515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Romantické pobyty v Čechách a na Moravě se slevou

×zrušit filtry
zobrazeno 36 slev

Vybírejte mezi romantickými pobyty v Čechách a na Moravě

Nejbližší romantická místa pro sdílení krásných a zamilovaných chvil jsou v Čechách i na Moravě. Nejlepší kombinací pro relaxaci se slevou je většinou pasivní i aktivní odpočinek. Romantické pobyty pro dva vás stmelí už tím, že jste spolu a nedopadá na vás stres z práce nebo celkově životního tempa. Váš život se tak na pár chvil zastaví a vy dva si ho budete užívat plnými doušky. Nemusíte zrovna za romantikou cestovat z Česka do zahraničí. Vyberte si svůj ideální romantický víkend.

ikonka slevyNabízíme romantiku pro dva se slevou v Čechách, na Moravě nebo Slezsku. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem slevového pobytu vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný romantický pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu se slevou, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.