515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Romantické pobyty
 3. Česko
Celoroční dovolená na Křivoklátu pro DVA na 4 a více dní s polopenzí
Platnost až do října 2014: skvělá dovolená na Křivoklátu pro DVA na 4 a více dní v Penzionu V Budech s polopenzí, lahví vína i bazénem. Ubytování přímo pod hradem a krásná příroda kolem - ideální na túry pěšky i na kole!
Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro vás aktuální nabídku: Pobyt přímo pod hradem Křivoklát pro DVA s polopenzí a vínem

Celoroční dovolená na Křivoklátu pro DVA na 4 a více dní s polopenzí

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
33 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

6. 1. 2014 – 30. 10. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion V Budech
Křivoklát 79
270 23 Křivoklát

www.penzionvbudech.eu
tel. +420 777 592 004
email: penzionvbudech@seznam.cz

Aktivní celoroční dovolená na Křivoklátsku

Schválně jestli uhodnete, který český hrad se objevil v desítkách filmů, pohádek i literárních děl? Určitě už víte, že správná odpověď je Křivoklát! Navštivte místo, kde natáčel Vlastimil Brodský nebo třeba Angelina Jolie - užijete si ubytování v Penzionu V Budech, s polopenzí a dalšími výhodami v nádherné přírodě kousek od řeky Berounky!

Penzion V Budech s výhledem na hrad

Penzion v Budech je penzion rodinného typu, situovaný v obci Křivoklát v bezprostřední blízkosti hradu (asi 200 m) a s výhledem na tuto středověkou památku ze všech pokojů. 

Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny, některé mají vlastní sociální zařízení i Wi-Fi.

Součástí balíčku je také polopenze podávaná ve stylové restauraci s hořícími kamny, kde se servíruje chutná domácí kuchyně. V létě jistě uvítáte posezení na terase zalité sluncem. A pro romantickou atmosféru poslouží láhev kvalitního vína, která je součástí balíčku. 

Bazén a další letní aktivity

Součástí balíčku je také využití venkovního bazénu, který najdete na zahradě penzionu. Přijde vhod jako zchlazení po výletu - ať už pěším nebo cyklo. Ostatně pro Vaše kola se v penzionu najde úschovna.

Milovníci vodních aktivit jistě nevynechají možnost sjet řeku Berounku, která protéká jen kousek od Křivoklátu. Křivoklátsko je ideálním výchozím bodem pro výlety a to jak pěšmo, tak hlavně na kole. Podle Vaší kondičky si můžete vybrat jednu z mnoha tras, které se v okolí Křivoklátu kříží.

V obci Křivoklát je možnost využít tenisových a volejbalových kurtů a letní program zvaný Léto na Berounce Vám v období prázdnin nabídne spoustu kulturní zábavy.

Ke Křivoklátu jako do pohádky

Co si nesmíte nechat ujít je jednoznačně návštěva Křivoklátu - jaký jiný hrad má tak poutavou minulost protknutou osudy mnoha osobností, než právě tento?

Křivoklát je jeden z nejstarších českých středověkých hradů, na kterých sídlili čeští králové a knížata. V roce 1110 se o něm zmiňuje Kosmas ve své kronice a tudíž se historie hradu datuje právě do 12. století. Na hradě pobýval Otakar Přemysl II., Václav I., Eliška Přemyslovna, Vladislav II. Jagellonský a za císaře Rudolfa II. zde byl uvězněn Edward Kelley.

Na hradě najdete nespočet slavných sbírek, váže se k němu mnoho pověstí a navštívili jej desítky slavných osobností. Natáčela se zde například Noc na Karlštejně, Johanka z Arku, Bathory, Anděl páně či hollywoodské hity jako je Kletba bratří Grimmů nebo Wanted s Angelinou Jolie. Křivoklátskem byl inspirován také básník Johann Wolfgang von Goethe.

Kam na výlet do okolí?

 • Pokud byste měli poznání a historie málo, neváhejte a vydejte se na Karlštejn, který je vzdálen od penzionu asi 38 kilometrů.
 • Pokud se vydáte směrem ke Karlštejnu, nevynechejte ani návštěvu nádherných Koněpruských jeskyní a údolí Amerika, které je pro své nádherné scenérie oblíbeným místem výletníků.
 • V okolí najdete další známé hrady a zámky - Zbiroh, Týřov, Krakovec nebo Točník.
 • Další tipy na výlety a zajímavé akce najdete na www.krivoklatsko.cz.

Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 6.1. do 30.10.2014.
 • Pobyt rezervujte na tel. +420 777 592 004 nebo emailu penzionvbudech@seznam.cz.
 • Pobyt na 5 dní (4 noci) pro DVA za příplatek 860 Kč vč. polopenze a všech služeb. 
 • Děti do 10 let za 250Kč/den vč. stravy.
 • Další osoba 400Kč/den vč. stravy.
 • Více informací na www.penzionvbudech.eu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena