515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Dovolená nedaleko Máchova jezera pro DVA na 3 dny
Dovolená u Máchova jezera pro DVA na 3 dny v penzionu Borůvka nedaleko turistického střediska Doksy. Osvěžte se dovolenou u vody a poznejte romantický Máchův kraj!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

Dovolená nedaleko Máchova jezera pro DVA na 3 dny

-56 %
Dovolená nedaleko Máchova jezera pro DVA na 3 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 20 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 8. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Borůvka
Zbyny 52
472 01 Doksy

www.tostaf.cz/boruvka.aspx
tel. 602 379 378

Léto u Máchova jezera

Máchovo jezero je největší rybník v Libereckém kraji založený již Karlem IV. Jde o jedno z nejnavštěvovanějších letních rekreačních center v Čechách. Svým návštěvníkům nabízí spoustu kulturních i sportovních aktivit. Poznejte přírodu, která inspirovala český romantismus!

Penzion Borůvka

Penzion Borůvka se nachází v malebné vesničce Zbyny, v obci Doksy, které se rozkládají necelé 3 km od Máchova jezera. Prostředí penzionu je vhodné pro rodinu i partu přátel.

Pokoje penzionu jsou slunné a prostorné. Samozřejmostí je vlastní sociální vybavení. Možností je ale i levnější ubytování (zvolíte ve 2. kroku nabídky) bez vlastního sociálního zařízení. Pro ubytované jsou zajišťovány snídaně, které lze dokoupit na místě.

Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi. Využít lze i zahradu s venkovním krbem a možností venkovního stravování. V penzionu je také k dispozici ping-pongový stůl. V blízkosti se nachází dětské hřiště.

Do Liberce za zábavou i vzděláním

Asi hodinu jízdy autem se nachází krajské město Liberec. Zde se nachází mnoho pamětihodností, ale i velký a známý aquapark Babylon. Najdete zde klasické i adrenalinové vodní atrakce. Relaxovat můžete v saunovém světě či na letní terase.

Součástí centra Babylon je také IQ centrum, kde se Vy i Vaše děti na více než dvě stě exponátech poučíte o zajímavostech ze všech oblastí lidského života. V areálu se nachází také lunapark, golfový simulátor, laser game, bowling a nespočet dalších atrakcí, jejichž přehled najdete zde. V Liberci také můžete navštívit ZOO či Botanickou zahradu. 

Co podniknout u Máchova jezera?

Koupání v Máchově jezeře - kolem celého Máchova jezera se nacházejí pláže a restaurace. Vzdálenost od penzionu lze dojet na kole nebo si udělat pěknou procházku. 

V okolí Máchova jezera se nachází mnoho turistických stezek doplněných i o velké množství naučných stezek, které seznamují s přírodními podmínkami i historií místa. Například dětská naučná stezka Se Čtyřlístkem okolo Blaťáku doplněná o Muzeum Čtyřlístek, Naučná stezka Swamp a Máchova stezka. I cyklistické trasy vedou na zajímavá místa. Lze dojet například na hrad Bezděz, Kokořín nebo Housku

Okolí penzionu je protkáno několika in-linovými stezkami, které lze využít.

Přibližně 2 km od penzionu se nacházejí stáje, kde lze objednat jízdu na koních. Objednávku lze učinit přímo v penzionu.

V nejbližším okolí penzionu je možnost si pronajmout volejbalové hřiště a tenisové kurty

U Máchova jezera se rozhodně nebudete nudit! Rybník samotný poskytuje mnoho aktivit a okolí určitě stojí za prozkoumání autem, na kole či pěšky. 


Doplňující informace

  • Kupon je možno využít od 12.8. do 30.9.2013.
  • Rezervace pobytu na tel. 602 379 378.
  • Možnost dokoupení snídaní: 80 Kč/os/den a 40 Kč/dítě do 13 let/den.
  • Dítě do 6 let zdarma.
  • Dítě 7-12 let 225 Kč/noc.
  • Dítě od 13 let 450 Kč/noc.
  • Více informací na www.tostaf.cz/boruvka.aspx.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena