515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Itálie
Pobyt na tradiční italské BIO farmě (San Cristoforo) pro DVA na 6 a více dní
Dovolená v Itálii (Umbria) pro DVA na 6/8 dní v apartmánech na tradiční BIO farmě. Snídaně, ochutnávka vína, kurz vaření či NEOMEZENÝ vstup do bazénu! Užívejte krás italského venkova plnými doušky!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Pobyt na tradiční italské BIO farmě (San Cristoforo) pro DVA na 6 a více dní

-61 %
Pobyt na tradiční italské BIO farmě (San Cristoforo) pro DVA na 6 a více dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2015

Kde uplatnit voucher

Agriturismo San Cristoforo
Strada di San Cristoforo 16
050 22 Amelia Terni
Itálie

www.sancri.it
E-mail: info@sancri.it

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Netradiční dovolená na tradičním italském venkově

Dovolená v Itálii nemusí být jen ve znamení přelidněných pláží a bouřlivého nočního života. Pokud patříte mezi milovníky klidu, romantiky a hledáte místo, kde můžete chvíli žít v souznění s přírodou, je tato nabídka přesně pro vás!

Poznejte Itálii netradičně

Apartmány v San Cristoforo na BIO farmě

Farma obklopená zelenými kopci regionu Umbrie nabízí jedinečný zážitek v podobě dovolené, na kterou určitě jen tak nezapomenete!

Apartmány jsou obklopeny zelenými kopci

Ubytování je zařízeno v prostorných dvoupokojových apartmánech s ložnicí, obývacím pokojem s kuchyňkou (včetně sporáku a lednice) a koupelnou. Součástí balíčku jsou také pravé italské snídaně.

Pokoje jsou součástí dvoupokojového apartmánu

Farma se zaměřuje na ekologické zemědělství, snaží se co nejméně zatěžovat životní prostředí, proto si zajišťuje energii pomocí fotovoltaického systému.

Farma se snaží co nejméně zatěžovat životní prostředí

Restaurace se zaměřuje na vaření tradičních pokrmů umbrijské kuchyně s výhradním použitím organických produktů, které se získávají přímo z produkce farmy.

Bazén a další výhody v ceně

Díky kuponu můžete neomezeně využívat bazén (7x14 m) s překrásným výhledem do údolí Terni a Narni a s výhledem na Apeninské pohoří. Za jasného počasí můžete spatřit vrchol Gran Sasso.

Osvěžení v bazénu jistě přijde vhod

Pokud jste milovníky vína, nenechte si ujít ochutnávku výborných italských vín! Toužíte poznat tajemství lahodných italských pokrmů? Pak se můžete těšit na kurz tradičního italského vaření, při kterém nahlédnete pod pokličku tradiční italské kuchyně.

Hornaté panorama regionu Umbrie

Farma leží v krásné lokalitě, která je jen kousek od mnoha přírodních i historických krás. Umbrie je typická středověkými městečky, mezi která patří například Narni nebo Amelia. Ty jsou vzdálená jen pár minut jízdy na kole.

Okolí farmy je ideální pro cyklistické i pěší výlety

Umbrie je převážně kopcovitá - reliéfu tohoto regionu dominují Apeniny na východě. Zde také můžete zdolat nejvyšší horu regionu, Monte Vettore (2476 m n. m.), ležící na hranici s regionem Marche. Pod horou se v údolí vlní řeka Tibera, u které se naopak nachází nejnižší bod regionu, Attigliano (96 m n. m.).

Umbrie má také bohatou historii. Žili zde Etruskové a východně od Tibery také Umbrové, podle nichž má region své jméno. Začátkem 3. století př. n. l. byla Umbrie začleněna do Římské říše. Po pár století se Umbrie stala državou několika rodů, až se kolem roku 1500 krajiny zmocnil Církevní stát a držel ji do roku 1859.

Region má bohatou historii, a to nejen ve vinaření

Nyní je však Umbrie regionem, kde si i milovníci adrenalinu přijdou na jedinečné zážitky - v blízkosti se můžete věnovat horolezectví, raftingu nebo paraglidingu.

Letní pohoda u křišťálových jezer či rovnou u moře

Mezi oblými vrcholky hor regionu Umbria se skrývají malebná jezera s křišťálově průzračnou vodou. Ty jsou pro zdejší krajinu stejně typická jako vinice a různobarevná pole. Vydejte se třeba k jezeru Lago di Corbara (asi 50 minut jízdy autem), v jehož okolí se pěstuje vynikající vyhlášené víno, které můžete ochutnat v jedné z typických místních restaurací. 

 Farma se nachází necelou hodinu jízdy autem od malebných jezer

Hodinu cesty vám zabere cesta k Lago di Bolsena - jezeru sopečného původu, které se začalo vytvářet před 370 000 lety. Lago di Bolsena je velice oblíbené místními - přes léto zde kempují a užívají si pohody na venkově. A jen o půl hodinky déle bude trvat než se dostanete na pobřeží a užijete si odpoledne na pláži zalité sluncem.

Na výlet třeba do Říma!

Vyjma nádherné přírody a tradičního venkova se v Umbrii vydejte i za poznáním. Která místa by vám neměla uniknout?

 • Perugia (hlavní město v provincii) - malebné historické město na výrazném vrchu uprostřed zelené krajiny s třítisíciletou historií a se spoustou paláců, kostelů a muzeí - jedná se totiž o významné umělecké centrum.
Hlavní město provincie - Perugia je malebné
 • Lago Trasimeno (Trasimenské jezero) u hranic s Toskánskem - největší jezero na Apeninském poloostrově. U jezera je mnoho koupališť a je zde mnoho možností k různorodému trávení volného času a ke sportovnímu vyžití všeho druhu.
 • Řím (cca 80 minut jízdy) - udělejte si výlet do Říma, vždyť autem do tohoto věčného města to není rozhodně daleko! Vydejte se obdivovat antické památky na Forum Romanum nebo proslavené římské fontány, například Fontanu di Trevi. Řím se samozřejmě pyšní monumentálními chrámy a kostely - pokloňte se alespoň bazilice sv. Petra.
Na výlet se můžete vydat také do Říma

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1. 6. 2015 do 30. 10. 2015 (kromě svátků).
 • Rezervace pobytu na e-mailu info@sancri.it (komunikace v angličtině, italštině, ruštině, francouzštině nebo v němčině).
 • V případě problému s jazykem komunikace napište na podpora@slevoteka.cz (komunikace v češtině) a my vaši žádost o rezervaci vyřídíme za vás.
 • PŘED PŘÍJEZDEM je třeba provést rezervaci vámi vybraného termínu.
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky:
  • VARIANTA A: pobyt na 6 dní (5 nocí) za 7 199 Kč
  • VARIANTA B: pobyt na 8 dní (7 nocí) za 9 989 Kč
 • Více informací na www.sancri.it.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena