515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Celoroční dovolená na Křivoklátu pro DVA na 4 a více dní s polopenzí
Platnost až do října 2014: skvělá dovolená na Křivoklátu pro DVA na 4 a více dní v Penzionu V Budech s polopenzí, lahví vína i bazénem. Ubytování přímo pod hradem a krásná příroda kolem - ideální na túry pěšky i na kole!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

Celoroční dovolená na Křivoklátu pro DVA na 4 a více dní s polopenzí

-35 %
Celoroční dovolená na Křivoklátu pro DVA na 4 a více dní s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 33 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion V Budech
Křivoklát 79
270 23 Křivoklát

www.penzionvbudech.eu
tel. +420 777 592 004
email: penzionvbudech@seznam.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Aktivní celoroční dovolená na Křivoklátsku

Schválně jestli uhodnete, který český hrad se objevil v desítkách filmů, pohádek i literárních děl? Určitě už víte, že správná odpověď je Křivoklát! Navštivte místo, kde natáčel Vlastimil Brodský nebo třeba Angelina Jolie - užijete si ubytování v Penzionu V Budech, s polopenzí a dalšími výhodami v nádherné přírodě kousek od řeky Berounky!

Penzion V Budech s výhledem na hrad

Penzion v Budech je penzion rodinného typu, situovaný v obci Křivoklát v bezprostřední blízkosti hradu (asi 200 m) a s výhledem na tuto středověkou památku ze všech pokojů. 

Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny, některé mají vlastní sociální zařízení i Wi-Fi.

Součástí balíčku je také polopenze podávaná ve stylové restauraci s hořícími kamny, kde se servíruje chutná domácí kuchyně. V létě jistě uvítáte posezení na terase zalité sluncem. A pro romantickou atmosféru poslouží láhev kvalitního vína, která je součástí balíčku. 

Bazén a další letní aktivity

Součástí balíčku je také využití venkovního bazénu, který najdete na zahradě penzionu. Přijde vhod jako zchlazení po výletu - ať už pěším nebo cyklo. Ostatně pro Vaše kola se v penzionu najde úschovna.

Milovníci vodních aktivit jistě nevynechají možnost sjet řeku Berounku, která protéká jen kousek od Křivoklátu. Křivoklátsko je ideálním výchozím bodem pro výlety a to jak pěšmo, tak hlavně na kole. Podle Vaší kondičky si můžete vybrat jednu z mnoha tras, které se v okolí Křivoklátu kříží.

V obci Křivoklát je možnost využít tenisových a volejbalových kurtů a letní program zvaný Léto na Berounce Vám v období prázdnin nabídne spoustu kulturní zábavy.

Ke Křivoklátu jako do pohádky

Co si nesmíte nechat ujít je jednoznačně návštěva Křivoklátu - jaký jiný hrad má tak poutavou minulost protknutou osudy mnoha osobností, než právě tento?

Křivoklát je jeden z nejstarších českých středověkých hradů, na kterých sídlili čeští králové a knížata. V roce 1110 se o něm zmiňuje Kosmas ve své kronice a tudíž se historie hradu datuje právě do 12. století. Na hradě pobýval Otakar Přemysl II., Václav I., Eliška Přemyslovna, Vladislav II. Jagellonský a za císaře Rudolfa II. zde byl uvězněn Edward Kelley.

Na hradě najdete nespočet slavných sbírek, váže se k němu mnoho pověstí a navštívili jej desítky slavných osobností. Natáčela se zde například Noc na Karlštejně, Johanka z Arku, Bathory, Anděl páně či hollywoodské hity jako je Kletba bratří Grimmů nebo Wanted s Angelinou Jolie. Křivoklátskem byl inspirován také básník Johann Wolfgang von Goethe.

Kam na výlet do okolí?

 • Pokud byste měli poznání a historie málo, neváhejte a vydejte se na Karlštejn, který je vzdálen od penzionu asi 38 kilometrů.
 • Pokud se vydáte směrem ke Karlštejnu, nevynechejte ani návštěvu nádherných Koněpruských jeskyní a údolí Amerika, které je pro své nádherné scenérie oblíbeným místem výletníků.
 • V okolí najdete další známé hrady a zámky - Zbiroh, Týřov, Krakovec nebo Točník.
 • Další tipy na výlety a zajímavé akce najdete na www.krivoklatsko.cz.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 6.1. do 30.10.2014.
 • Pobyt rezervujte na tel. +420 777 592 004 nebo emailu penzionvbudech@seznam.cz.
 • Pobyt na 5 dní (4 noci) pro DVA za příplatek 860 Kč vč. polopenze a všech služeb. 
 • Děti do 10 let za 250Kč/den vč. stravy.
 • Další osoba 400Kč/den vč. stravy.
 • Více informací na www.penzionvbudech.eu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena