515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Romantické pobyty
  3. Česko
Degustační pobyt pro ČTYŘI pod Pálavskými vrchy na 3 dny
Užijte si řízenou degustaci s neomezenou konzumací vína na Jižní Moravě. Ubytování v rodinném apartmánu pro ČTYŘI + 2 DĚTI do 12 let zdarma. V okolí cyklotrasy, památka UNESCO i nový aquapark!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

Degustační pobyt pro ČTYŘI pod Pálavskými vrchy na 3 dny

-56 %
Degustační pobyt pro ČTYŘI pod Pálavskými vrchy na 3 dny

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 70 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2014

Kde uplatnit voucher

Ubytování u hráze Strachotín
Palavská 107
Strachotín
693 01

www.ubytovaniuhraze.webnode.cz
Telefon: 777 467 016
E-mail: ubytovani-strachotin@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dovolená na břehu Nových Mlýnů

Strachotín je ideálním místem pro odpočinkovou či aktivní dovolenou, ať už pro milovníky cykloturistiky, pěší turistiky nebo milovníky dobrého vína.

Strachotínem prochází vinná cyklotrasa i vinná stezka

Prochází tudy Moravská vinná cyklotrasa a Mikulovská vinná stezka. Využití zde najdou i milovníci vodních sportů či rybaření, jelikož apartmán je situován v bezprostřední blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny.

Ubytování u hráze v rodinném stylu

Tento útulný domeček, který naleznete v krásné přírodní lokalitě nabízí ubytování pro čtyři s možností dalších přistýlek.

Ubytováni budete v prostorném apartmánu

Apartmán je plně vybaven a můžete se zde cítit jako doma. K domečku přiléhá i prostorný dvůr, který je ideálním místem i pro vašho domácího mazlíčka a na kterém naleznete posezení s možností grilování.

Apartmán je plně vybaven

Posezení ve vinném sklípku

Milovníci dobrých vín by si rozhodně neměli nechat ujít řízenou degustaci vín v jednom z původních vinných sklípků ve Strachotíně s úchvatným výhledem na Pálavu.

Součástí kuponu je také řízená degustace ve vinné sklípku

Strachotín patří do mikulovské vinařské podoblasti, kde se daří zejména odrůdám Ryzlink vlašský, Veltlínské zelené, Sauvignon, Ryzlink rýnský a samozřejmě typické odrůdě Pálava.

Lednicko-valtický areál láká k romantické procházce ve dvou

Lednicko-valtický areál (UNESCO) je jedno z nejkrásnějších a  nejromantičtějších míst v České republice, který je od roku 1996 památkou UNESCO.

Romantiku si užijete v Lednicko-valtickém areálu

Vydejte se z krásného zámku v Lednici a projděte se kolem zajímavých památek až do Valtic - a to vše na kole nebo pěšky. Nebo se můžete plavit výletní lodí po památkách Lednicko-valtického areálu. V zámeckém areálu si také můžete užít romantické vyjížďky v kočáře.

Pálavské vrchy 

Jihomoravské panorama tvoří bezesporu biosferická rezervace Pálavské vrchy. Jsou ideálním typem na výlet pro všechny náročné i nenáročné turisty, horolezce i přírodovědné nadšence. Ti si zde přijdou na své díky výskytu mnoha chránených rostlin a zvířeny.

Čeká vás "nekonečný vinohrad"

A když Vás omrzí turistika, osvěžte se na koupališti Němčičky. Za zábavou se vydejte tamtéž - bobová dráha Němčičky láká děti i dospělé!

Vinařská cyklostezka Modré Hory

Vhodnou trasou na výlety po jižní Moravě je i cyklotrasa Modré Hory. Okruh je středně těžké náročnosti a dlouhý 31 km. Je však možné jej po přilehlých turistických stezkách pohodlně zkrátit. Více podrobných tipů na výlety najdete zde.

Vyjeďte si na kole po cyklotrase Modré Hory

Pokud jste milovníky vodních radovánek, můžete navštívit termální koupaliště Aqualand Moravia, kde se můžete vydovádět na vodních atrakcích či jen v poklidu relaxovat.


Doplňující informace

Výběr varianty

nabídka byla ukončena