515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Luxusní Praha pro DVA s romantickým wellness
Gurmánský wellness pobyt pro DVA na 3 dny v luxusním Hotelu Modrá Stodola**** na okraji Prahy. Snídaně, romantický whirlpool a pozdní check-out zajistí, že si návštěvu hlavního města užijete naplno!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Praha

Luxusní Praha pro DVA s romantickým wellness

-55 %
Luxusní Praha pro DVA s romantickým wellness
nabídka byla ukončena
49 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 7. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Relax Park Modrá Stodola
Spojovací 918
252 62 Horoměřice

www.hotel.modrastodola.cz
tel +420 220 406 455
email: sales@modrastodola.cz

Za luxusem se vydejte jedině do Prahy

Říká se, že v Praze je blaze, ale také draze. S naším kuponem však na draho můžete zapomenout a blaženě si užít perfektní 3 dny v luxusním hotelu v klidné lokalitě, ale jen kousek do centra.

K tomu přihoďte snídaně, jedenkrát i večeři v oblíbené restauraci a nezapomeňte ani na romantiku ve wellness. A nakonec - pozdní check-out zajistí, že z Prahy budete odjíždět nabití energií a s nezapomenutelnými zážitky!

V Relax Parku Modrá Stodola jako v bavlnce

Co se Vám vybaví při slově "stodola"? Určitě to nebude luxus, komfort, styl a špičková gastronomie, že? Vidíte, a přesně tohle na Vás čeká v Modré Stodole, moderním hotelu v Horoměřicích. 

Hotel je nekuřácký a nabízí Vám ubytování v moderně zařízených a stylově vybavených pokojích s Wi-Fi. Zdarma je pro Vás také parkování na kamerově hlídaném parkovišti u hotelu.

Hotel je skvěle dostupný - leží 5 minut od Letiště Václava Havla a v blízkosti silničních komunikací z Brna a Chomutova. Za 10 minut budete autem u Pražskému hradu. U hotelu se nachází zastávky MHD, které Vás s jedním přestupem dostanou za necelých 30 minut do centra Prahy (autobusové linky 355,356 a 316 od zastávky Dejvická – trasa A).

Unikátní restaurace, vířivka a další aktivity v hotelu

Součástí balíčku jsou také snídaně na oba dva dny. Jeden večer si také pochutnáte na večeři ve stylové restauraci, která se nachází v příjemném prostoru bývalé kamenné stodoly.

Kuchaři dbají hlavně na čerstvé suroviny zpracované tradičním způsobem na grilu na dřevěném uhlí. Po celý rok je zde servírovaná tradiční česká a moravská kuchyně.

Hotel se nejmenuje Relax park je tak pro nic za nic. Najdete zde privátní wellness s vířivkou, parní lázní, relaxační místností s masážemi. Díky kuponu si užijete odpočinek v soukromé vířivce a za příplatek si samozřejmě můžete zakoupit i další procedury.

Zábavu v hotelu si užijete na bowlingu se čtyřmi dráhami a glow efektem. Děti si mohou pohrát na venkovním hřišti nebo v dětském koutku a to třeba pod dozorem profesionální paní na hlídání.

Outdoor aktivity a kam v okolí

V hotelu a okolí si můžete aktivně odpočinout také u nespočetu venkovních aktivit - mezi nimi například petanque, croquet, tenis, golf nebo jízda na koni.

V bezprostředním okolí hotelu se nachází malebná, historií opředená krajina chráněnné krajinné oblasti Kozí hřbety, Tichého údolí navazujícího na povodí Vltavy, Levý Hradec, Statenický háj, oblast hradu Okoř a jiné.

Krásná příroda je ideální k menším procházkám, výletům s nordic walking holemi nebo vyjížďkám na kolech.

Romantika v jarní Praze

Do ZOO nebo za kulturou? Záleží jen na Vás!

Kam vyrazit v Praze určitě víte - Pražský hrad, Staroměstské náměstí, orloj, židovská čtvrť... prostě klasika. Kam ale až si prohlédnete všechny pamětihodnosti?

 • Pokud jste ještě nikdy nebyli v ZOO Praha, je nejvyšší čas sem zavítat. Provětráte se na čerstvém vzduchu a uvidíte obrovský areál rozléhající se v jarně rozkvétající přírodě. Určitě nevynechejte zajímavou expozici goril!
 • Láká Vás spíše výstava? Správnou volbou bude návštěva nově zrekonstruovaného Národního technického muzea, jehož precizně vypracované expozice Vás naprosto ohromí.
 • A milovníky klasického umění jistě zaujme návštěva Veletržního paláce s kontroverzně přesunutou Slovanskou epopejí. Obrovská plátna Alfonse Muchy Vás přenesou o tisíce let zpátky a Vy budete uneseni mistrnou technikou tohoto secesního velikána!

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 8.4. do 31.7.2013.
 • Rezervace pobytu na +420 220 406 455 nebo na emailu sales@modrastodola.cz.
 • Dítě do 6 let v ceně pobytu.
 • Další až dvě děti do 6 let příplatek 150 Kč/noc.
 • Jedno dítě do 6 let a jedno dítě do 15 let příplatek 260 Kč/noc.
 • Příplatek za dvě děti do 15 let 520 Kč/noc.
 • Možnost dokoupení další noci za 990 Kč/2 osoby (hradí se na místě).
 • Možnost zajištění profesionálního baby-sittingu.
 • Více informací na www.hotel.modrastodola.cz
nabídka byla ukončena