515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Jižní Morava pro DVA s degustací vín a pálenek
Jaro v Penzionu Na Vinici pro DVA na 3 dny s polopenzí a ubytováním v apartmánech. Zpříjemněte si pobyt degustací vín, pálenek či likérů. Druhý večer vás čeká neomezená konzumace vína! Platnost od března do konce června 2016.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Jižní Morava pro DVA s degustací vín a pálenek

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 87 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2016

Kde uplatnit voucher

Penzion Na Vinici
Široká 65, Jevišovka

www.malefiremniakce.cz
+420 776 230 887
penzion@freestar.cz
check-in od 15:00, check-out do 11:00

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Chcete si vychutnat nejlepší moravská vína v bezprostřední blízkosti vinic, na kterých zrají? Ubytujte se v penzionu Na Vinici, z něhož to budete mít jen kousek k vinným sklípkům. V klidné atmosféře na okraji malé vesnice poblíž Pálavských vrchů si užijete nezapomenutelný chuťový zážitek.

Ubytujte se v penzionu Na Vinici, z něhož to budete mít jen kousek k vinným sklípkům

Ochutnávka místních vín, pálenek i likérů

Ne nadarmo je penzion pojmenován Na Vinici. Leží blízko těch pálavských, přímo pod okny navíc uvidíte plazit se několik hroznových stonků. Penzion nabízí ubytování v plně vybavených apartmánech (lednice, mikrovlnka, varná konvice, vařič, atd.). Pokud si zrovna nebudete vychutnávat připravenou snídani nebo večeři, můžete si tak něco dobrého připravit sami.

Ve dvoře je pro vás přichystáno venkovní posezení. Najdete v něm také krytý bazén, vířivku nebo ping-pongový stůl. Uvnitř si potom můžete zahrát fotbálek či různé stolní hry. Kromě plné chuti vína si tak užijete i dalších aktivit. 

Na každý ze dvou večerů je pro vás připraven příjemný program. První večer na vás čeká degustace těch nejlepších místních vín s malým občerstvením - utopenec, nakládaný hermelín nebo grilované klobásy. Na druhý den je nachystána degustace domácích pálenek či likérů. Po celou dobu druhého večera můžete navíc neomezeně konzumovat vína do kvality výběr z hroznů.

Ochutnávka místních vín, pálenek i likérů

Penzion nabízí ubytování v plně vybavených apartmánech

První večer na vás čeká degustace těch nejlepších místních vín s malým občerstvením

Romantika pálavských vrchů i aquapark

Nedaleko od obce Jevišovka se nachází mnoho přírodních i kulturních památek, které stojí za zhlédnutí. Určitě nevynechejte ty nejkrásnější:

 • Jen 2 km od penzionu najdete obec Dolní Věstonice. Ta je známá díky nálezu pravěké hliněné sošky Venuše z doby lovců mamutů. Dnes zde najdete muzeum, v němž si prohlédnete kopii slavné sošky i další archeologické nálezy. 
 • Na obec navazuje chráněná krajinná oblast Pálava, zapsaná na seznam UNESCO. Projděte se po jejích kopcích a objevujte krásy kraje výhledem ze zřícenin hradů.
 • Blízko je to i do Mikulova, krásného moravského města s bohatou historií a půvabnou architekturou. Není divu, že si místo často vybírají filmaři. Navštívit můžete mikulovský zámek, kde si prohlédnete expozici o víně nebo pobytu Římanů na českém území.
 • Doporučujeme vyrazit také k vodním nádržím Nové Mlýny, vyhlášené přírodní rezervaci, kde na uměle vytvořených ostrůvcích hnízdní hejna ptáků. Nádrže nabízejí skvělé místo k rekreaci - tamní stezky jsou vhodné pro cyklisty i pěší.
 • Nově byl v blízkosti vodní plochy vystavěn také největší aquapark na Moravě - Aqualand Moravia. Nabídne 12 bázenů a na 20 nejrůznějších skluzavek a tobogánů. Potěší nejenom vaše ratolesti.

Romantika pálavských vrchů i aquapark

Nedaleko od obce Jevišovka se nachází mnoho přírodních i kulturních památek, které stojí za zhlédnutí


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1. 3. do 30. 6. 2016. 
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na penzion@freestar.cz, v březnu oveření rezervace telefonicky na +420 776 230 887.
 • Pobyt s dětmi (platí se na místě):
  • děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • děti do 11,9 let za 150 Kč/noc bez stravy.
  • děti starší 12 let a další dospělé osoby za 400 Kč/noc bez stravy.
 • Povinné příplatky (platí se na místě):
  • pobytová taxa za 5 Kč/dospělá osoba/den.
 • Ostatní příplatky (nepovinné, platí se na místě):
  • polopenze pro dítě nebo dospělého za 180 Kč/noc.
  • pes za 100 Kč/noc.
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.

Hodnocení pobytu

4,3 z 5
Celkem hodnotilo 13 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • bellpet60 10. 5. 2017

  Rodinná atmosféra

 • jana.lognierova 15. 12. 2016

  Obsluha byla velmi príjemná a ochotná.

zobrazit hodnocení / 13 zákazníků

nabídka byla ukončena