515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Relax na jižní Moravě pro DVA na 3 dny s polopenzí a degustací vína
Jižní Morava pro DVA na 3 dny v Pensionu Mlýn s polopenzí a degustací vína. Velké Bílovice jsou největší vinařskou obcí v ČR a během roku ji navštíví nespočet turistů. Buďte jedni z nich a objevte kouzlo Moravy - platnost do konce května 2014!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Relax na jižní Moravě pro DVA na 3 dny s polopenzí a degustací vína

-40 %
Relax na jižní Moravě pro DVA na 3 dny s polopenzí a degustací vína
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2014

Kde uplatnit voucher

Pension Mlýn
Podivínská 655
691 02, Velké Bílovice

www.pensionmlyn.eu
tel. +420 515 531 837

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Víno, relaxace, památky UNESCO - Vaše dovolená na jižní Moravě

Poznejte nezapomenutelnou atmosféru prosluněných vinic jižní Moravy a ochutnejte jejich báječné plody proměněné v oblíbený nápoj! Dovolená na jižní Moravě - to znamená skvělou relaxaci, velké množství výletů po okolí a návštěvu památek UNESCO.

Pension Mlýn v atraktivní lokalitě

Pension najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě - ve Velkých Bílovicích, kousek od náměstí.

Součástí ubytování je Wi-Fi připojení k internetu ve všech prostorách. Můžete využít soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro hosty zdarma. Pokoje v pensionu jsou útulně vybavené s vlastním sociálním zařízením.

Součástí Vašeho balíčku je polopenze pro oba v restauraci pensionu. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 hodin formou švédských stolů a večeře výběrem z menu.

Degustace vína nesmí chybět!

V ceně je také 2x lístek k místnímu vinaři na degustaci sedmi vzorků vína ve sklípku. Vinný sklípek se nachází ve vzdálenosti 1,5 km od pensionu, cca 25 minut příjemné vycházky. Po domluvě Vás z pensionu do sklípku odvezou. Máte jedinečnou možnost degustovat víno v největší vinařské obci v ČR!

Sport, lázně a výlety do okolí

Pokud patříte k milovníkům cykloturistiky, můžete využít zapůjčení jízdních kol zdarma. V blízkosti Pensionu Mlýn jsou tenisové kurty, fotbalové a dětské hřiště.

V okolí je také řada wellness zařízení a poskytovatelů nejrůznějších lázeňských procedur. Některé zdejší prameny jsou vyhlášené. Například Lednické lázně nabízejí přírodní jodo-bromové minerální vody. Termální lázně Mušov Vás nalákají na venkovní bazén s termální minerální vodou, která se podle celkového obsahu titrovatelné síry řadí mezi naše nejsilnější sirné vody.

Při svých toulkách po jižní Moravě nezapomeňte zavítat k řece Dyji a nebo navštivit nejstarší českou vinici Šobes. To vše můžete také z koňského hřbetu. V okolí je několik jezdeckých klubů a chovných stájí, kde velmi levně můžete poznávat místní krásy z koňského sedla. Určeno jak pro začátečníky, tak pokročilé. 

Lednicko-valtický areál aneb za památkami UNESCO

Lednicko-valtický areál (UNESCO) je jedno z nejkrásnějších a  nejromantičtějších míst v České republice, který je od roku 1996 památkou UNESCO.

Vydejte se z krásného zámku v Lednici a projděte se kolem zajímavých památek až do Valtic - a to vše na kole nebo pěšky. Nebo se můžete plavit výletní lodí po památkách Lednicko-valtického areálu. V zámeckém areálu si také můžete užít romantické vyjížďky v kočáře.

Lyžování v oblíbených Němčičkách

Za lyžováním se vydejte do obce Němčičky, ve které se nachází v nadmořské výšce 180 m n.m. nejníže položené ski centrum v Evropě. Sezóna začíná v Němčičkách už koncem listopadu, kdy je na svah položen speciální povrch umožňující lyžování i za méně příznivých sněhových podmínek.

Sjezdovka s jedním vlekem o délce necelého půl kilometru potěší hlavně méně náročné lyžaře a rodiny s dětmi.

Relaxace v novém Aqualandu Moravia

Zavítejte také do nedalekého nově otevřeného Aqualandu Moravia. Zaručujeme Vám, že se zde nebudou nudit ani Vaše děti, ani Vy - vyzkoušejte 12 bazénů, 20 tobogánů, spoustu vodních atrakcí, ale také římské lázně, kde můžete okusit až 24 saun a nespočet relaxačních procedur.

 


Doplňující informace

  • Kupón je možné uplatnit od 15.1. 2014 do 31.5.2014.
  • Rezervace na tel. +420 515 531 837.
  • Děti do 3 let zdarma, další děti po telefonické domluvě.
  • Více informací na www.pensionmlyn.eu.
nabídka byla ukončena