515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Jižní Morava pro DVA s návštěvou vinného sklepa
Jižní Morava pro DVA na 3 dny. Návštěva vinného sklípku s jídlem a neomezenou konzumací vína. Vyhlášený velkopavlovický vinařský mikroregion Modré Hory s nezaměnitelnou atmosférou už na Vás čeká!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Jižní Morava pro DVA s návštěvou vinného sklepa

-34 %
Jižní Morava pro DVA s návštěvou vinného sklepa
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 45 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 2. 2013

Kde uplatnit voucher

Selský sklípek
Chalůpky 92
69108 Bořetice
www.selskysklipek.cz 
Ivan.svasta@email.cz
+420 602 577 692

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Jižní Morava jak ji znáte z filmů!

Vínečko bílé, jsi od mej milej...". Říkáte, že tuhle "lidovku" znáte jen z filmů? Tak to je nejvyšší čas vyrazit na jižní Moravu a zažít moravský folklór s neomezenou konzumací vína v původním vinném sklípku na vlastní kůži!

Selský sklípek - nejstarší v kraji

Klasických vinných sklípků jsou na jižní Moravě stovky. Selský sklípek pana Švásty je ale nejstarší vinný sklep ve velkopavlovické vinařské oblasti! Jeho vznik se datuje k roku 1794 a od té doby se zde drží rodinná tradice moravského folklóru a výroby kvalitního vína!

Romantický pobyt uprostřed vinic

Jižní Morava je svým vinařským folklórem známá nejen po celé republice, ale i v zahraničí. Proč si tedy neužít aktivní víkend na jižní Moravě spojený s nezapomenutelnou návštěvou vinného sklípku? Těšte se na ubytování ve zbrusu novém Penzionu U Ivana.

Jeden z večerů Vám zpestří návštěva Selského sklípku s večeří (formou studeného bufetu). Sklípkem Vás provede sklepmistr, pan Ivan Švásta. Dále bude následovat výklad o vínědegustace a pak neomezená konzumace vín i nealko nápojů s jídlem.

Penzion U Ivana - komfortní ubytování na jižní Moravě

Po příjemném večeru ve sklípku to nebudete mít do postele daleko. Penzion U Ivana se nachází hned naproti :-). K dispozici Vám bude podle aktuálně volných kapacit apartmán s vlastním sociálním zařízením nebo 2-lůžkový pokoj se společným sociálním zařízením (pro dva pokoje na podlaží). Každý den se těšte na snídani formou bufetu.

 

Za výhledem na Kraví hory nebo rozhlednu Slunečná

Obec Bořetice, kde Selský sklípek najdete, je typickou moravskou "dědinou". Vyjma nádherného barokního kostela sv. Anny zde najdete také několik božích muk ukrytých v polích a mezi vinohrady.

Největším lákadlem jsou Kraví hory. Na tomto návrší, ve výšce 272 m.n.m., najdete také stejnojmennou volně přístupnou rozhlednu, která se tyčí do výšky 12 metrů. Z nejvyššího patra uvidíte jedinečné panorama Novomlýnských nádrží, Pavlovských vrchů, Kyjovskou pahorkatinu či Dolnomoravský úval. A samozřejmě nesmí chybět pohled na všudypřítomné vinice zalité letním sluncem!

Více informací o unikátní lokalitě Modré hory, tipy na výlety, přehled vinných sklípků apod. najdete na www.modrehory.cz.

Lyžovačka mezi vinicemi

Ať už jste aktivní lyžaři, či teprve učíte sebe či děti, vydejte se do Ski areálu Němčičky, který leží pouhé 4 kilometry od penzionu. V areálu najdete tři sjezdovky, jeden vlek a naprosto perfektní podmínky právě pro začínající lyžaře. A pokud se bojíte, že by na teplejší jižní Moravě nebyl sníh, věřte, že umělé zasněžování si poradí i s tímto problémem!

Lednicko-valtický areál (UNESCO)

Pokud jste na jižní Moravě poprvé a nebo se sem vracíte po delší době, určitě nemůžete vynechat Lednicko-valtický areál se zámky a kolonádou na Reistně.

 

 

Doplňující informace

  • Kupon je možno využít od 3.10.2012 do 28.2.2013.
  • Kupon platí jen pro všední dny.
  • Nelze využít na Silvestra (28.12.2012 - 1.1.2013).
  • Rezervace pobytu na tel. +420 602 577 692 nebo emailu ivan.svasta@email.cz.
  • Více informací na www.selskysklipek.cz.
nabídka byla ukončena