515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Polsko
3-denní pobyt pro DVA v historickém centru Krakova
3-denní pobyt pro DVA v historickém centru Krakova (UNESCO) včetně snídaní a romantické večeře. Poznejte nejkrásnější polské město vyhledávané turisty z celého světa.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Polsko

3-denní pobyt pro DVA v historickém centru Krakova

-51 %
3-denní pobyt pro DVA v historickém centru Krakova
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 99 zákazníků
zakoupením získáte 42 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 2. 2012

Kde uplatnit voucher

Wyspianski Hotel ***
Ul. Westerplatte 15, Krakow
www.hotel-wyspianski.pl
e-mail: wyspianski@janpol.com.pl

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Prožijte tři neopakovatelné dny a dvě noci v luxusním hotelu v samém centru Krakowa!

Krakov je jedno z nejkrásnějších evropských měst, kde na Vás odevšad dýchá umění. Je to bývalé hlavní město Polska a bezesporu nejkrásnější město našich východních sousedů. Je přezdívané polská Praha :-). I samotný hotel Wyspianski *** je pojmenován po jednom z  vynikajících polských umělců - malíři, dramatikovi a básníkovi Stanisławu Wyspiańském.

Najděte si chvíli času na předvánoční rozjímání a navštivte krásné Vánoční trhy, které začínájí 1. 12. a budou probíhat až do 23. 12. Místní specialitou je pitný med, ale nejedná se o  medovinu. Vyrábí se podobně jako víno, kvalita moku závisí na době zrání a na poměru smísení medu a vody. Trhy s tradičními polskými výrobky se konají na Starém rynku. Možná vás zaujmou výrobky z ovčích kůží nebo okusíte smažený ovčí oštěpek.

Hotel disponuje 231 luxusně zařízenými pokoji. Vy budete bydlet v nadstandardních pokích Classic. Nemusíte se tak bát, že nenajdete volné místo. Kromě koupelny a WC má každý pokoj televizor, telefon, bezdrátové připojení na internet a vysoušeč vlasů. Hotel Vám na požádání připraví na pokoj přistýlku, nebo dětskou postýlku. V budově hotelu najdete i obchod se suvenýry, kasino, sportovní obchody a pobočku banky.

 

Krakov - historie, romantika, předvánoční nákupy, novoroční výprodeje

Při svých toulkách za historií určitě nevynechejte v Krakově a blízkém okolí:

Hrad Wawel - symbolické místo s velkým významem pro Poláky, nachází se zde královský zámek a katedrála a jsou zde pochování polští králové i tragicky zesnulý prezident Lech Kaczynski

Náměstí Rynek Glowny - jedno z nejkrásnějších středověkých evropských náměstí, velkorysé v rozloze, nádherné ve své architektuře - zde tepe srdce Krakowa

Světově unikátní solné doly Wieliczka (UNESCO) - neuvěřitelně krásné solné doly s vytesanou katedrálou, podívejte se na fotogalerii

Ženy jistě nezapomenou na nákupy - nedaleko od hotelu se nachází obrovské nákupní centrum - Galeria Krakowska, které nabízí široké možnosti využití předvánočních a novoročních slev.

 

A to není všechno - v Krakově na Vás čeká romantická večeře pro DVA se speciálním menu v restauraci Amadeus ****

V ceně kupónu je kromě bohatých snídaňových bufetových stolů zahrnuta i romantická večeře v luxusní čtyřhvězdičkové Restauraci Amadeus ****, která se nachází jen pár minut chůze od hotelu. Postará se o Vás personál, který hostil mnohé významné osobnosti a kuchaři, kteří získali za své kulinářské speciality několik ocenění.

Takže zbývá jediné - popřát Vám šťastnou cestu do Krakova!!!

 

 

Doplňující informace

 • Kupon je možné čerpat od 1.12.2011 do 28.2.2012 s výjimkou 31.12.2011-01.01.2012
 • Termín je nutné domluvit e-mailem wyspianski@janpol.com.pl nebo faxem +48 12 422 57 19 (doporučujeme komunikaci v angličtině)
 • Doporučujeme předrezervaci termínu před zakoupením kuponu. Rezervujte si svůj pobyt nejpozději 30 dnů před posledním dnem platnosti, v opačném případě nemůže být garantován dostatečný výběr volných termínů.
 • Při rezervaci je třeba uvést číslo kupónu
 • Můžete si koupit více kuponů, a pobyt si tak prodloužit
 • Kupon je potřeba při check-in předložit na recepci
 • Check in od 14:00, check out do 12:00
 • Více informací o hotelu na www.hotel-wyspianski.pl
nabídka byla ukončena