515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Historický Fulnek pro DVA na 3 dny ve wellness Relaxko
Historický Fulnek pro DVA na 3 dny. Relaxační wellness pobyt v Relaxku uprostřed krásné krajiny na pomezí Moravy a Slezka. Solná jeskyně, fitness, masážní křeslo, nordic walking...
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Slezsko

Historický Fulnek pro DVA na 3 dny ve wellness Relaxko

-41 %
Historický Fulnek pro DVA na 3 dny ve wellness Relaxko
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 11. 2012

Kde uplatnit voucher

Na Slezsku 315
742 45 Fulnek
www.relaxko.cz
tel. +420 721 388 455
email: info@relaxko.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Hledáte-li na závěr léta ještě kratší dovolenou, která nezruinuje Vaši peněženku, ale bude stát opravdu za to, můžete si pogratulovat - právě jste ji totiž našli! Za necelé dva tisíce si můžete ve dvou užít parádní relaxaci ve wellness, moderní ubytování se snídaní, trochu sportu i trochu romantiky!

Relaxko, nechte se hýčkat...

Relaxační centrum Relaxko je bez nadsázky ideální místo pro všechny relaxacechtivé - od zamilovaných párů přes rodiny s dětmi až po seniory. Užívat si můžete odpočinek v solné jeskyni, hýčkání ve wellness, na kosmetice nebo masážích.

Bronz nachytáte v soláriu a tělo protáhnete ve fitness, kde můžete s trochou štěstí potkat i Petru Kvitovou.

Moderní ubytování na pomezí Moravy a Slezka

Wellness centrum Relaxko nabízí také moderní ubytování v klidné části historického městečka Fulnek, jen 30 minut od Ostravy a 20 minut od Nového Jičína. Stejně jako ve wellness centru si i zde najde každý to, po čem zrovna touží. Máte rádi určitou barvu? Holduje modernímu nebo naopak romantickému interiéru? V penzionu Relaxko si vyberete pokoj přesně podle svého gusta!

Na co se můžete těšit?

Tři dny by pro vyzkoušení všech procedur, které Relaxko nabízí, určitě nestačily. My jsme pro Vás vybrali ty nejoblíbenější:

 • Solná jeskyně pro dva - léčebné účinky solných minerálů pozitivně působí na zvýšení obranyschopnosti, dobití energie, proti nemocím dýchacího ústrojí i srdce a jako prevence proti chřipce. Před příchodem podzimu přesně to, co Vaše tělo potřebuje!
 • Masážní křeslo pro dva - pokud jste unavení a z neustálého sezení u počítače Vás všechno bolí, nechte se namasírovat v masážním křesle. Můžete si být jistí, že bolavá zády se stanou minulostí!
 • Vstup do fitness pro dva. Sportovní klub je nejnovější částí Relaxka a nabízí cvičení na moderních sportovních strojích včetně vibrační plošiny.
 • Zapůjčení nordic walking holí Vám umožní porozhlédnout se po krásách okolí.

Díky tomuto kuponu získáváte také 10% slevu na využití wellness, solária a masáží. Za příplatek můžete využívat i dalších procedur, které Relaxko nabízí (kosmetika, cvičení, masáže apod.).

Koupání i adrenalin za rohem

Kousek od Fulneku, ve městečku Tošovice, najdete adrenalinový park HEIpark. V létě se zde můžete koupat v uměle vytvořené vodní nádrži, navštívit nově vybudované lanové centrum, velkou trampolínu nebo divokého býka!

Nenáročný terén v okolí Fulneku vybízí také k využití cyklotras, které ocení hlavně rekreační cyklisté. Vybírat můžete mezi několika trasami, díky kterým se můžete podívat třeba až do Opavy.

 

Trocha historie na závěr

Nemyslete si, že Fulnek je nějaké tovární městečko, kterých je přece jen ve Slezku spousta. Právě naopak - Fulnek leží na hranicích Moravy a Slezka a jeho historie sahá až do roku 1293. Díky tomu zde najdete nádherný renesančně-barokní zámek, Augustiniánský klášter či mimořádně cennou stavbu barokního kostela Nejsvětější Trojice.Wellness centrum s ubytováním Relaxko

 

 

 

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 20.8. do 30.11.2012.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 721 388 455 nebo e-mailu info@relaxko.cz.
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.
 • Více informací na www.relaxko.cz.
nabídka byla ukončena