515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Jižní Čechy (u Šumavy a Krumlova) pro DVA až na 5 dní
Svěží vzduch a ozón bez bacilů, to jsou jižní Čechy a Šumava. Pobyt na 3 nebo 4 noci pro DVA v krásném Penzionu Dvůr na rozhraní jihočeských rybníků a Šumavy.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Jižní Čechy (u Šumavy a Krumlova) pro DVA až na 5 dní

-40 %
Jižní Čechy (u Šumavy a Krumlova) pro DVA až na 5 dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 35 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2012

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Dvůr
Obora 9
Netolice 
tel.:  775 573 773
e-mail: info@penziondvur.cz

Přijměte pozvání do rodinného penzionu s více jak devatenáctiletou historií v jižních Čechách. Penzion je na krásném místě u lesa, je tu klid a téměř žádný provoz.  Pro romanticky založené páry, rodiny s dětmi nebo důchodce prostě ideální dovolená!

Okolí je vhodné pro nenáročné vycházky po lesích, stejně tak jako pro vyjížďky na kolech. V bezprostředním okolí najdete velké množství rybníků s hrázemi zpevněnými staletými duby. Většina z nich je vhodná ke koupání či rybaření. Volné chvíle můžete také klidně strávit na lehátku četbou společenských časopisů a posloucháním bzukotu čmeláka na staré hrušce

Výlet do Českého Krumlova (UNESCO) za prohlídkou zámku i grafitového dolu

Zájemci o kulturu a historii si také určitě přijdou na své. Poloha Penzionu umožňuje navštívit velké množství kulturních akcí pořádaných v Českém Krumlově, na zámcích Hluboká či Kratochvíle, v Holašovicích, Prachaticích.

Pokud máte rádi tajemná podzemí a nebo se jen na chvíli chcete schovat před sluncem a nebo deštěm, navštivte unikátní grafitový důl v Českém Krumlově. Co Vás čeká? Dostanete speciální oblečení, jehož součástí je i důlní  lampa a následně Vás do podzemí zaveze důlní vlak, kterým dříve jezdili horníci na šichtu. Po příjezdu na 1. stanoviště vystoupíte a dále budete pokračovat pěšky s průvodcem. Dozvíte se vše o těžbě, těžkých podmínkách dělníků a výrobcích z grafitu.

Pro plavce a vodáky

Pro zájemce o sjíždění nejrůznějších řek je asi nejdostupnější Vltava. Milovníkům panenské Šumavy doporučujeme půjčit si loďku v Lenoře na Soumarském mostě a jet meandry volně plynoucí Vltavy do Nové Pece. Pestrou paletu možností nabízí také vodní nádrž Lipno. Na mnoha místech je možnost zapůjčit si kromě loděk a šlapadel také windsurfy případně wake boardy.

Pro vyznavače aquaparků a koupališť bude určitě nejlepší navštívit aquapark v obci Hluboká, nebo přírodní městské koupaliště v Prachaticích

Pro cyklisty

Pro cyklistiku jsou tu opravdu ideální podmínky. Ať už se jedná o kratší nenáročné vyjížďky, nebo náročnější a delší výlety, při kterých se budete i částečně přepravovat auty. 

Pro pěší turisty

Okolí penzionu přímo vybízí k procházkám. Například pokud se vydáte směrem na Žitnou, která je vzdálena asi 1 km a odtud ještě pár km dále, dostanete se do oblasti ovocných sadů okolo Lhenic. A pokud budete pokračovat směrem k Netolicím, cestu Vám zpříjemní několik rybníků. V Žitné samotné si můžete prohlédnout chov koní ve schwarzenberském statku, který si stále zachovává původní atmosféru pravého knížecího statku. 

 


Doplňující informace

  • Platnost kuponu od 21.8.2012 do 31.10.2012.
  • Rezervaci proveďte na e-mailu info@penziondvur.cz případně na tel. čísle 775 573 773.
  • Nástup na pobyt vždy jen ve čtvrtek nebo neděli.
  • Děti do 2 let zdarma.
  • Více na www.penziondvur.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena