515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Slovensko
Historický Spiš pro DVA na 3 dny
Historický Spiš u Slovenské ráje pro DVA na 3 dny v Hotelu Kapitula s polopenzí a degustací vína. Přímo pod Spišským hradem a hned u čtyř památek UNESCO!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Spiš

Historický Spiš pro DVA na 3 dny

-35 %
Historický Spiš pro DVA na 3 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 4. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

"Slovenský Vatikán" pro dva na 3 dny

Baví Vás poznávat nová místa? Tak to je dnešní pobyt přímo pro Vás! Díky němu totiž poznáte "Slovenský Vatikán", což je oblast Spiše s obrovskou historií. Hned v okolí najdete čtyři památky UNESCO a nedaleko je i Slovenský ráj.

Historické ubytování přímo pod Spišským hradem

Pokud toužíte po unikátním ubytování, které jen tak někde nezažijete, je dnešní nabídka pro Vás jako stvořená. Vznešená atmosféra, protknutá duchem historie - to je přesně to, na co se můžete těšit v Hotelu Kapitula!

Hotel Kapitula se nachází v historické Kapitule přímo pod Spišským hradem! Pohodlné ubytování Vám zaručí komfortně zařízený pokoj vybavený dobovým nábytkem, s vlastním sociálním zařízením, satelitním TV a Wi-Fi.

Bohatá polopenze a degustace vína ve sklípku ze 14. století

Součástí balíčku je také polopenze, kterou si vychutnáte v hotelové restauraci zařízené v historickém duchu. Těšte se na snídaně formou bufetových stolů a 2-chodové večeře dle Vašeho výběru z menu.

To nejlepší ale přichází až teď - degustace pěti vzorků vína s občerstvením ve vinném sklípku z konce 14. století! Navíc i s prohlídkou tohoto sklípku a výkladem o jeho barvité historii! 

Čtyři památky UNESCO v dosahu 6 kilometrů

Hotel Kapitula leží v těsné blízkosti nespočtu přírodní, kulturních a historických památek, z čehož hned čtyři jsou zapsány na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO:

 • Spišská Kapitula (0,5 km) je církevní obec ze 12. století, kde najdete románskou katedrálu sv. Martina s unikátními a plastikami. Díky tomuto kuponu sem můžete zavítat za 6 EUR na osobu a to včetně průvodce, materiálů a vstupu do katedrály.
 • Spišský hrad a Spišské podhradí (3,5 km) jsou společně s Kapitulou také chráněné UNESCO. Spišský hrad je nejrozsáhlejší hradní zřícenina na Slovensku. 
 • Čtvrtou památkou je Žehra (6 km) s raně - gotickým kostelem s naprosto jedinečnými freskami z období 13. až 15. století.

Další jedinečné památky na dosah ruky

Region Spiš je doslova nabitý historickými památkami. Například nedaleko Spišského hradu najdete i tzv. "Spišský Jeruzalém", kam se můžete v rámci kuponu podívat za 5 EUR na osobu. 

U Kapituli se ještě nachází Gotická cesta, která je tématickou kulturně-poznávací stezkou svého druhu na Slovensku. Na orientačních hnědo-bílých tabulích se tak dozvíte vše o regionu Spiš.

Určitě zavítejte také do Spišské Nové Vsi vzdálené asi 20 kilometrů od hotelu. Najdete zde naprosto unikátní náměstí a kostelní věž, která je vůbec nejvyšší ve střední Evropě. Pokud na ni vystoupáte, vychutnáte si výhled na Tatry a Slovenský ráj.

Slovenský ráj nedaleko

Slovenský ráj je území nacházející se na východě Slovenska, která má rozlohu asi 19 763 ha. V roce 1988 byl Slovenský ráj vyhlášen Národním parkem a najdete zde, mimo jiné, také nespočet velkých i menších vodních toků. 

Nachází se zde také nespočet krasových jevů - například různých jeskyní a děr. Mezi nejznámější patří Dobšinská ledová jeskyně nebo Medvědí jeskyně.

 • Nízké i Vysoké Tatry s možností turistiky i lyžování
 • Levoča s kostelem sv. Jakuba
 • Národní park Pieniny s okouzlující přírodou

Slovenský ráj je sice oblast pro české návštěvníky trochu vzdálená, avšak zaslouží si pozornost každého milovníka nedotčené přírody, divokých roklí a dech beroucích panoramat!

Kam za lyžováním a termály

Pokud by Vás přírodní a kulturní památky náhodou unavily, vydejte se třeba do termálních lázní Thermal Park Vrbov nebo do relaxačně - sportovního centra Porač Park. Za lyžováním zase hurá do ski centra Levoča, relax ski centra Plejsy a nebo do střediska Spišská Nová Ves. 

 

Kde kupon uplatnit

Garni Hotel Kapitula***
Spišská Kapitula 15
053 04 Spišské Podhradie
www.hotelkapitula.sk
tel: +421 534 542 581
email: recepcia@hotelkapitula.sk

Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 27.11.2012 do 30.4.2013.
 • Rezervace termínu na čísle +421 534 542 581 nebo emailu recepcia@hotelkapitula.sk.
 • Děti do 2,9 let zdarma (bez nároku na lůžko).
 • Prodloužení pobytu za příplatek 64,5 EUR/noc s polopenzí/2 osoby.
 • Parkování 10 EUR/pobyt (5 EUR/den).
 • V ceně není zahrnutý turistický poplatek 1 EUR/osoba/noc.
 • Více informací na www.hotelkapitula.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena