515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Slovensko
Historický Spiš pro DVA na 3 dny
Historický Spiš u Slovenské ráje pro DVA na 3 dny v Hotelu Kapitula s polopenzí a degustací vína. Přímo pod Spišským hradem a hned u čtyř památek UNESCO!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Spiš

Historický Spiš pro DVA na 3 dny

-35 %
Historický Spiš pro DVA na 3 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2013

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

"Slovenský Vatikán" pro dva na 3 dny

Baví Vás poznávat nová místa? Tak to je dnešní pobyt přímo pro Vás! Díky němu totiž poznáte "Slovenský Vatikán", což je oblast Spiše s obrovskou historií. Hned v okolí najdete čtyři památky UNESCO a nedaleko je i Slovenský ráj.

Historické ubytování přímo pod Spišským hradem

Pokud toužíte po unikátním ubytování, které jen tak někde nezažijete, je dnešní nabídka pro Vás jako stvořená. Vznešená atmosféra, protknutá duchem historie - to je přesně to, na co se můžete těšit v Hotelu Kapitula!

Hotel Kapitula se nachází v historické Kapitule přímo pod Spišským hradem! Pohodlné ubytování Vám zaručí komfortně zařízený pokoj vybavený dobovým nábytkem, s vlastním sociálním zařízením, satelitním TV a Wi-Fi.

Bohatá polopenze a degustace vína ve sklípku ze 14. století

Součástí balíčku je také polopenze, kterou si vychutnáte v hotelové restauraci zařízené v historickém duchu. Těšte se na snídaně formou bufetových stolů a 2-chodové večeře dle Vašeho výběru z menu.

To nejlepší ale přichází až teď - degustace pěti vzorků vína s občerstvením ve vinném sklípku z konce 14. století! Navíc i s prohlídkou tohoto sklípku a výkladem o jeho barvité historii! 

Čtyři památky UNESCO v dosahu 6 kilometrů

Hotel Kapitula leží v těsné blízkosti nespočtu přírodní, kulturních a historických památek, z čehož hned čtyři jsou zapsány na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO:

 • Spišská Kapitula (0,5 km) je církevní obec ze 12. století, kde najdete románskou katedrálu sv. Martina s unikátními a plastikami. Díky tomuto kuponu sem můžete zavítat za 6 EUR na osobu a to včetně průvodce, materiálů a vstupu do katedrály.
 • Spišský hrad a Spišské podhradí (3,5 km) jsou společně s Kapitulou také chráněné UNESCO. Spišský hrad je nejrozsáhlejší hradní zřícenina na Slovensku. 
 • Čtvrtou památkou je Žehra (6 km) s raně - gotickým kostelem s naprosto jedinečnými freskami z období 13. až 15. století.

Další jedinečné památky na dosah ruky

Region Spiš je doslova nabitý historickými památkami. Například nedaleko Spišského hradu najdete i tzv. "Spišský Jeruzalém", kam se můžete v rámci kuponu podívat za 5 EUR na osobu. 

U Kapituli se ještě nachází Gotická cesta, která je tématickou kulturně-poznávací stezkou svého druhu na Slovensku. Na orientačních hnědo-bílých tabulích se tak dozvíte vše o regionu Spiš.

Určitě zavítejte také do Spišské Nové Vsi vzdálené asi 20 kilometrů od hotelu. Najdete zde naprosto unikátní náměstí a kostelní věž, která je vůbec nejvyšší ve střední Evropě. Pokud na ni vystoupáte, vychutnáte si výhled na Tatry a Slovenský ráj.

Slovenský ráj nedaleko

Slovenský ráj je území nacházející se na východě Slovenska, která má rozlohu asi 19 763 ha. V roce 1988 byl Slovenský ráj vyhlášen Národním parkem a najdete zde, mimo jiné, také nespočet velkých i menších vodních toků. 

Nachází se zde také nespočet krasových jevů - například různých jeskyní a děr. Mezi nejznámější patří Dobšinská ledová jeskyně nebo Medvědí jeskyně.

 • Nízké i Vysoké Tatry s možností turistiky i lyžování
 • Levoča s kostelem sv. Jakuba
 • Národní park Pieniny s okouzlující přírodou

Slovenský ráj je sice oblast pro české návštěvníky trochu vzdálená, avšak zaslouží si pozornost každého milovníka nedotčené přírody, divokých roklí a dech beroucích panoramat!

Kam za lyžováním a termály

Pokud by Vás přírodní a kulturní památky náhodou unavily, vydejte se třeba do termálních lázní Thermal Park Vrbov nebo do relaxačně - sportovního centra Porač Park. Za lyžováním zase hurá do ski centra Levoča, relax ski centra Plejsy a nebo do střediska Spišská Nová Ves. 

 

Kde kupon uplatnit

Garni Hotel Kapitula***
Spišská Kapitula 15
053 04 Spišské Podhradie
www.hotelkapitula.sk
tel: +421 534 542 581
email: recepcia@hotelkapitula.sk

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 27.11.2012 do 30.4.2013.
 • Rezervace termínu na čísle +421 534 542 581 nebo emailu recepcia@hotelkapitula.sk.
 • Děti do 2,9 let zdarma (bez nároku na lůžko).
 • Prodloužení pobytu za příplatek 64,5 EUR/noc s polopenzí/2 osoby.
 • Parkování 10 EUR/pobyt (5 EUR/den).
 • V ceně není zahrnutý turistický poplatek 1 EUR/osoba/noc.
 • Více informací na www.hotelkapitula.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena