515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Pobyt na břehu Lipna pro DVA na 3 a více dní s polopenzí
Jedinečný pobyt na břehu jezera Lipno pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Na Pláži. Polopenze, minigolf, petangue, aquapark a zapůjčení loďky nebo kola - vše v nádherném prostředí Šumavy.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Lipno

Pobyt na břehu Lipna pro DVA na 3 a více dní s polopenzí

-45 %
Pobyt na břehu Lipna pro DVA na 3 a více dní s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 42 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Na Pláži
Jiráskova 42
Horní Planá 382 26

www.hotel-plaz.cz
tel.: 380 738 374
e-mail: info@hotel-plaz.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Zábavou nabitý pobyt u Lipna

Máme pro Vás skvělou nabídku! Chcete si odpočinout u Lipna, našeho největšího vodního díla, a zároveň bydlet v krásném hotelu na pláži? Zábavou a relaxací nabitý balíček v lokalitě plné zajímavostí je tady!

Oblast Lipna snoubí relaxaci i zábavu

Komfortní ubytování, to je Hotel Na Pláži

Hotel Na Pláži se nachází na samém břehu Lipenské přehrady v obci Horní Planá. Bezchybná okolní krajina a nesčetné možnosti sportovního vyžití jsou přednostmi, které Vám dovolenou v tomto hotelu ještě zpříjemní.

Hotel Na pláži se opravdu nachází přímo na břehu přehrady

Hotel nabízí ubytování ve dvaceti zařízených pokojích. Pokoje jsou vybavené televizí se satelitem a vlastním sociálním zařízením. Wi-Fi připojení k internetu je zde samozřejmostí.

Pokoje jsou zařízeny tak, aby zajistily hostům maximální relaxaci

Hotelový areál nabízí širokou škálu vysoce kvalitních služeb od ubytování až po gastronomii. Poslední jmenované okusíte díky polopenzi, která je součástí balíčku. Pochutnáte si na tradiční české kuchyni a můžete si jídlo dát i na terase.

Polopenze je podávána v restauraci nebo na hotelové terase

Volný čas využitý na maximum

V rámci balíčku si všeho užijete do sytosti. Pro aktivní odpočinek si zde můžete zapůjčit jízdní kola (na 4 hodiny), která jsou součástí služeb, které balíček obsahuje.

Užijte si svoji dovolenou maximálně

Vedle odpočinku si pro Vás hotel v tomto balíčku připravil i trochu romantiky či zábavy na hladině Lipna - díky zapůjčení loděk na 2 hodiny (namísto zapůjčení kol) se můžete vydat poznávat krásy tohoto jezera. Další možností pro využití Vašeho volného času je pak minigolf, stolní tenis, badminton nebo petangue a nejen pro milovníky "čvachtání" je zde v ceně vstup do Aquaparku Frymburk.

Součástí balíčku je možnost vypůjčení jak loděk, tak kol

Překrásné prostředí Šumavy nabízí ideální podmínky pro letní dovolenou – koupání, surfování, projížďky na lodičkách. Lipensko je unikátním spojením divoké, krásné a nedotčené přírody. Najdete zde ale i množství historických a technických památek.

Prostředí Lipna i Šumavy nabízí ideální podmínky por letní dovolenou

Unikátní Stezka korunami stromů s nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Naprostým unikátem je na Lipně Stezka korunami stromů, která Vám poskytne jedinečnou kombinaci mnoha nevšedních zážitků. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera a je unikátním doplněním Active Park Lipno. Je vhodná pro všechny od dětí, po seniory i handicapované.

Na stezce dlouhé 675 metrů naleznete kromě jedinečné vyhlídky ze 40 metrové věže i spoustu dobrodružných zážitků. Vystoupáte na vyhlídkovou věž a svezete se nejdelším suchým tobogánem v Česku!

Na kole po celém Lipně

Stejně jako je Lipno v zimě protkáno běžkařskými trasami, na jaře a v létě to zde milují hlavně cyklisté. S tipy na výlety Vám ochotně poradí také personál hotelu. Co zde najdete?

Okolí Lipna si užívají především cyklisté

 • Nenáročné trasy pro rodiny, například cyklostezka "S dětmi za čerty", která Vás dovede k Čertově stěně anebo "Jezerní cyklotrasa" vedoucí přímo od Lipna do Frymburku.
 • Cyklotrasy pro horská kola a nadšené sportovce s různým převýšením, délkou i náročností. Z těch kratších zkuste například "Vojenským újezdem okolo rybníku Olšina" o délce 32 km. Z dlouhých tras Vás možná zaujme trasa "Okolo Lipna - podél Schwanzenberského kanálu" nebo "S Pražáky přes Čerťáky do Pajzlu u Jakuba".

