515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Jižní Morava (Lednice) pro DVA na prázdniny
Jižní Morava (Lednice) pro DVA na 4 dny v Penzionu Hippoclub s polopenzí, lahví vína a romantickou vyjížďkou v kočáře zámeckou zahradou. Nádherná lokalita Lednicko-valtického areálu (UNESCO) a nekonečné možnosti výletů a atrakcí! Platí přes prázdniny.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Jižní Morava (Lednice) pro DVA na prázdniny

-31 %
Jižní Morava (Lednice) pro DVA na prázdniny
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Hippoclub Lednice
Ul. 21.dubna 4
691 44 Lednice

www.hippoclub.penzion.com
tel. +420 519 340 477
e-mail: hippoclub@penzion.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočinkový pobyt v klidné lokalitě jižní Moravy

Chybí Vám klid a ničím nerušená pohoda? Navštivte Penzion Hippoklub v kouzelné lokalitě jihomoravského městečka Lednice (UNESCO), které leží přímo v centru všeho dění jižní Moravy. V pohodovém penzionu si užijete polopenzi, víno a také romantickou projížďku v kočáře!

Penzion Hippoclub nejen pro milovníky koní

Penzion najdete v klidné části turisty vyhledávané Lednice hned naproti zámecké zahrady a zámku. Součástí pokojů je také vlastní sociální zařízení. 

V rámci balíčku si také pochutnáte na polopenzi podávané ve stylové Selské restauraci, kterou najdete přímo v penzionu. A pro navození romantické atmosféry si na pokoji otevřete láhev kvalitního moravského vína.

Penzion se skvěle hodí také pro rodiny s dětmi. V blízkosti je dětské hřiště a Vaše dítě si také může užít vyjížďky na poníkovi v zámecké zahradě a s Vaším doprovodem.

Romantická projížďka v kočáře

Pravá romantika teprve přichází! Můžete si užít i romantickou jízdu v kočáře taženém koňmi, který Vás poveze od penzionu, přes celou zámeckou zahradu a kolem rybníka, kde se dříve vozil i kníže Lichtenštejn. Uvidíte tak všechny krásy zámeckého parku a to včetně proslulého Minaretu, kde vyjížďka končí!

Pokud byste Vy, nebo Vaše děti, raději zkusili něco dobrodružnějšího, vyzkoušejte jízdu na koni. Ujme se Vás zkušený lektor, který bude dbát na to, aby se Vám nic nestalo a dosyta jste si užili nejkrásnější pohled na svět - z koňského sedla.

Lednicko-valtický areál (UNESCO)

Pokud jste na jižní Moravě poprvé a nebo se sem vracíte po delší době, určitě nemůžete vynechat Lednicko-valtický areál se zámky a kolonádou na Reistně. Areál máte hned u penzionu!

Udělejte si výlet k Jáňovu hradu - plavit se k němu můžete na loďkách.

Lednice láká také na nejmladší lázně v Česku - Lázně Lednice - kde se léčí minerální jodobromovou vodou účinnou na nemoci pohybového aparátu. V lednických restauracích také narazíte na nejrůznější sezónní gastronomické akce.

Na kole přes vinice

Krajina jižní Moravy je ideální na cyklo výlety, odpovídající náročnost zde najdou rodiny s dětmi i nadšení cyklisté. Při Vašich projížďkách narazíte nejen na malebné vinné sklípky, ale také na architektonické skvosty, které jsou jako pozůstatky šlechtických rodů rozesety po okolí.


Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 1.7. do 31.8.2013.
 • Rezervace pobytu na emailu hippoclub@penzion.com.
 • Děti do 3 let zdarma (bez nároku na služby).
 • Dítě za 250 Kč/noc (lze dokoupit na místě). Snídaně i večeře pro dítě, každé 50 Kč.
 • Parkoviště 20 Kč/vůz/den.
 • Pes 100 Kč/den.
 • Možnost zapůjčení kol 250 Kč/den. Úschovna zdarma.
 • Prodloužení pobytu dle domluvy na místě nebo nákupem dvou kuponů.
 • V ceně není zahrnutý ubytovací poplatek 16 Kč/osoba/den.
 • Více informací na www.hippoclub.penzion.com.
nabídka byla ukončena