515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Relax na jižní Moravě pro DVA na 3 dny s polopenzí a degustací vína
Jižní Morava pro DVA na 3 dny v Pensionu Mlýn s polopenzí a degustací vína. Velké Bílovice jsou největší vinařskou obcí v ČR a během roku ji navštíví nespočet turistů. Buďte jedni z nich a objevte kouzlo Moravy - platnost do konce května 2014!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Relax na jižní Moravě pro DVA na 3 dny s polopenzí a degustací vína

-40 %
Relax na jižní Moravě pro DVA na 3 dny s polopenzí a degustací vína
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Pension Mlýn
Podivínská 655
691 02, Velké Bílovice

www.pensionmlyn.eu
tel. +420 515 531 837

Víno, relaxace, památky UNESCO - Vaše dovolená na jižní Moravě

Poznejte nezapomenutelnou atmosféru prosluněných vinic jižní Moravy a ochutnejte jejich báječné plody proměněné v oblíbený nápoj! Dovolená na jižní Moravě - to znamená skvělou relaxaci, velké množství výletů po okolí a návštěvu památek UNESCO.

Pension Mlýn v atraktivní lokalitě

Pension najdete v nejatraktivnější oblasti vinařů na jižní Moravě - ve Velkých Bílovicích, kousek od náměstí.

Součástí ubytování je Wi-Fi připojení k internetu ve všech prostorách. Můžete využít soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro hosty zdarma. Pokoje v pensionu jsou útulně vybavené s vlastním sociálním zařízením.

Součástí Vašeho balíčku je polopenze pro oba v restauraci pensionu. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 hodin formou švédských stolů a večeře výběrem z menu.

Degustace vína nesmí chybět!

V ceně je také 2x lístek k místnímu vinaři na degustaci sedmi vzorků vína ve sklípku. Vinný sklípek se nachází ve vzdálenosti 1,5 km od pensionu, cca 25 minut příjemné vycházky. Po domluvě Vás z pensionu do sklípku odvezou. Máte jedinečnou možnost degustovat víno v největší vinařské obci v ČR!

Sport, lázně a výlety do okolí

Pokud patříte k milovníkům cykloturistiky, můžete využít zapůjčení jízdních kol zdarma. V blízkosti Pensionu Mlýn jsou tenisové kurty, fotbalové a dětské hřiště.

V okolí je také řada wellness zařízení a poskytovatelů nejrůznějších lázeňských procedur. Některé zdejší prameny jsou vyhlášené. Například Lednické lázně nabízejí přírodní jodo-bromové minerální vody. Termální lázně Mušov Vás nalákají na venkovní bazén s termální minerální vodou, která se podle celkového obsahu titrovatelné síry řadí mezi naše nejsilnější sirné vody.

Při svých toulkách po jižní Moravě nezapomeňte zavítat k řece Dyji a nebo navštivit nejstarší českou vinici Šobes. To vše můžete také z koňského hřbetu. V okolí je několik jezdeckých klubů a chovných stájí, kde velmi levně můžete poznávat místní krásy z koňského sedla. Určeno jak pro začátečníky, tak pokročilé. 

Lednicko-valtický areál aneb za památkami UNESCO

Lednicko-valtický areál (UNESCO) je jedno z nejkrásnějších a  nejromantičtějších míst v České republice, který je od roku 1996 památkou UNESCO.

Vydejte se z krásného zámku v Lednici a projděte se kolem zajímavých památek až do Valtic - a to vše na kole nebo pěšky. Nebo se můžete plavit výletní lodí po památkách Lednicko-valtického areálu. V zámeckém areálu si také můžete užít romantické vyjížďky v kočáře.

Lyžování v oblíbených Němčičkách

Za lyžováním se vydejte do obce Němčičky, ve které se nachází v nadmořské výšce 180 m n.m. nejníže položené ski centrum v Evropě. Sezóna začíná v Němčičkách už koncem listopadu, kdy je na svah položen speciální povrch umožňující lyžování i za méně příznivých sněhových podmínek.

Sjezdovka s jedním vlekem o délce necelého půl kilometru potěší hlavně méně náročné lyžaře a rodiny s dětmi.

Relaxace v novém Aqualandu Moravia

Zavítejte také do nedalekého nově otevřeného Aqualandu Moravia. Zaručujeme Vám, že se zde nebudou nudit ani Vaše děti, ani Vy - vyzkoušejte 12 bazénů, 20 tobogánů, spoustu vodních atrakcí, ale také římské lázně, kde můžete okusit až 24 saun a nespočet relaxačních procedur.

 


Doplňující informace

  • Kupón je možné uplatnit od 15.1. 2014 do 31.5.2014.
  • Rezervace na tel. +420 515 531 837.
  • Děti do 3 let zdarma, další děti po telefonické domluvě.
  • Více informací na www.pensionmlyn.eu.
nabídka byla ukončena