515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Gastronomický pobyt pro DVA na jižní Moravě na 3 dny
Tři labužnické dny v Hotelu Beatrice v areálu vinných sklepů U Jeňoura s bohatou polopenzí. Vychutnejte si opulentní moravské menu s širokým výběrem hlavního chodu, neomezenou konzumací sudového vína, domácím moučníkem a mnoha dalšími dobrotami!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Gastronomický pobyt pro DVA na jižní Moravě na 3 dny

-50 %
Gastronomický pobyt pro DVA na jižní Moravě na 3 dny
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 75 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2014

Kde uplatnit voucher

Vinné sklepy U Jeňoura a Hotel Beatrice
Prušánky-Nechory 836
696 21

www.ujenoura.cz
tel.: +420 605 276 362
e-mail: jana@ujenoura.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

To nejlepší z chutí jižní Moravy ve třech dnech

Chcete poznat to nejlepší z jihomoravské kuchyně a vinných sklepů? V krásném prostředí rozlehlých vinic jižní Moravy máte jedinečnou příležitost. Dopřejte si delikátní gurmánský zážitek v autentickém prostředí vinných sklepů U Jeňoura a pohodlí Hotelu Beatrice.

To nejlepší z chutí jižní Moravy ve třech dnech

Hotel uprostřed gastronomického ráje a vinných sklepů

Hotel Beatrice je součástí sklepního areálu U Jeňoura. Nabízí pohodlné ubytování v klidném prostředí nechorských vinic. Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a balkónem s posezením a výhledem. Koupelny jsou opatřeny vysoušečem vlasů a kvalitní hotelovou kosmetikou, některé pokoje též televizí.

Hotel uprostřed gastronomického ráje a vinných sklepů

V hotelu je možné se zdarma připojit k internetu přes Wi-fi síť. Přilehlý venkovní bazén je Vám v letním období též plně k dispozici.

V hotelu je možné se zdarma připojit k internetu přes Wi-fi síť. Přilehlý venkovní bazén je Vám v letním období též plně k dispozici

Kulinářské zážitky oceněny Maurerovým výběrem

Pobyt v Hotelu Beatrice Vám nabídne především skvělé gastronomické zážitky. Snídaně formou bufetového stolu jsou dobrý základ dne. Těšte se ale především na večeře.

Kulinářské zážitky oceněny Maurerovým výběrem

První den přijde to hlavní! Bohaté moravské menu ve vinných sklepech skýtá nesčetné pochoutky:

 • výběr domácích terinek/paštik jako předkrm
 • hlavní chod podávaný v pestrých variantách (např. kuřecí paličky, kuře na víně, nechorské závitky s kysaným zelím, pečená kolena, sekané masové kuličky, výtečné ragú, medailonky v hříbkové omáčce, pečené brambory, salát, chléb)
 • neomezená konzumace sudového vína místní produkce (bílé, červené), kávy, čaje a jiných nápojů - nealko, voda; po dobu 5 hod.
Bohaté moravské menu ve vinných sklepech skýtá nesčetné pochoutky
 • moučník od místní cukrářky a espresso
 • ochutnávka místních pochutin – masové rolády, uzeniny z udírny, paštiky, šunky, zabijačkové dobroty; vše se připravuje vždy čerstvé přímo před vámi
 • jedna láhev vína místní produkce jako dáreček
Jedna láhev vína místní produkce jako dáreček
 
Druhý den si vychutnáte tříchodové menu zahrnující i dva nápoje zdarma pro Vás oba.

Užijte si krásu vinic ze sedla

Krajina jižní Moravy je také ideální na cyklo výlety, odpovídající náročnost zde najdou rodiny s dětmi i nadšení cyklisté. Při Vašich projížďkách narazíte nejen na malebné vinné sklípky, ale také na architektonické skvosty, které jsou jako pozůstatky šlechtických rodů, které tu v minulosti sídlily.

Užijte si krásu vinic ze sedla

Pokud jste na jižní Moravě poprvé anebo se sem vracíte po delší době, určitě nemůžete vynechat Lednicko-valtický areál se zámky a kolonádou na Reistně. Ti zdatnější tam dojedou na kole; autem je to kousek.

Pokud jste na jižní Moravě poprvé anebo se sem vracíte po delší době, určitě nemůžete vynechat Lednicko-valtický areál se zámky a kolonádou na Reistně

V Lednicko-valtickém areálů zažijete krásné romantické chvíle při pěší procházce nebo například plavbě parkem po ramenech řeky Dyje. Ta je provázená výkladem o historii a zajímavostech bývalého lichtenštejnského panství. Pluje se od lednického zámku k Minaretu a odtud dále k Janovu Hradu (Janohradu).

V Lednicko-valtickém areálů zažijete krásné romantické chvíle při pěší procházce nebo například plavbě parkem po ramenech řeky

Lednice láká také na nejmladší lázně v Česku - Lázně Lednice - kde se léčí minerální jodobromovou vodou účinnou na nemoci pohybového aparátu.

Navštívit se také vyplatí například:

 • větrný mlýn u Starého Poddvorova
 • Velkomoravské hradiště Mikulčice
 • město Hodonín
 • Baťův kanál   

Doplňující informace

 • Kupón je možno využít od 16.04.2014 do 31.08.2014
 • Rezervace na nebo na tel. +420 605 276 362 nebo na e-mailu: jana@ujenoura.cz
 • Zdarma dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu
 • Dítě od 4 do 15 let za 500 Kč/noc s polopenzí.
 • Domácí mazlíček za 150 Kč/noc.
 • Více informací na www.ujenoura.cz.
nabídka byla ukončena