515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Jižní Morava pro DVA s neomezenou konzumací vína
Jižní Morava pro DVA na 3 dny v Penzionu U Doubků s polopenzí, návštěvou romantické vinárny, ochutnávkou sýrů a NEOMEZENOU KONZUMACÍ vína. Pobyt u Lednicko-valtického areálu poblíž všech památek UNESCO!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Jižní Morava pro DVA s neomezenou konzumací vína

-40 %
Jižní Morava pro DVA s neomezenou konzumací vína
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 51 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 14. 4. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion U Doubků
Nádražní 57b
691 41 Břeclav

www.udoubku.cz
tel: +420 774 229 900
email: udoubku@centrum.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantický pobyt na Jižní Moravě pro dva

Na lásce a zamilovanosti by se bezesporu mělo pracovat v každém věku - a taky v každém ročním období! Vydejte se ve dvou na romantický pobyt na Jižní Moravu, užijte si večer v romantické vinárně, okoštujte moravské víno a poznejte všechny krásy tohoto vinařského kraje!

Pobyt kousek od Lednicko-valtického areálu

V rámci tohoto kuponu zažijete pobyt v Penzionu U Doubků v okrajové a klidné části Břeclavi jen kousek od hlavních dominant Lednicko-valtického areálu.

Součástí pokojů je vlastní koupelna s vanou a WC, TV a Wi-Fi. Jako překvapení na Vás také po příjezdu bude na pokoji čekat malý dárek.

V stylově zařízené restauraci si pochutnáte na snídaních a také na večeři dle Vašeho výběru ze speciálně sestaveného menu. 

Večer v romantické vinárně

Jeden z večerů zajděte do romantické vinárny s rotudnou, která je součástí penzionu. Zde na Vás čeká košt moravských vín, ochutnávka lahodných sýrů a v rámci koštu také neomezená konzumace vína!

Lednicko-valtický areál (UNESCO)

Pokud jste na jižní Moravě poprvé a nebo se sem vracíte po delší době, určitě nemůžete vynechat Lednicko-valtický areál se zámky a kolonádou na Reistně. Areál je vzdálen necelých 10 km od penzionu.

Ohřejte se v Lednici (aneb do Lednice i v zimě)

V létě láká Lednice turisty na zámek, ale ani v zimě tu nepřijdete zkrátka. Od listopadu se o víkendu a svátcích lze plavit po řece Moravě v zámeckém areálu a z vyhřáté lodní kajuty pozorovat krásy zasněženého parku a na masopust se plavit s pirátskou posádkou.

Můžete si také udělat procházku k Minaretu zasněženým parkem anebo navštívit tropický skleník, který je mimo ledna otevřen vždy o víkendu a svátcích od 10 do 16 hodin.

Lednice láká také na nejmladší lázně v Česku - Lázně Lednice - kde se léčí minerální jodobromovou vodou účinnou na nemoci pohybového aparátu. V lednických restauracích také narazíte na nejrůznější sezónní gastronomické akce.

Lyžování v Němčičkách

Necelých 30 km od penzionu najdete obec Němčičky, ve které se nachází v nadmořské výšce 180 m.n.m. nejníže položené ski centrum v Evropě. Sezóna začíná v Němčičkách už koncem listopadu, kdy je na svah položen speciální povrch umožňující lyžování i za méně příznivých sněhových podmínek.

Sjezdovka s jedním vlekem o délce necelého půl kilometru potěší hlavně méně náročné lyžaře a rodiny s dětmi.


Doplňující informace

  • Kupon je možno využít od 15.1. do 14.4.2013.
  • Rezervace pobytu na tel. +420 774 229 900 nebo emailu udoubku@centrum.cz.
  • Děti do 5 let zdarma (bez nároku na služby).
  • Děti starší 5 let 230 Kč/noc se snídaní. Na pokoji je možná jen jedna přistýlka.
  • Další noc pro dvě osoby za 850 Kč/vč. snídaně.
  • Prodloužení pobytu dle domluvy na místě nebo nákupem dvou kuponů.
  • Více informací na www.udoubku.cz.
nabídka byla ukončena