyto velkolepé trhy nezapomenutelným zážitkem. A pokud ještě nejste zcela připraveni na Ježíška, jistě také uvítáte, že Hotel Amadeus**** leží nedaleko obrovského nákupního centra Galeria Krakowska, kde je před Vánoci spousta slev a obrovský výběr.

Kde kupón uplatnit

Hotel Amadeus
ul.Mikołajska 20
31-027 Krakow
Email: amadeus@janpol.com.pl
Fax: 14 429 60 62
www.hotel-amadeus.pl


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 22.11.2012 do 28.2.2013.
 • Kupón není možné využít na Vánoce a Silvestra.
 • Rezervace na emailu amadeus@janpol.com.pl nebo fax: +48 12 429 60 62. Při rezervaci je třeba uvést číslo kuponu.
 • Check-in od 14 hod, check-out do 12 hod.
 • Dítě do 4,9 let zdarma.
 • Dítě 5-15,9 let za příplatek 50 EUR/pobyt.
 • 15% sleva z pultových cen na další noc.
 • Parkování na střeženém parkovišti hotelu - 50 PLN (300 Kč)/24 hod/auto.
 • Více informací na www.hotel-amadeus.pl.
nabídka byla ukončena