515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Jižní Čechy (u Šumavy a Krumlova) pro DVA až na 5 dní
Svěží vzduch a ozón bez bacilů, to jsou jižní Čechy a Šumava. Pobyt na 3 nebo 4 noci pro DVA v krásném Penzionu Dvůr na rozhraní jihočeských rybníků a Šumavy.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Jižní Čechy (u Šumavy a Krumlova) pro DVA až na 5 dní

-40 %
Jižní Čechy (u Šumavy a Krumlova) pro DVA až na 5 dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 35 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2012

Kde uplatnit voucher

Penzion Dvůr
Obora 9
Netolice 
tel.:  775 573 773
e-mail: info@penziondvur.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Přijměte pozvání do rodinného penzionu s více jak devatenáctiletou historií v jižních Čechách. Penzion je na krásném místě u lesa, je tu klid a téměř žádný provoz.  Pro romanticky založené páry, rodiny s dětmi nebo důchodce prostě ideální dovolená!

Okolí je vhodné pro nenáročné vycházky po lesích, stejně tak jako pro vyjížďky na kolech. V bezprostředním okolí najdete velké množství rybníků s hrázemi zpevněnými staletými duby. Většina z nich je vhodná ke koupání či rybaření. Volné chvíle můžete také klidně strávit na lehátku četbou společenských časopisů a posloucháním bzukotu čmeláka na staré hrušce

Výlet do Českého Krumlova (UNESCO) za prohlídkou zámku i grafitového dolu

Zájemci o kulturu a historii si také určitě přijdou na své. Poloha Penzionu umožňuje navštívit velké množství kulturních akcí pořádaných v Českém Krumlově, na zámcích Hluboká či Kratochvíle, v Holašovicích, Prachaticích.

Pokud máte rádi tajemná podzemí a nebo se jen na chvíli chcete schovat před sluncem a nebo deštěm, navštivte unikátní grafitový důl v Českém Krumlově. Co Vás čeká? Dostanete speciální oblečení, jehož součástí je i důlní  lampa a následně Vás do podzemí zaveze důlní vlak, kterým dříve jezdili horníci na šichtu. Po příjezdu na 1. stanoviště vystoupíte a dále budete pokračovat pěšky s průvodcem. Dozvíte se vše o těžbě, těžkých podmínkách dělníků a výrobcích z grafitu.

Pro plavce a vodáky

Pro zájemce o sjíždění nejrůznějších řek je asi nejdostupnější Vltava. Milovníkům panenské Šumavy doporučujeme půjčit si loďku v Lenoře na Soumarském mostě a jet meandry volně plynoucí Vltavy do Nové Pece. Pestrou paletu možností nabízí také vodní nádrž Lipno. Na mnoha místech je možnost zapůjčit si kromě loděk a šlapadel také windsurfy případně wake boardy.

Pro vyznavače aquaparků a koupališť bude určitě nejlepší navštívit aquapark v obci Hluboká, nebo přírodní městské koupaliště v Prachaticích

Pro cyklisty

Pro cyklistiku jsou tu opravdu ideální podmínky. Ať už se jedná o kratší nenáročné vyjížďky, nebo náročnější a delší výlety, při kterých se budete i částečně přepravovat auty. 

Pro pěší turisty

Okolí penzionu přímo vybízí k procházkám. Například pokud se vydáte směrem na Žitnou, která je vzdálena asi 1 km a odtud ještě pár km dále, dostanete se do oblasti ovocných sadů okolo Lhenic. A pokud budete pokračovat směrem k Netolicím, cestu Vám zpříjemní několik rybníků. V Žitné samotné si můžete prohlédnout chov koní ve schwarzenberském statku, který si stále zachovává původní atmosféru pravého knížecího statku. 

 


Doplňující informace

  • Platnost kuponu od 21.8.2012 do 31.10.2012.
  • Rezervaci proveďte na e-mailu info@penziondvur.cz případně na tel. čísle 775 573 773.
  • Nástup na pobyt vždy jen ve čtvrtek nebo neděli.
  • Děti do 2 let zdarma.
  • Více na www.penziondvur.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena