515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
České Budějovice a romantický silvestr se snídaní + Bohemia Sekt a voucher na konzumaci
Prožijte příchod nového roku v srdci Českých Budějovic v útulném penzionu U Zelené ratolesti. V ceně snídaně, láhev Bohemia Demi Sekt a poukaz na konzumaci v hodnotě 500 Kč.
České Budějovice a romantický silvestr se snídaní + Bohemia Sekt a voucher na konzumaci
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

České Budějovice a romantický silvestr se snídaní + Bohemia Sekt a voucher na konzumaci

Výběr varianty

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 2. 1. 2018

Varianta zahrnuje

 • ubytování pro oba
 • snídaně formou bufetu pro oba
 • 1× poukaz v hodnotě 500 Kč na konzumaci a 1× 0,7 l lahev Bohemia Sekt Demi Sec do City Life České Budějovice (bar a kavárna na náměstí)
 • Wi-Fi připojení
 • parkování
 • místní poplatek
Doplňující informace

Kde uplatnit voucher

Penzion U Zelené ratolesti
Husova 5, České Budějovice

www.uzeleneratolesti.cz
+420 606 080 599
z.ratolest@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Za skutečnou silvestrovskou romantikou nemusíte do Paříže ani Benátek. Jedinečný charakter Českých Budějovic svádí k zamilovaným procházkám a objevování omšelých klikatých uliček, kde si můžete dát první novoroční polibek. V útulném penzionu U Zelené ratolesti pro vás navíc připraví skvělé bufetové snídaně, lahev sektu a jako bonus dostanete voucher v hodnotě 500 Kč na dobroty do nedaleké kavárny a baru.

Romantický penzion, který je na seznamu kulturních památek

Útulný penzion U Zelené ratolesti najdete v centru města, kousek od areálu výstaviště. Budova vašeho přechodného domova, kde přivítáte rok 2018, vás zaujme na první pohled: postavili ji v roce 1821 v klasicistním stylu, a asi tak nepřekvapí, že je na seznamu kulturních památek. Příjemné pokoje mají TV a vlastní koupelnu včetně WC, kde jsou i ručníky a toaletní potřeby. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení a parkování u penzionu zdarma. Recepce je vám k dispozici ve všední dny od 14 do 20 hodin, přes víkend od 14 do 19 hodin.

V ceně pobytu máte skvělé bufetové snídaně, které vám naservírují přímo v penzionu. To silvestrovský večer si užijete na náměstí ve stylové kavárně a baru City Life (asi 700 metrů od penzionu), kde uplatníte voucher na konzumaci v hodnotě 500 Kč. K němu před úderem půlnoci dostanete i lahev Bohemia Sekt Demi Sec, abyste si vychutnali tradiční novoroční přípitek.

Užijte si Silvestr v romantických Českých Budějovicích

Jedinečná místa, kde na vás dýchne dávná historie

České Budějovice se pyšní historickým náměstím Přemysla Otakara II. s krásnými historickými budovami. Patří se svou rozlohou 1 hektar k největším v České republice. Celé město je směsicí zachovalých gotických, renesančních a barokních staveb, které potěší nejen milovníky dávných časů. V centru náměstí stojí za pozornost barokní Samsonova kašna – ta patří mezi svého druhu největší u nás. Z dalších památek stojí za vidění Mallnerův dům (najdete ho na rohu s Piaristickou ulicí), kostel sv. Anny s kapucínským klášterem, katedrála sv. Mikuláše a samozřejmě dominanta města Černá věž.

 • Hornické muzeum Rudolfov Perkmistrovský dům – okolí Českých Budějovic se v minulosti proslavilo těžbou stříbra. Historii hornictví přibližuje muzeum v nedaleké obci Rudolfov. Otevřeno vždy od středy do neděle, od 11 do 17 hodin.
 • Vrbenské rybníky – je to nádherná přírodní rezervace rozprostírající se na severovýchodním okraji města. Jedná se o významnou entomologickou, ornitologickou i botanickou lokalitu, kterou prochází naučná stezka.
 • Dobrá Voda u Českých Budějovic – dominantou obce ležící cca 5 km od města je barokní poutní kostel Panny Marie Bolestné, postavený podle projektu Kiliána Ignáce Dientzenhofera. Je považován za nejvýznamnější církevní barokní stavbu jižních Čech.
 • Magický Český Krumlov vám učaruje středověkými křivolakými uličkami, impozantním zámkem a dalšími skvosty, díky kterým patří na seznam UNESCO.
 • Zámek Hluboká nad Vltatou – navštivte neogotický klenot jižních Čech, mnohými považovaný za vůbec nejkrásnější u nás. 
 • Třeboň – dvoje lázně, zámek, pivovar a Schwarzenberská hrobka, tolik výletních cílů vás zabaví na celý den. Ve zdejších restauracích také servírují výborné rybí speciality. Nevynechejte ani proslulé rybníky, které patří k největším přírodním pokladům regionu.


Doplňující informace

 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 606 080 599 nebo na e-mailu z.ratolest@seznam.cz.

 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • děti do 5,99 let zdarma
  • děti od 6 do 17,99 let za 500 Kč/noc vč. přistýlky a snídaně
  • V penzionu jsou k dispozici pouze dvoulůžkové pokoje, u vybraných pokojů je možnost přistýlky.
 • Pobyt se zvířaty není možný.
 • Místní poplatek je zahrnutý v ceně voucheru.

Hodnocení pobytu

4,7 z 5
Celkem hodnotilo 18 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Vladimíra 17. 11. 2017

  Byli jsme moc spokojeni, příjemní lidé, penzionek blízko centra, výborné snídaně, hezký pokoj. Doporučuji.

 • miroslav.seemann 24. 8. 2017

  Zámek Hluboká, večerní náměstí Českých Budějovic.

zobrazit hodnocení / 18 zákazníků

Výběr varianty

nabídka byla ukončena