515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Celoroční pobyt v podhradí hradu Loket pro DVA s platností do října 2014
Romantický pobyt v historickém domě Haus Stein Elbogen na 3 dny pro DVA + 1 dítě do 10-ti let ZDARMA. Nádherné ubytování nedaleko lázní Karlovy Vary, hradu Loket, historického Chebu a celé řady golfových hřišť. Platnost kuponu až do konce října 2014!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Západní Čechy

Celoroční pobyt v podhradí hradu Loket pro DVA s platností do října 2014

-53 %
Celoroční pobyt v podhradí hradu Loket pro DVA s platností do října 2014

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 132 zákazníků
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2014

Kde uplatnit voucher

Haus Stein Elbogen
Rooseveltova 181/4
357 33 Loket

www.stein-elbogen.cz
tel.: +420 608 427 042
email: penzionloket@seznam.cz

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantická dovolená pro dva nedaleko lázní Karlovy Vary

Nebaví Vás ruch velkoměsta, smog a všudypřítomné davy lidí? Vydejte se ve dvou za romantikou do královského města Loket. O luxusní ubytování i zábavu je postaráno!

Luxusní ubytování v podhradí

Najít klidné místo v nádherném prostředí, které je navíc plné zajímavostí a nezruinuje Vaši peněženku, je v dnešní době celkem zázrak. Stále ale jedno takové existuje - není jim nic jiného než městečko Loket a luxusní historický zrekonstruovaný dům Haus Stein Elbogen. Přesně na takovémhle místě teď můžete ve dvou strávit tři nevšední dny

Haus Stein Elbogen najdete jen 5 minut chůze od hradu Loket. Samotný historický dům pochází z roku 1820. Celkem 8 pokojů a apartmánů s komfortním vybavením a vlastním sociálním zařízením Vám zaručeně zajistí příjemnou dovolenou.

V rámci tohoto kuponu, který lze čerpat pouze ve všední dny, je pro Vás připravena také snídaně formou švédských stolů podávaná v nádherné historické místnosti s klenutými stropy a výhledem na zahradu

Lyžování v okolí Karlových Varů

Loket a Karlovy Vary leží v podhůří Krušných hor a do vzdálenosti 30 kilometrů se Vám zde skýtají perfektní podmínky pro lyžování. Například na Božím Daru a v jeho těsné blízkosti najdete 19 sjezdovek, 2 snowparky, desítky kilometrů upravených běžeckých tratí, snowtubing, snowkiting a další zimní atrakce.

Pro golfisty i milovníky historie

Jelikož kupon platí až do konce řijna 2014, nemusíte jej využít jen v zimním období. Ať už vášnivě hrajete golf, rádi chodíte na vycházky, procházíte zapadlé uličky a historické stavby nebo milujete kulturu, Karlovarsko i město Loket jsou tím pravým místem pro Vaši dovolenou.

 • V okolí najdete 10 golfových hřišť, pět z nich dokonce v dojezdu půl hodiny z města Loket. Nejbližší z nich jsou greeny v Karlových Varech a Františkových Lázních.
 • Hrad Loket je z hotelu vzdálen jen 5 minut chůze.
 • U řeky Ohře, přímo pod hradem, najdete také místní amfiteátr s bohatým kulturním vyžitím. Tu pravou akci pro Vás si vyberte ZDE.
 • Podél řeky Ohře, směrem ke Karlovým Varům, vede krásná stezka vhodná pro pěší i cyklisty. Vydáte - li se touto cestou, narazíte na skalní městečko Svatošské skály.
 • Cyklisté i turisté jistě uvítají výbornou polohu ubytování a vyjdou si na některou ze stezek, které vedou až do Slavkovského lesa.
 • Lázně Karlovy Vary jen 10 minut jízdy autem.

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 6.12. 2013 do 31.10.2014.
 • Kupon nelze čerpat od 22.12.2013 do 2.1.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 608 427 042 nebo na emailu penzionloket@seznam.cz.
 • Rezervace max. 30 dní před ukončením. 
 • 1 dítě do 10 let zdarma vč. snídaně. Doplatek za polopenzi pro děti do 10-ti let 350 Kč/pobyt (platí se na místě).
 • Děti od 10 let 850 Kč/pobyt.
 • Check in: 15:00 - 19:00, check out: 10:00 - 10:30.
 • Pes 150 Kč/noc.
 • Místní poplatek 50 Kč/osoba/pobyt.
 • Více informací na www.stein-elbogen.cz.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena