515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Jižní Morava pro DVA na 3 dny s NEOMEZENÝM vstupem do bazénu
Pobyt plný odpočinku pro DVA na 3 dny v rodinném penzionu U Hájků na jižní Moravě. Ubytování, snídaně, džbánek vína od místního vinaře a NEOMEZENÝ vstup do krytého vyhřívaného bazénu. To vše a mnohem více v nádherné přírodě jižní Moravy.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Jižní Morava pro DVA na 3 dny s NEOMEZENÝM vstupem do bazénu

-36 %
Jižní Morava pro DVA na 3 dny s NEOMEZENÝM vstupem do bazénu
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 2. 2015

Kde uplatnit voucher

Ubytování a restaurace U Hájků
Křepice 10
691 65 Křepice u Hustopečí

www.ubytovaniuhajku.cz
Tel.: +420 724 840 900
E-mail: hanka-hajkova@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jižní Morava - lék na všechny chmury

Ta jižní Morava je jistě krásná zem...! O tom, jak nádherná oblast to je, se můžete přesvědčit sami. S naší nabídkou pocítíte tu správnou atmosféru vinařských sklípků, kterou určitě nikde jinde nezažijete. Dobré víno, lahodné pokrmy, skvělá zábava a nezapomenutelné zážitky - to vše v jednom balení!

Jižní Morava - lék na všechny chmury

Útulný rodinný penzion U Hájků

Pokud hledáte příjemné a útulné ubytování na jižní Moravě a nedaleko Brna, je pro vás rodinný penzion U Hájků přesně to pravé. Nejen, že si zde dostatečně odpočinete, ale také své volné dny můžete trávit výlety po okolí.

Útulný rodinný penzion U Hájků

Připraveno je zde pro vás komfortní a příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích, které disponují vlastním sociálním zařízením a nechybí ani Wi-Fi připojení, které je zde zcela zdarma.

Komfortní pokoje

Součástí pobytového balíčku jsou také snídaně servírované formou bufetu, které si budete moci vychutnávat po celou dobu vašeho pobytu. Podávané budou v restauraci, jež je součástí penzionu. Mimo to si zde budete moci pochutnat na tradiční české domácí kuchyni.

Restaurace je součástí penzionu

Absolutní relaxaci vám poskytne volný a neomezený vstup do krytého vyhřívaného bazénu, který najdete přímo v penzionu. Za menší příplatek můžete využít také sauny. Nazpomeňtě využít také možnosti degustace vín s občerstevením za příplatek!

Čeká vás neomezený vstup do bazénu

Na skok do jihomoravské metropole

Kdybyste přeci jen vyčerpali všechny tipy na výlety, určitě se vypravte do Brna. Navštivte památky jako jsou Špilberk, Petrov, brněnské podzemí nebo Villu Tugendhat. Pokud se rozhodnete pro pobyt v prosinci, nezapomeňtě navštívit tradiční adventní trhy na náměstí Svobody či na Moravském náměstí, kde na vás dýchne ta pravá předvánoční atmosféra.

Na výlet vyrazte do Brna

Zatímco pánové mohou obdivovat exponáty v Technickém muzeu, dámské osazenstvo může procházet obchody ve Vaňkovce nebo Olympii. Společně pak třeba vystoupejte na jednu z mnoha kostelních věží a pokochejte se pohledem, při kterém budete mít Brno jako na dlani.

Lednicko-valtický areál (UNESCO)

Pokud jste na jižní Moravě poprvé anebo se sem vracíte po delší době, určitě nemůžete vynechat Lednicko-valtický areál se zámky a kolonádou na Reistně.

Lednicko-valtický areál

Zavítejte také do nedalekého nově otevřeného Aqualand Moravia, kam máte 10% slevu na vstupZaručujeme vám, že se zde nebudou nudit ani vaše děti, ani vy! Vyzkoušejte 12 bazénů, 20 tobogánů, spoustu vodních atrakcí, ale také římské lázně, kde můžete okusit až 24 saun a procedur.

Aqualand Moravia


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 9. 12. 2014 do 28. 2. 2015 (mimo 23.12.2014 - 1.1.2015)
 • Rezervace pobytu na tel. +420 724 840 900 nebo na e-mailu hanka-hajkova@seznam.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě 300 Kč/noc se snídaní.
  • Další dospělá osoba 385 Kč/noc se snídaní.
  • Možnost ochutnávky vín ve sklípku 300 Kč/osoba s občerstvením (pouze po předchozí domluvě).
  • Možnost využití sauny u bazénu 100 Kč/den/osoba.
  • Pes 100 Kč/noc.
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Více informací na www.ubytovaniuhajku.cz.
nabídka byla ukončena