515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Exkluzivní romantika na palubě luxusního botelu v Praze pro DVA
Exkluzivní pobyt v luxusním 4* botelu GreenYacht Hotel&Restaurant Praha pro DVA na 3 všední dny se snídaněmi a romantickým balíčkem s večeří a sektem! Splňte si tímto jedinečným zážitkem nejtajnější romantické sny kdykoliv až do března 2014!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Praha

Exkluzivní romantika na palubě luxusního botelu v Praze pro DVA

-72 %
Exkluzivní romantika na palubě luxusního botelu v Praze pro DVA
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 59 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

GreenYacht Hotel&Restaurant
U libeňského mostu 1
18000 Praha 8

www.greenyachthotel.com
tel. +420 270 004 150
email: reception@greenyachthotel.com

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Splňte si své romantické sny na palubě luxusního botelu v Praze

Ať už Vás čeká oslava výročí či chcete své polovičce přichystat romantické překvapení, s pobytem v luxusním botelu GreenYacht Hotel&Restaurant nemůžete udělat chybu! Nejtajnější romantické představy se zde totiž stávají realitou a každé romantické srdce zaplesá při večeři na palubě nebo při odpočinku se sklenkou sektu v ruce...

GreenYacht Hotel - luxus v netradičním provedení

GreenYacht botel najdete kotvit u Libeňského mostu v Praze 8 - tedy v klidné přírodě a hned u golfového hřištěStylové ubytování v kajutách se standardem čtyř "kotviček" Vás naprosto uchvátí. Romantické kajuty Vám poskytnou soukromí ideální pro relaxaci při zvucích šumící řeky.

Pravý požitek ze spánku Vám přinesou kvalitní postele s příjemnými přikrývkami a polštáři. Barevná plochá televize, telefon, připojení na internet, trezor a místo pro golfové bagy patří ke standardnímu vybavení. 

Při příjezdu si ve dvou vychutnáte láhev vychlazeného sektu a chybět nebude ani ovocná mísa, kterou budete mít připravenou v kajutě.

Romantická večeře v GreenYacht Restaurant

Za kulatými okny se třpytí vlnky řeky a ve stylovém, golfově laděném interiéru se mezitím servírují dobroty na neobvyklém porcelánu. Tak nějak si můžete představit stravování v GreenYacht Restaurant. Součástí Vašeho balíčku jsou snídaně formou bufetu a romantická večeře při svíčkách. Podávají se zde mezinárodní speciality a moderní česká kuchyně.

Pokud by Vás popadla chuť zahrát si golf, zajděte do Golf baru s indoor trenažéry. Zahnat hlad Vám pomůžou čerstvě připravované sendviče nebo "pasty". Zkušení barmani Vám namíchají nápoj z bohaté řady koktejlů, při jehož popíjení si vychutnáte nejen jej, ale i majestátní panorama Hradčan. V létě Golf Bar nabízí i speciality na grilu, které je možno vychutnat jak na zadní terase, tak na terase Sun decku.

Odpočívejte ve wellness

Zatímco pánové budou v baru trénovat odpaly, dámy mohou relaxovat v hotelovém wellness (a to dokonce s 20-ti% slevou). Dopřát si můžete blahodárné vlivy masáží v neobyčejném designu wellnessové krajiny s pohledem na volně proudící řeku.

Nalaďte se na vánoční notu na tradičních adventních trzích

Využijte kupon k zimnímu pobytu a vydejte se na největší vánoční trhy v zemi. Lákadlem je dozajista bohatá tradice, nabitý vánoční program, třpytící se vánoční strom, adventní atmosféra, typické jídlo i pití.
 
Vánoční trhy 2013 startují v sobotu 1.12.2013 a končí 1.1.2014. Tradičně jako každým rokem se konají na Staroměstském náměstí (dále třeba i na Václavském náměstí, výstavišti Holešovice a dalších místech). Těšit se můžete na desítky stánků, kde budou prodejci prodávat vánoční dekorace, cukroví, perníčky, kapry, ozdoby, dárky, občerstvení.
 
 
Slavnostní chvíle, kdy bude rozsvícen vánoční strom nastane 30.11.2013 v podvečer. A ještě než jej uvidíte na živo, můžete hádat jak vysoký bude letos - odhaduje se dokonce že od 23 do 25 metrů!

Procházka po stověžaté Praze

Vedle odpočinku se vydejte také do centra města na prohlídku nejznámějších pražských pamětihodností - Pražský hrad, Staroměstské náměstí, orloj, židovská čtvrť, Hradčany... však to znáte. Kam ale až si prohlédnete všechny pamětihodnosti?

 • Pokud jste ještě nikdy nebyli v ZOO Praha, je nejvyšší čas sem zavítat. Provětráte se na čerstvém vzduchu a uvidíte obrovský areál rozléhající se v jarně rozkvétající přírodě. Určitě nevynechejte zajímavou expozici goril!
 • Láká Vás spíše výstava? Správnou volbou bude návštěva nově zrekonstruovaného Národního technického muzea, jehož precizně vypracované expozice Vás naprosto ohromí.
 • A milovníky klasického umění jistě zaujme návštěva Veletržního paláce s kontroverzně přesunutou Slovanskou epopejí. Obrovská plátna Alfonse Muchy Vás přenesou o tisíce let zpátky a Vy budete uneseni mistrnou technikou tohoto secesního velikána!
 • Pokud hledáte trochu křehké krásy uprostřed Prahy zajděte si určitě do Botanické zahrady. Nabídne Vám bohatou venkovní expozici exotických rostlin a nebo navštivte skleník Fata Morgana, kde se ocitnete během několika vteřin v tropickém ráji se záplavou rostlin nepřeberných tvarů a barev.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1.11.2013 do 31.3.2014. Nelze využít v termínu 26.12.2013 až 1.1.2014.
 • Platí pouze ve všední dny (ne - čt). Pobyt s nástupem v pátek nebo sobotu lze dokoupit za příplatek 500 Kč/noc/2 osoby.
 • Rezervujte nejpozději 7 dnů předem na tel. +420 270 004 150 nebo emailem reception@greenyachthotel.com.
 • Pokud máte zájem o konkrétní datum pobytu, prosím ověřte si volné kapacity na recepci před nákupem kuponu.
 • Storno rezervace nebo změnu termínu lze provést nejpozději 7 dní předem, jinak je kupon považován za uplatněný.
 • Dítě do 2,99 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Přistýlka pro dítě 3-12 let za 500 Kč/noc se snídaní.
 • Zvíře do 15 kg 175 Kč/noc.
 • Více informací na www.greenyachthotel.com.
nabídka byla ukončena