515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Odpočinkový pobyt v Českém Švýcarsku pro DVA na 3 dny s polopenzí
Relaxační pobyt pro DVA na 3 dny v hotelu Beseda. Ubytování, polopenze, 1 hodina "falešného patchworku" a nespočet možností na výlety a trávení volného času. Načerpejte nové síly v okouzlujícím Českém Švýcarsku!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, České Švýcarsko

Odpočinkový pobyt v Českém Švýcarsku pro DVA na 3 dny s polopenzí

-46 %
Odpočinkový pobyt v Českém Švýcarsku pro DVA na 3 dny s polopenzí
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Beseda
Křinické náměstí 2
407 46 Krásná Lípa

www.besedahotel.cz
Tel. 412 383 205
E-mail: hotelbeseda@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxační pobyt v Českém Švýcarsku 

Poohlížíte se po místě, kde byste mohli strávit pár dní odpočinku ve dvou a zároveň si užili trochu aktivní relaxace v nádherné přírodě? To vše a mnohem více na vás čeká v Hotelu Beseda, umístěném v nádherné oblasti Českosaského Švýcarska přímo v centru města Krásná Lípa. 

Odpočiňte si v krásné přírodě Českého Švýcarska

Zbavte se každodenního stresu, hoďte starosti za hlavu a vyrazte načerpat nové síly právě sem!

Hotel Beseda v Krásné Lípě

Ubytováni budete v hotelu nacházejícím se v chráněné krajinné oblasti Labské pískovce. Historie města Krásná Lípa sahá až do 13. století. V roce 1885 zde byl založen první turistický spolek. Dnes je město známo především jako středisko turistiky a ochrany přírody.

Hotel Beseda leží v Krásné Lípě

Hotelový servis společně s komfortním zařízením hotelu zaručuje, že odtud odchází spokojení i ti nejnáročnější hosté. Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi připojením. Za menší poplatek si lze zapůjčit na pokoj televizi. 

Pokoje jsou zařízeny komfortně

V hotelu najdete také restauraci, kde si budete pochutnávat na polopenzi, jež je součásti pobytového balíčku. Skládá se ze dvou kontinentálních snídaní a dvou večeří. Dále zde vaše chuťové buňky potěší výbornou domácí i mezinárodní kuchyní.

Polopenze je podávána ve stylové restauraci

Další součástí pobytového balíčku je jedna hodina tzv. "falešného patchworku" (patchwork bez jehly). Jedná se o specifickou textilní techniku sešívání malých, různě barevných kousků látek tak, aby vytvářely geometrické vzory.

Nádherná příroda Českého Švýcarska

Jen pár kilometrů od hotelu najdete NP Českosaské Švýcarsko. Je to oblast rozkládající se po obou březích řeky Labe, mezi Děčínem a Pirnou. Jde o naprosto unikátní přírodní oblast, kde uvidíte kvádrové pískovce pocházející z druhohor. Romantický obraz divoké přírody ještě dokreslují skalní soutěsky, jezírka, vodopády, zeleň a spousta vzácných druhů zvířat.

NP České Švýcarsko je plný výjimečných úkazů

Pravčická brána patří mezi symboly Českého Švýcarska a je největší skalní bránou ve střední Evropě. Měří 16 metrů a má rozpětí 26 metrů. Poblíž najdete také zámeček Sokolí hnízdo, kam si můžete zajít na oběd.

Zajímavé aktivity v okolí

Strategická poloha tohoto ubytování vám umožňuje zažít a vidět spoustu neobvyklého!

 • Projížďka na koních na Tequila Ranči Lindava.
 • Nordic walking – vydejte se například na Panskou skálu, jedinečnou geologickou památku, kde se navíc natáčela slavná pohádka Pyšná princezna, a zažijte dobrodružství Krasomily a Miroslava!
Vydejte se na výlet

Unikátní zážitek ve Sklářské krčmě

Chcete zažít něco, co jinde určitě nezažijete? Vydejte se do Lindavy, kde navštivte stylovou sklářskou krčmu stojící u malebného rybníku. V nádherném prostředí se sklářskou atmosférou můžete jen tak posedět či si vyzkoušet práci skláře doslova na vlastní dech!

Vyfoukejte si vlastní půllitr

V originálním sklářském programu „Vytvoř si sám" si můžete sami vyfoukat malou vázu, půllitr nebo džbánek. Programu se můžou zúčastnit všichni od dětí až po seniory. K ruce vám budou sklářští mistři, kteří ochotně pomohou a poradí. Na konci programu pak obdržíte „Glejt sklářského tovaryše", který vám tento unikátní zážitek bude navždy připomínat!

Gabrielina stezka - nejoblíbenější turistická trasa Českosaského Švýcarska

Rozhodně nevynechejte nenáročnou, asi osmikilometrovou procházku po Gabrielině stezce, která vede skrz Hřensko. Naučná stezka patří k nejoblíbenějším turistickým trasám Českosaského Švýcarska a vede od Mezní Louky k Pravčické bráně. Upravena byla v roce 1892 a pojmenována je podle sestry Edmunda Clary-Aldringena. 

Odpočívejte aktivně v Českém Švýcarsku

V prezentaci byly použity fotografie Správy Národního parku České Švýcarsko.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 18. 9. 2014 do 31. 10. 2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 412 383 205 nebo na
  e-mailu hotelbeseda@seznam.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti od 3 do 10 let 375 Kč/pobyt včetně PP.
  • Další dospělá osoba 750 Kč/pobyt včetně PP.
  • Turistická taxa 15 Kč/osoba/noc.
  • Pes pouze po domluvě 350 Kč/pobyt.
  • Možnost zapůjčení TV na pokoj 50 Kč/den.
 • Děti do 3 let ZDARMA.
 • Check in 14:00 hod., check out 10:oo hod.
 • Více informací na www.besedahotel.cz.
nabídka byla ukončena