515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Jižní Čechy pro DVA na 3 dny s wellness
Jižní Čechy pro DVA na 3 dny v Penzionu Relax Martina na okraji Českých Budějovic s polopenzí, masáží nebo saunou. Český Krumlov (UNESCO) a další zajímavosti na dosah ruky.
Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro vás aktuální nabídku: České Budějovice romanticky v apartmánu se saunou a privátní vířivkou + polopenze

Jižní Čechy pro DVA na 3 dny s wellness

-50 %
Jižní Čechy pro DVA na 3 dny s wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 38 zákazníků
zakoupením získáte 45 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 3. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Relax Martina
Plavská 40
370 07 České Budějovice
www.penzionrelaxmartina.cz
tel. +420 607 867 810
email: info@penzionrelaxmartina.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Hledám romantickou dovolenou v Jižních Čechách pro dva. Zn. kvalitně!

Hledáte romantickou (nebo rodinnou) dovolenou v luxusním penzionu na strategickém místě v Jižních Čechách, s polopenzí, vínem, nějakým tím wellness a platností kuponu až do března 2013? Věříme, že právě teď jste ji na Slevotéce našli! 

Rodinný penzion na strategickém místě

Nově otevřený, rodinný Penzion Relax Martina leží na klidném a strategickém místě - na okraji Českých Budějovic. Do centra se dostanete městskou hromadnou dopravou. Přes den poznávejte jižní Čechy, navečer pak můžete relaxovat na zahradě.

Budete si užívat ubytování v prostorných apartmánech s kuchyní, vlastním sociálním zařízením i Wi-Fi a perfektního servisu, na kterém si tento rodinný penzion zakládá.

Kvalitní jídlo i příjemný relax

V rámci kuponu máte i polopenzi pro dva podávanou v restauraci penzionu. K večeři si navíc dáte i sklenku dobrého vína.

Pobyt si zpříjemněte návštěvou jedné z wellness procedur - buď sauny anebo masáže. Výběr způsobu, jakým budete relaxovat, záleží jen a jen na Vás!

Zatímco Vy budete odpočívat, Vaše děti se mohou zabavit v dětském koutku.

Za památkami UNESCO do Jižních Čech

Jižní Čechy jsou nejen plné rybníků, ale i památek UNESCO:

 • Z okraje města se vydejte do centra Českých Budějovic! Dominantou náměstí je Samsonova kašna a za návštěvu stojí i Černá věž, ze které je výhled na horu Kleť a zámek v Hluboké.
 • Pro milovníky romantiky a historie je ideálním cílem zámek Hluboká nad Vltavou, jehož atmosféra je nezapomenutelná. Až si projdete rozlehlý anglický park, navštivte i menší, ale zajímavou ZOO.
 • Zámek a městská památková zóna v Českém Krumlově jsou právě jednou ze zmiňovaných památek zapsaných na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Obrovský areál zámku i centrum města rozkládajícího se nad tokem Vltavy určitě stojí na návštěvu!
 • Tradiční lidovou architekturu "zkoukněte" v Holašovicích, dalším místě zapsaném v UNESCO. Nádherná ukázka selského baroka, které je typické hlavně pro Česko, láká tisíce turistů.
 • Určitě nezapomeňte také na lázeňskou Třeboň. Dvoje lázně, zámek, pivovar a Schwanzenberská hrobka Vás zaměstnají na celý den. Ve zdejších restauracích také servírují výborné rybí speciality!
 • A nevynechejte ani horu Kleť, klášter Zlatá koruna, Římov, Trocnov nebo Dívčí kámen!

Všechny tyto výlety jsou skvěle dostupné i po cyklostezkách, po kterých je v rovinatých Jižních Čechách radost jezdit. A pokud by Vás lákaly i jiné aktivity, zkuste v Českých Budějovicích také squash, tenis, bazén, planetárium, divadla či multikino.

 

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 1.10.2012 do 30.3.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 607 867 810, na emailu  info@penzionrelaxmartina.cz nebo přes online formulář ZDE (do Zvláštních požadavků uveďte číslo kuponu).
 • Děti do 3,9 let zdarma.
 • Starší děti nebo další dospělá osoba za 350 Kč/noc s polopenzí.
 • Domácí zvíře po domluvě 100 Kč/den (hradí se na místě).
 • Více informací na www.penzionrelaxmartina.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena