515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Jižní Morava pro DVA s návštěvou vinného sklepa - Vánoce
Jižní Morava pro DVA na 3 dny s návštěvou vinného sklípku s jídlem a neomezenou konzumací vína. Vyhlášený velkopavlovický vinařský mikroregion Modré Hory s nezaměnitelnou atmosférou si užijete i v zimě na lyžích!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Jižní Morava pro DVA s návštěvou vinného sklepa - Vánoce

-30 %
Jižní Morava pro DVA s návštěvou vinného sklepa - Vánoce
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2013

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

"Vínečko bílé, jsi od mej milej...". Říkáte, že tuhle "lidovku" znáte jen z filmů? Tak to je nejvyšší čas vyrazit na jižní Moravu a zažít moravský folklór s neomezenou konzumací vína v původním vinném sklípku na vlastní kůži!

Selský sklípek - nejstarší v kraji

Klasických vinných sklípků jsou na jižní Moravě stovky. Selský sklípek pana Švásty je ale nejstarší vinný sklep ve velkopavlovické vinařské oblasti! Jeho vznik se datuje k roku 1794 a od té doby se zde drží rodinná tradice moravského folklóru a výroby kvalitního vína!

Romantický víkend uprostřed vinic

Jižní Morava je svým vinařským folklórem známá nejen po celé republice, ale i v zahraničí. Proč si tedy neužít aktivní víkend na jižní Moravě spojený s nezapomenutelnou návštěvou vinného sklípku? Těšte se na ubytování ve zbrusu novém penzionu U Ivana.

Jeden z večerů Vám zpestří návštěva Selského sklípku s večeří (formou studeného bufetu). Sklípkem Vás provede sklepmistr, pan Ivan Švásta. Dále bude následovat výklad o vínědegustace a pak neomezená konzumace vín i nealko nápojů s jídlem.

Penzion U Ivana

Po příjemném večeru ve sklípku to nebudete mít do postele daleko. Penzion U Ivana se nachází hned naproti :-). K dispozici Vám bude podle aktuálně volných kapacit apartmán s vlastním sociálním zařízením nebo 2-lůžkový pokoj se společným sociálním zařízením (vždy pro dva pokoje na podlaží). Každý den se těšte na snídani formou bufetu.

Za výhledem na Kraví hory nebo rozhlednu Slunečná (pešky nebo na běžkách)

Obec Bořetice, kde Selský sklípek najdete, je typickou moravskou "dědinou". Vyjma nádherného barokního kostela sv. Anny zde najdete také několik božích muk ukrytých v zasněžených polích a mezi vinohrady.

Největším lákadlem jsou ale Kraví hory. Na tomto návrší, ve výšce 272 m.n.m., najdete také stejnojmennou volně přístupnou rozhlednu, která se tyčí do výšky 12 metrů. Z nejvyššího patra uvidíte jedinečné panorama Novomlýnských nádrží, Pavlovských vrchů, Kyjovskou pahorkatinu či Dolnomoravský úval. A samozřejmě nesmí chybět pohled na všudypřítomné vinice zasypané bílým sněhem a prozářené sluncem. 

Lednicko-valtický areál (UNESCO)

Pokud jste na jižní Moravě poprvé a nebo se sem vracíte po delší době, určitě nemůžete vynechat Lednicko-valtický areál se zámky a kolonádou na Reistně.

V zimních období se sice často nedostanete přímo do historických objektů, ale nic Vám nebrání projít si místa lednicko-valtického areálu alespoň pěšky a pokochat se nádhernou architekturou citlivě zasazenou do jihomoravské krajiny. 

Ohřejte se v Lednici (aneb do Lednice i v zimě)

V létě láká Lednice turisty na zámek, ale ani v zimě tu nepřijdete zkrátka. Od listopadu se o víkendu a svátcích lze plavit po řece Moravě v zámeckém areálu a z vyhřáté lodní kajuty pozorovat krásy zasněženého parku, v období Adventu poslouchat koledy a na masopust se plavit s pirátskou posádkou.

Můžete si také udělat procházku k Minaretu zasněženým parkem anebo navštívit tropický skleník, který je mimo ledna otevřen vždy o víkendu a svátcích od 10 do 16 hodin. Lednice láká také na nejmladší lázně v Česku - Lázně Lednice - kde se léčí minerální jodobromovou vodou účinnou na nemoci pohybového aparátu. V lednických restauracích také narazíte na nejrůznější sezónní gastronomické akce.

Lyžování v Němčičkách

Jen necelé 4 kilometry od penzionu najdete obec Němčičky, ve které se nachází v nadmořské výšce 180 m.n.m. nejníže položené ski centrum v Evropě. Sezóna začíná v Němčičkách už koncem listopadu, kdy je na svah položen speciální povrch umožňující lyžování i za méně příznivých sněhových podmínek.

Sjezdovka s jedním vlekem o délce necelého půl kilometru potěší hlavně méně náročné lyžaře a rodiny s dětmi.

Kde kupon uplatnit

Selský sklípek
Chalůpky 92
69108 Bořetice
www.selskysklipek.cz 
Ivan.svasta@email.cz
+420 602 577 692

Doplňující informace

nabídka byla ukončena