515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Dovolená nedaleko Máchova jezera pro DVA na 3 dny
Dovolená u Máchova jezera pro DVA na 3 dny v penzionu Borůvka nedaleko turistického střediska Doksy. Osvěžte se dovolenou u vody a poznejte romantický Máchův kraj!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

Dovolená nedaleko Máchova jezera pro DVA na 3 dny

-56 %
Dovolená nedaleko Máchova jezera pro DVA na 3 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 8. 2013

Kde uplatnit voucher

Penzion Borůvka
Zbyny 52
472 01 Doksy

www.tostaf.cz/boruvka.aspx
tel. 602 379 378

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Léto u Máchova jezera

Máchovo jezero je největší rybník v Libereckém kraji založený již Karlem IV. Jde o jedno z nejnavštěvovanějších letních rekreačních center v Čechách. Svým návštěvníkům nabízí spoustu kulturních i sportovních aktivit. Poznejte přírodu, která inspirovala český romantismus!

Penzion Borůvka

Penzion Borůvka se nachází v malebné vesničce Zbyny, v obci Doksy, které se rozkládají necelé 3 km od Máchova jezera. Prostředí penzionu je vhodné pro rodinu i partu přátel.

Pokoje penzionu jsou slunné a prostorné. Samozřejmostí je vlastní sociální vybavení. Možností je ale i levnější ubytování (zvolíte ve 2. kroku nabídky) bez vlastního sociálního zařízení. Pro ubytované jsou zajišťovány snídaně, které lze dokoupit na místě.

Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi. Využít lze i zahradu s venkovním krbem a možností venkovního stravování. V penzionu je také k dispozici ping-pongový stůl. V blízkosti se nachází dětské hřiště.

Do Liberce za zábavou i vzděláním

Asi hodinu jízdy autem se nachází krajské město Liberec. Zde se nachází mnoho pamětihodností, ale i velký a známý aquapark Babylon. Najdete zde klasické i adrenalinové vodní atrakce. Relaxovat můžete v saunovém světě či na letní terase.

Součástí centra Babylon je také IQ centrum, kde se Vy i Vaše děti na více než dvě stě exponátech poučíte o zajímavostech ze všech oblastí lidského života. V areálu se nachází také lunapark, golfový simulátor, laser game, bowling a nespočet dalších atrakcí, jejichž přehled najdete zde. V Liberci také můžete navštívit ZOO či Botanickou zahradu. 

Co podniknout u Máchova jezera?

Koupání v Máchově jezeře - kolem celého Máchova jezera se nacházejí pláže a restaurace. Vzdálenost od penzionu lze dojet na kole nebo si udělat pěknou procházku. 

V okolí Máchova jezera se nachází mnoho turistických stezek doplněných i o velké množství naučných stezek, které seznamují s přírodními podmínkami i historií místa. Například dětská naučná stezka Se Čtyřlístkem okolo Blaťáku doplněná o Muzeum Čtyřlístek, Naučná stezka Swamp a Máchova stezka. I cyklistické trasy vedou na zajímavá místa. Lze dojet například na hrad Bezděz, Kokořín nebo Housku

Okolí penzionu je protkáno několika in-linovými stezkami, které lze využít.

Přibližně 2 km od penzionu se nacházejí stáje, kde lze objednat jízdu na koních. Objednávku lze učinit přímo v penzionu.

V nejbližším okolí penzionu je možnost si pronajmout volejbalové hřiště a tenisové kurty

U Máchova jezera se rozhodně nebudete nudit! Rybník samotný poskytuje mnoho aktivit a okolí určitě stojí za prozkoumání autem, na kole či pěšky. 


Doplňující informace

  • Kupon je možno využít od 12.8. do 30.9.2013.
  • Rezervace pobytu na tel. 602 379 378.
  • Možnost dokoupení snídaní: 80 Kč/os/den a 40 Kč/dítě do 13 let/den.
  • Dítě do 6 let zdarma.
  • Dítě 7-12 let 225 Kč/noc.
  • Dítě od 13 let 450 Kč/noc.
  • Více informací na www.tostaf.cz/boruvka.aspx.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena