515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Jižní Morava pro DVA na 3 všední dny s polopenzí a zapůjčením kol
Jižní Morava pro DVA na 3 všední dny s polopenzí a zapůjčením kol v Hotelu Modré Hory. Užijte si dny mezi vinohrady na prosluněné jižní Moravě!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Jižní Morava pro DVA na 3 všední dny s polopenzí a zapůjčením kol

-37 %
Jižní Morava pro DVA na 3 všední dny s polopenzí a zapůjčením kol
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Modré Hory
Bořetice 445
691 08 Bořetice 

www.hotelmodrehory.cz
tel.: +420 519 430 106, +420 731 156 974
e-mail: hotelmodrehory@zdboretice.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pohodový pobyt na jihu Moravy

Už jste letos navštívili vinné sklepy? Nebo aspoň pořádně vyrazili na výlet? Neváhejte, popadněte sklenku a cyklistické vybavení a vydejte se na jih, v Hotelu Modré hory už na Vás čekají!

Hotel Modré Hory mezi vinohrady

Hotel Modré Hory se nachází ve vinařské obci Bořetice jen kousek za Velkými Pavlovicemi.

Ubytuje Vás ve dvoulůžkovém pokoji, plně vybaveném intenetem, vlastním sociálním zařízením, ledničkou a TV. Součástí hotelu je vlastní restaurace k celodennímu stravování a v suterénu vinný sklípek.

V areálu nechybí ani dětský koutek a trampolína. Využít můžete i letní terasu a pro návštěvníky hotelu je plně k dispozici hlídané parkoviště.

Za výhledem na Kraví hory nebo rozhlednu Slunečná

Obec Bořetice je typickou moravskou "dědinou" s lidovým folklórem. Vyjma nádherného barokního kostela sv. Anny zde najdete také několik božích muk ukrytých v  polích a mezi vinohrady. Největším lákadlem jsou ale Kraví hory. Na tomto návrší, ve výšce 272 m.n.m., najdete také stejnojmennou  rozhlednu, která se tyčí do výšky 12 metrů.

Z nejvyššího patra uvidíte jedinečné panorama Novomlýnských nádrží, Pavlovských vrchů, Kyjovskou pahorkatinu či Dolnomoravský úval. A samozřejmě nesmí chybět pohled na všudypřítomné sluncem prozářené vinice.

Lednicko-valtický areál

Ať už jste na jižní Moravě poprvé a nebo se sem vracíte po delší době, určitě nemůžete vynechat návštěvu Lednicko-valtického areálu se zámky a rozlehlými zahradami a kolonádou na Reistně. Podél cest, zlatých lánů polí a zelených lesů zde spolu s přírodou tu Lichtenštěini vytvořili mnoho skvostných staveb. Od Roku 1996 je Lednicko-Valtický areál památkou UNESCO.

Pálavské vrchy 

Jihomoravské panorama tvoří bezesporu biosferická rezervace Pálavské vrchy. Jsou ideálním typem na výlet pro všechny náročné i nenáročné turisty, horolezce i přírodovědné nadšence. Ti si zde přijdou na své díky výskytu mnoha chránených rostlin a zvířeny.

A když Vás omrzí turistika, osvěžte se na koupališti Němčičky. Za zábavou se vydejte tamtéž - bobová dráha Němčičky láká děti i dospělé!

Vinařská cyklostezka Modré Hory

Vhodnou trasou na výlety po jižní Moravě je i cyklotrasa Modré Hory. Vyrazit mohou cyklisté i pěší turisté přímo z Bořetic do Kobylí, dále přes Němčičky, Velké Pavlovice a Vrbice zpět do Bořetic. Okruh je středně těžké náročnosti a dlouhý 31 km. Je však možné jej po přilehlých turistických stezkách pohodlně zkrátit. Více podrobných tipů na výlety najdete zde.

A jelikož vinaři jsou mají od přírody družnou náturu, rádi Vám své víno představí na několika koštech a vinařských akcích po celé léto i podzim. Přehled akcí najdete zde.


Doplňující informace

  • Kupón je možné využít ve všední dny od 1.9. do 30.11.2013.
  • Rezervace na tel +420 519 430 106 nebo +420 731 156 974 nebo e-mailem hotelmodrehory@zdboretice.cz.
  • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a snídani. Zapůjčení dětské postýlky za 85 Kč/noc.
  • Děti od 3 do 12 let za 250 Kč/den vč. snídaně.
  • Přistýlka 365 Kč (se snídaní, bez snídaně za 315 Kč).
  • Více informací na www.hotelmodrehory.cz.
nabídka byla ukončena