515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Český Krumlov pro DVA na 3 dny včetně večeře s vínem
Nezapomenutelné 3 dny přímo v historickém centru Českého Krumlova. Pro DVA na 2 noci včetně tříchodové večeře a karafy dobrého vína. V romantickém hotelu Arcadie si užijete i welcome drinku, solné jeskyně a jedinečné terasy s výhledem na zámek.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jizerské hory

Český Krumlov pro DVA na 3 dny včetně večeře s vínem

-47 %
Český Krumlov pro DVA na 3 dny včetně večeře s vínem
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 55 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 5. 2012

Kde uplatnit voucher

Hotel Arcadie
Horní 148
381 01 Český Krumlov

www.hotelarcadie.cztel.: + 420 380 727 585
email: info@hotelarcadie.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Nejromantičtější město u nás - objevte Český Krumlov

Ne nadarmo se Českému Krumlovu přezdívá nejromantičtější město Česka. Historické uličky a tajemná zákoutí představují jen zlomek toho, co zamilované páry láká.

V jedné takové historické uličce stojí také stylový hotel Arcadie, ve kterém návštěvníci nacházejí perfektní servis, komfortní ubytování a výtečnou kuchyni, která z jejich pobytu v Českém Krumluvě udělá nezapomenutelný zážitek. A právě na jaře je ideální doba všech výhod Českého Krumlova i hotelu Arcadie využít! 

Pobyt pro dva s nádechem historie

Hotel Arcadie sídlí v historické budově ze 14. století, která je moderně zrekonstruována tak, aby svým hostům přinášela co největší komfort snoubící se s historickým duchem. Pokoje jsou útulně zařízeny s ohledem na maximální pohodlí všech návštěvníků. Po příjezdu je pro Vás připraven welcome drink.

Pizzerie, solná jeskyně i prodejní galerie

Součástí hotelu je i pizzerie UNO, kde bude podávána Vaše tříchodová večeře dle výběru. Součástí večeře je i karafa dobrého vína. V době oběda se můžete zastavit také v hotelové pizzerii nebo v některé z blízkých stylových restaurací a kaváren.

Relaxaci zažijete při návštěvě solné jeskyně, která se nachází přímo v hotelu a kde můžete strávit příjemnou třičtvrtěhodinku.

V hotelu najdete i prodejní galerii, která nabízí návštěvníkům velké množství obrazů, suvenýrů nebo ručně malovaných sošek. 

Kam v Českém Krumlově?

Hotel Arcadie *** se nachází jen 100 metrů od historického jádra Českého Krumlova. Všechny historické památky a zajímavá místa jsou tak dosažitelná pěšky. A co vlastně v Českém Krumlově navštívit?

 • celé historické jádro města, které bylo v roce 2003 zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Nachází se zde měšťanské domy z období gotiky a renesance, které si svoji podobu drží již od svého vzniku.
 • zámek Český Krumlov, který je hned po Pražském hradě nejrozsáhlejším zámeckým areálem u nás. Za vidění stojí také zámecká zahrada s barokním letohrádkem a Kaskádovou fontánou.
 • kostel sv. Víta - gotická trojlodní bazilika
 • městskou památkovou zónu Plešivec, ve které najdete historickou synagogu
 • Okresní muzeum či muzeum Egona Schieleho
 • znovu zpřístupněný grafitový důl
 • celým městem se vlní meandry řeky Vltavy, poblíž najdete také lipenskou přehradu

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 1. 3. do 31. 5. 2012
 • Vámi vybraný termín si rezervujte na tel. +420 380 727 585 nebo e-mailu info@hotelarcadie.cz
 • Příplatky za další osoby (hradí se na místě):
  • dítě bez nároku na postel zdarma
  • dětská postýlka za 100 Kč/ pobyt
  • přistýlka za 500 Kč/ noc včetně snídaně
 • Parkování doporučujeme na hlídaném parkovišti v pivovaru Eggenberg za 220 Kč/ den, které je vzdáleno cca 5-10 min chůze od hotelu.
 • Více informací na www.hotelarcadie.cz
nabídka byla ukončena