Pokud neholdujete kolům, zkuste se vydat po některé trase pro in-line brusle. "Jezerní inline stezka Frymburk - Lipno nad Vltavou" a "Inline stezka Nová Pec - Stožec" jsou speciálně upravené právě pro bruslaře.

Turistika s výhledem na Alpy

Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani milovníci turistiky a nordic walkingu. Pro Vás je zde jedna z nejkrásnějších tras na Lipensku vůbec. Vydáte se z Lipna nad Vltavou přes Alpskou vyhlídku až do Frymburku. Celá trasa měří 9 km.

Vydejte se na Šumavu a užijte si výhled i na Alpy

Po celou dobu se budete moci kochat pohledem na Lipno, Novohradské hory,  SternGartl, Alpy a šumavské třináctistovky - Hochficht, Plechý. Po cestě si na své přijdou houbaři a sběrači borůvek, tamější lesy jsou na tyto dobroty bohaté.

Český Krumlov (UNESCO) a další tipy na výlet

Romantické panorama obklopené meandry Vltavy jistě každý zná alespoň z fotek. A právě toto nejčastěji zobrazované panorama je historickým středem města Český Krumlov, který je od roku 1992 zapsán na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Křivolaké uličky, ze kterých dýchá historie, jsou ideálním místem na romantickou procházku ve dvou.

Český Krumlov je právem zapsán na seznam UNESCO

Město je obklopeno hlubokými lesy, romantickými skalisky, třpytícími se hladinami rybníků a přírodními parky.

Ptáte se, kam dál? Tady máte další tipy:

 • nejvýše položený hrad v Česku (1053 m n. m.) - Vítkův hrádek - byl založen v polovině 13. století Vítkem z Načeradce pocházejícím z krumlovské větve rodu Vítkovců a nyní potěší všechny milovníky historie
 • Hrad Rožmberk pocházející z poloviny 13. století patří mezi nejstarší hrady Vítkovců, předchůdců jednoho z nejvýznamnějších českých šlechtických rodů - Rožmberků a nyní si v něm užijete několik prohlídkových tras
 • navštivte také Cisterciácký klášter ve Vyšším Brodě, jehož krutý osud mu neubral na zajímavosti
 • nedaleko Lipna se nachází Schwarzenberský plavební kanál, staré vodní dílo Šumavy, kolem kterého vede cyklotrasa
 • za romantikou se vydejte k malebnému zámku Hluboká nad Vltavou
Vydejte se za romantikou na malebný zámek Huluboká
 • Hora Kleť - rozhledna je vysoká 18 metrů a za příznivého počasí se z ní otevře nádherný pohled na Šumavské lesy, Novohradské hory a když je opravdu příznivé počasí, je vidět i panorama Alp.
 • Boubínský prales - naučná stezka o délce necelých čtyř kilometrů. Stezka začíná u Boubínského jezírka, zahrnuje celkem osm zastávkových míst a vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům „Krále smrků“.
 • Plešné jezero - patří k nejnavštěvovanějším místům Šumavy. Morénová hráz je vysoká 30–40 m, kamenné moře sestupuje až 150 m pod jezero. Ledovcový kotel (kar) je zahlouben do severovýchodního svahu nejvyšší hory na české straně Šumavy - Plechého.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1.9.2014 do 30.10.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 380 738 374 nebo emailu info@hotel-plaz.cz.
 • VARIANTA A: pobyt pro DVA na 3 dny (2 noci) za 2499 Kč.
 • VARIANTA B: pobyt pro DVA na 4 dny (3 noci) za 3499 Kč.
 • Pobyt pro DVA na 4 dny (3 noci) zvolíte ve 2. kroku objednávky za příplatek 1000 Kč (celková cena pobytu 3499 Kč). Pobyt zahrnuje všechny služby, které zahrnuje pobyt na 3 dny.
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby a postel
 • Příplatky k variantě A:
  • Dítě od 3 do 10 let za 375 Kč/noc včetně polopenze a služeb
  • Další dospělá osoba na pokoji za 550 Kč/noc s polopenzí a všemi benefity
 • Příplatky k variantě B:
  • Dítě od 3 do 10 let za 350 Kč/noc včetně polopenze a služeb
  • Další dospělá osoba na pokoji za 514 Kč/noc s polopenzí a všemi benefity
 • V ceně pobytu není zahrnuta turistická taxa 21 Kč/noc/osoba.
 • Pes – malé plemeno za 100 Kč/noc.
 • Pes – střední a velké plemeno za 400 Kč/noc.
 • Více informací na www.hotel-plaz.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena