515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Zimní pobyt plný romantiky na jižní Moravě pro DVA na 3 všední dny
Romantický pobyt pro DVA na 3 všední dny v Penzionu U Doubků v Břeclavi. Večeře ve vyhlášené restauraci a balíček pro všechny milovníky vína! Užijte si zimní dovolenou v kraji vína jen kousek od Lednicko - valtického areálu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Zimní pobyt plný romantiky na jižní Moravě pro DVA na 3 všední dny

-41 %
Zimní pobyt plný romantiky na jižní Moravě pro DVA na 3 všední dny
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion U Doubků
Nádražní 57b
691 41 Břeclav

www.udoubku.cz
tel: 519 334 095
email: udoubku@centrum.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantický pobyt na Jižní Moravě pro dva

Na lásce a zamilovanosti by se bezesporu mělo pracovat v každém věku - a taky v každém ročním období! Vydejte se během pracovního týdne ve dvou na romantický pobyt na jižní Moravu a užijte si večer v romantické vinárně!

Pohodový pobyt kousek od Lednicko-valtického areálu

V rámci tohoto kuponu zažijete pobyt v Penzionu U Doubků v okrajové a klidné části Břeclavi jen kousek od hlavních dominant Lednicko-valtického areálu.

Součástí pokojů je vlastní koupelna s vanou a WC, TV a Wi-Fi. Po příjezdu Vás bude čekat uvítací aperitiv a na pokojích malé překvapení v podobě dárku.

Večer v romantické vinárně

Ve stylově zařízené vinárně s rotundou si pochutnáte na večeřích dle Vašeho výběru ze speciálně sestaveného menu. Ve vinárně je prostor rozdělen na kuřáckou a nekuřáckou část, což jistě ocení i Vaše děti.

K jídlu navíc dostanete 0,7 l kvalitního moravského vína, které tak podtrhne dokonalost večera. A to není vše! Po večeři se můžete na pokoji osvěžit 0,7 l minerální vody, která je také součástí kupónu.

Do Lednicko-valtického areálu (UNESCO) po celý rok

Pokud jste na jižní Moravě poprvé anebo se sem vracíte po delší době, určitě nemůžete vynechat tolik proslulý Lednicko-valtický areál se zámky a kolonádou na Reistně. Areál je vzdálen jen 6 km od penzionu.

V létě láká Lednice turisty na zámek, ale ani v zimě tu nepřijdete zkrátka. Od listopadu se o víkendu a svátcích lze plavit po řece Moravě v zámeckém areálu a z vyhřáté lodní kajuty pozorovat krásy zasněženého parku a na masopust se plavit s pirátskou posádkou.

Můžete si také udělat procházku k Minaretu zasněženým parkem anebo navštívit tropický skleník, který je mimo ledna otevřen vždy o víkendu a svátcích od 10 do 16 hodin.

Lednice také láká  na nejmladší lázně v Česku - Lázně Lednice - kde se léčí minerální jodobromovou vodou účinnou na nemoci pohybového aparátu. V lednických restauracích také narazíte na nejrůznější sezónní gastronomické akce.

Zábava v Aqualandu Moravia

S nákupem pobytu získáváte také 10% slevu do Aqualandu Moravia v Pasohlávkách, kde se rozhodně nudit nebudete. V tomto aguaparku najdete spoustu vyžití. Různé masáže, vířivky, sauny, tobogány, skluzavky a bazény. Každý, ať už velký nebo malý, si přijde na své. 

 

Lyžování v Němčičkách

Necelých 30 km od penzionu najdete obec Němčičky, ve které se nachází v nadmořské výšce 180 m n.m. nejníže položené ski centrum v Evropě. Sezóna začíná v Němčičkách už koncem listopadu, kdy je na svah položen speciální povrch umožňující lyžování i za méně příznivých sněhových podmínek.

Sjezdovka s jedním vlekem o délce necelého půl kilometru potěší hlavně méně náročné lyžaře a rodiny s dětmi.


Doplňující informace

  • Kupon je možno využít od 20.11.2013 do 31.3.2014. Kupon nelze využít 24.-25.12.2013 a 1.1.2014.
  • Rezervace pobytu na tel. 519 334 095 nebo emailu udoubku@centrum.cz.
  • Děti do 5 let zdarma (bez nároku na lůžko a se snídaní). 
  • Přistýlka 230 Kč/noc se snídaní. Na pokoji je možná jen jedna přistýlka.
  • Další noc pro dvě osoby s 15% slevou.
  • S nákupem kupónu získáváte 15% slevu na další pobyt. 
  • Více informací na www.udoubku.cz.
nabídka byla ukončena