515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Luxusní Praha pro DVA s romantickým wellness
Gurmánský wellness pobyt pro DVA na 3 dny v luxusním Hotelu Modrá Stodola**** na okraji Prahy. Snídaně, romantická večeře, whirlpool a prodloužený check-out zajistí, že si návštěvu hlavního města užijete naplno!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Praha

Luxusní Praha pro DVA s romantickým wellness

-52 %
Luxusní Praha pro DVA s romantickým wellness
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 20. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Relax Park Modrá Stodola
Spojovací 918
252 62 Horoměřice

www.hotel.modrastodola.cz
tel.: +420 220 406 444
email: balicky@modrastodola.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Za luxusem se vydejte jedině do Prahy

Říká se, že v Praze je blaze, ale také draze. S naším kuponem však na draho můžete zapomenout a blaženě si užít perfektní 3 dny v luxusním hotelu v klidné lokalitě, ale jen kousek do centra.

K tomu přihoďte snídaně, jedenkrát i romantickou večeři v oblíbené restauraci a nezapomeňte ani na romantiku ve wellness. A nakonec - prodloužený check-out zajistí, že z Prahy budete odjíždět nabití energií a s nezapomenutelnými zážitky!

V Relax Parku Modrá Stodola jako v bavlnce

Co se Vám vybaví při slově "stodola"? Určitě to nebude luxus, komfort, styl a špičková gastronomie, že? Vidíte, a přesně tohle na Vás čeká v Modré Stodole, moderním hotelu v Horoměřicích. 

Hotel je nekuřácký a nabízí Vám ubytování v pokojích zařízených designovým italským nábytkem, lednicí, trezorem, koupelnou s vanou  včetně vytápěné podlahy a Wi-Fi internetem.

Hotel je skvěle dostupný - leží 5 minut od Letiště Václava Havla a v blízkosti silničních komunikací z Brna a Chomutova. Za 10 minut budete autem u Pražského hradu. U hotelu se nachází zastávky MHD, které Vás s jedním přestupem dostanou za necelých 30 minut do centra Prahy (autobusové linky 355,356 a 316 od zastávky Dejvická – trasa A).

Unikátní restaurace, vířivka a další aktivity v hotelu

Součástí balíčku jsou také snídaně na oba dva dny. Jeden večer si také pochutnáte na tříchodové romantické večeři ve stylové restauraci, která se nachází v příjemném prostoru bývalé kamenné stodoly.

Kuchaři dbají hlavně na čerstvé suroviny zpracované tradičním způsobem na grilu na dřevěném uhlí. Po celý rok je zde servírovaná tradiční česká a moravská kuchyně. Pro vegetariány je připravené speciální menu.

Hotel se nejmenuje Relax park jen tak pro nic za nic. Najdete zde privátní wellness s vířivkou, parní lázní, relaxační místností s masážemi. Díky kuponu si užijete vytouženou romantiku v soukromé vířivce - romantické osvětlení, domácí nápoj, hudba,... a poté pobýt v relaxační místnosti. Vířivá masáž celého těla je dokonalou relaxací ve vodě. Při pobytu ve whirpoolu, kdy voda dosahuje tělesné teploty, celkově zregenerujete celé své tělo, uvolníte ztuhlé svalstvo a aktivujete svaly. Součástí privátního whirpoolu je příjemné posezení. Teplotu je možné regulovat na přání zákazníka od 24 do 34 C, stejně tak je možné nastavit whirlpool na intenzivní masáž, klasickou bublinkovou koupel a jemnou perlivou lázeň. Už se nemůžete dočkat?


Za příplatek si samozřejmě můžete zakoupit i další procedury - např. využít 20% slevu na ayuervedickou masáž.

Zábavu v hotelu si užijete na bowlingu se čtyřmi dráhami a glow efektem. 1 hodinu bowlingu pro oba máte totiž v rámci kuponu zdarma! Děti si mohou pohrát na venkovním hřišti nebo v dětském koutku a to třeba pod dozorem profesionální paní na hlídání.

Outdoor aktivity a kam v okolí

V hotelu a okolí si můžete aktivně odpočinout také u nespočtu venkovních aktivit - mezi nimi například petanque, croquet, tenis, golf nebo jízda na koni.

V bezprostředním okolí hotelu se nachází malebná, historií opředená krajina chráněnné krajinné oblasti Kozí hřbety, Tichého údolí navazujícího na povodí Vltavy, Levý Hradec, Statenický háj, oblast hradu Okoř a jiné.

Krásná příroda je ideální k menším procházkám, výletům s nordic walking holemi nebo vyjížďkám na kolech.

Do ZOO nebo za kulturou? Záleží jen na Vás!

Kam vyrazit v Praze určitě víte - Pražský hrad, Staroměstské náměstí, orloj, židovská čtvrť... prostě klasika. Kam ale až si prohlédnete všechny pamětihodnosti?

 • Pokud jste ještě nikdy nebyli v ZOO Praha, je nejvyšší čas sem zavítat. Provětráte se na čerstvém vzduchu a uvidíte obrovský areál rozléhající se v jarně rozkvétající přírodě. Určitě nevynechejte zajímavou expozici goril!
 • Láká Vás spíše výstava? Správnou volbou bude návštěva nově zrekonstruovaného Národního technického muzea, jehož precizně vypracované expozice Vás naprosto ohromí.
 • A milovníky klasického umění jistě zaujme návštěva Veletržního paláce s kontroverzně přesunutou Slovanskou epopejí. Obrovská plátna Alfonse Muchy Vás přenesou o tisíce let zpátky a Vy budete uneseni mistrnou technikou tohoto secesního velikána!

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 23.10. do 20.12.2013.
 • Rezervace pobytu na +420 220 406 455 nebo na emailu balicky@modrastodola.cz.
 • Dítě do 6 let v ceně pobytu (bez nároku na lůžko).
 • Dítě 6 -15 let na přistýlce příplatek 250 Kč/noc.
 • Parkování na kamerovým systémem hlídaném parkovišti v areálu za 80 Kč/den.
 • Možnost dokoupení další noci za 990 Kč/2 osoby (hradí se na místě).
 • Možnost změny pokoje na apartmán za příplatek 800 Kč/noc.
 • Možnost zajištění profesionálního baby-sittingu.
 • Více informací na www.hotel.modrastodola.cz.
nabídka byla ukončena